چگونه کار خود را تغییر می دهد مزایای تامین اجتماعی

برای بسیاری از آمریکایی ها امنیت اجتماعی نقش مهمی در حفظ امنیت بازنشستگی. سود پرداخت نشان دهنده یک جریان درآمد

توسط ATSHNEWS در 1 تیر 1399

برای بسیاری از آمریکایی ها امنیت اجتماعی نقش مهمی در حفظ امنیت بازنشستگی. سود پرداخت نشان دهنده یک جریان درآمد رایگان است که به طور پیش فرض, سرمایه گذاری, تورم و طول عمر (outliving شما را از خطرات.

به عبارت دیگر صرف نظر اقتصادی و شرایط بازار امنیت اجتماعی می پردازد سالیانه است که با افزایش تورم و ادامه تا زمانی که شما یا همسرتان زندگی می کند.

آن است که به خوبی شناخته شده است که کارگران و همسران کسانی که واجد شرایط برای امنیت اجتماعی می توانید انتخاب برای دریافت آنها را در هر سنی بین 62 و 70. مزایای دریافت قبل از اینکه یک فرد از رسیدن به سن کامل بازنشستگی یا FRA موضوع به یک آماری کاهش برای بازنشستگی پیش از موعد. برعکس به تأخیر انداختن منافع تا سن 70 که منجر به افزایش در میزان سود.

کمتر شناخته شده است, تاثیر است که در ادامه به کار در یک فرد است که در حال حاضر جمع آوری امنیت اجتماعی است. یک فرد وقتی تصمیم به جمع آوری مزایای مستقل از زمانی که آنها تصمیم به ترک نیروی کار است. وجود دارد هیچ چیز برای جلوگیری از کسی که واجد شرایط دریافت مزایای از انجام این کار در حالی که باقی مانده در کار است. اما برای کسانی که ادعا می کنند مزایای قبل از FRA و به ادامه کار و بیش از درآمد خاصی آستانه امنیت اجتماعی تحمیل یک "جبران" را کاهش می دهد که گاهی اوقات قابل ملاحظه ای کامل مزایای ماهانه که در غیر این صورت پرداخت می شود.

این جبران شناخته شده است به عنوان بازنشستگی تست درآمد یا RET و این امر به اشتغال درآمد تنها حاصل از سرمایه گذاری بازنشستگی و غیره.

در این آزمون یک کارگر خواهد شد که کمتر از FRA در کل تقویم سال خواهد بود موضوع را به 1 دلار کاهش در منافع هر 2 دلار کسب درآمد آنها بالاتر از $18,240 از سال 2020 است. این نشان دهنده 600 دلار افزایش از سال 2019 درآمد آزمون حد $17,640.

هنگامی که درآمد شما بیش از $18,240 شما باید $1 در مزایای نکردن برای هر $2 شما را. پول شما کسر خواهد شد و اضافه شده به خود را هنگامی که شما در رسیدن به FRA. اگر شما کسب درآمد $20,240 در سال 2020 و شما 62 سال, شما قربانی $1,000 در منافع برای 2000 دلار بالاتر از درآمد آزمون محدود است.

اما شما می توانید آن را به عقب بعد از آن.

قوانین کار متفاوت خواهد بود اگر شما رسیدن به FRA در سال 2020 است. در این سناریو تست درآمد محدود است $48,600 سال آینده که از افزایش دلار 1,680 از 2019 را $46,920 محدود می کند. هنگامی که درآمد شما بیش از $48,600 در سال 2020 $1 در منافع خواهد بود نکردن برای هر $3 شما را.

عقل متعارف در میان سالمندان است که RET نشان دهنده سخت مجازات است که, هنگامی که اضافه شده به حقوق و دستمزد و مالیات بر درآمد حذف هر گونه مالی انگیزه ای برای ادامه کار. بنابراین در زمانی که اکثر سالمندان را تا حد زیادی بهبود امنیت مالی خود را توسط به حداکثر رساندن درآمد خود را, آنها به جای انتخاب به کاهش درآمد خود را در زیر آزمون آستانه برای جلوگیری از تحریک کاهش.

بدتر هنوز, برخی از ترک نیروی کار به طور کامل. این ادراک است که بر اساس یک تفسیر نادرست از آزمون. سوء تفاهم وجود دارد در بخش های بزرگ به دلیل اداره تامین اجتماعی و مالی-خدمات صنعت انجام داده اند کار ضعیف توضیح چگونه تست کار می کند.

در اینجا حقایق: درست است که بازنشستگی تست درآمد کاهش سود برای امنیت اجتماعی گیرندگان زیر سن کامل بازنشستگی که در ادامه به کار و کسب درآمد بالا حقوقی آستانه. اما هنگامی که دریافت کننده می رسد سن کامل بازنشستگی تامین اجتماعی, افزایش سود ماهانه مقدار برای باقی مانده از زندگی فرد. فرض کنید فردی زندگی می کند به طور متوسط امید به زندگی آنها خواهد جبران هر گونه مزایای از دست رفته با توجه به صنعت RET در سال قبل از آن.

بنابراین به جای دائم مجازات RET نشان دهنده یک retiming پرداخت و از قبل از FRA سال به پست-FRA سال هنگامی که بسیاری از سالمندان می تواند به نفع از درآمد بالاتر است.

جان Spoto بنیانگذار نگهبانی برنامه ریزی مالی در اندوور و Danvers. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 978-475-2533 و یا بازدید www.sentryfinancialplanning.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de