فصل طوفان است اینجا هستید:: در اینجا شما باید آماده

لوول – به عنوان یک یادآوری برای آماده شدن برای طوفان گرمسیری و طوفان در میان COVID-19 گیر رژیم صهیونیستی. چارل

توسط ATSHNEWS در 24 تیر 1399

لوول – به عنوان یک یادآوری برای آماده شدن برای طوفان گرمسیری و طوفان در میان COVID-19 گیر رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام ژوئن 12 تا 18 "آمادگی طوفان هفته است."

"باید یک فاجعه را در طول COVID-19 اضطراری برای بهداشت عمومی در جوامع را با چالش های اضافی در صورت لزوم همراه با تخلیه و پناه," Lt.Gov. Karyn Polito گفت: در انتشار اخبار.

ساکنان باید شامل صورت پوشش های ضد عفونی کننده و ضد عفونی کننده دست در کیت های اضطراری در این فصل ماساچوست سازمان مدیریت اضطراری مدیر Samantha Phillips توصیه می شود. به طور معمول طوفان گرمسیری فعالیت در منطقه قله در ماه اوت و سپتامبر, او گفت:.

MEMA است با همکاری وزارت بهداشت و سایر سازمان های دولتی برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه به COVID-19 در اورژانس برنامه.

"ما را تشویق ساکنان به یاد بگیرند که اگر آنها زندگی می کنند در یک طوفان منطقه تخلیه را یک طرح اضطراری جمع آوری کیت اورژانس و اقامت مطلع" فیلیپس گفت: در انتشار.

با توجه به MEMA دستورالعمل شهروندان باید اقدامات زیر را به آماده شدن برای طوفان:

یک طرح: خانواده ها باید جامد تخلیه و پناه طرح است. ایجاد یک محل ملاقات تصمیم گیری در یک تماس اضطراری و نگه داشتن حیوانات خانگی در ذهن MEMA توصیه می کند. "اگر شما در یک جمعیت در معرض خطر امن ترین گزینه ممکن است برای تخلیه به یک محل عمومی مانند هتل و بستگان و خانه و یا دیگر مقصد" انتشار متحده است.

آیا شما زندگی می کنند در یک طوفان منطقه تخلیه? برای بررسی بازدید MEMA وب سایت.

ساخت یک کیت: زمانی که ساختمان اورژانس کیت پک همه چیز شما نیاز به سه تا پنج روز بدون قدرت. MEMA نشان می دهد از جمله آب بطری, مواد غذایی فاسد نشدنی, یک, رادیو, چراغ قوه, باتری نسخه و پول اضافی است. و فراموش نکنید که پوشش صورت!

مطلع: در حال دریافت هشدار اورژانس در فرم های متعدد? برای کسب اطلاعات در مواقع اضطراری MEMA نشان می دهد چک کردن بی سیم هشدار اورژانس NOAA آب و هوا رادیو, رسانه های اجتماعی, اخبار محلی و یا یک 2-1-1 تدریس خصوصی در خانه.

"در حال انجام COVID-19 پاسخ ما دولت همچنان به اطمینان حاصل شود که دولت و ساکنان آن در حال آماده شده برای سایر بلایای طبیعی از جمله طوفان و طوفان گرمسیری," بیکر گفت: در انتشار. "آماده سازی را در پیش خواهد شد کمک به کاهش آسیب به اموال و حفاظت از خانواده خود را در مورد طوفان و یا دیگر شرایط اضطراری."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب