چگونه لاک پشت سواری منجر به امید به COVID-19 و آلزایمر

یک پسر کوچک در نظر گرفته شد به استاتن آیلند (n. y.) باغ وحش که در آن او شیفته سوار Jalopy یک لاک پشت گالاپاگوس.

Jalopy های مورد علاقه تبدیل شد. اما پس از یک روز غول پیکر لاک پشت وجود ندارد و پسر کوچک او آموخته بود سرطان گرفته بود و به آریزونا برای پرتو درمانی.

“من تا به حال هرگز شنیده تابش” گفت: Dr. James S. ویلز استاد انکولوژی تشعشع در مرکز پزشکی دانشگاه لویولا در میوود, Illinois. اما عشق خود را از آن لاک پشت بود به اندازه کافی برای او زندگی خود را وقف پرتو درمانی.

در حال حاضر ویلز در پیشتاز از پزشکان که امید به نجات جان انسان با استفاده از تابش به عنوان یک روش درمانی برای بیماران مبتلا به COVID-19 — و احتمالا به عنوان یک روش درمانی برای آلزایمر و آرتروز و بیماری های دیگر که در آن التهاب نقش دارد.

التهاب است و در حال حاضر زمانی که سیستم ایمنی بدن را بسیج برای مبارزه با بیماری و یا آسیب. مشکلات زمانی که سیستم ایمنی بدن با توجه به ویلز و پزشکان دیگر من مصاحبه می رود “بلا استفاده.”

تابش نمی تواند درمان COVID-19 ویلز توضیح داد اما می توان آن را مورد استفاده برای کاهش التهاب حاد شناخته شده به عنوان سايتوکين طوفان. این باعث جاری شدن سیل در ریه ها است و چه می کشد ترین COVID-19 بيمار.

با استفاده از دوز بسیار پایین از تابش به مبارزه تنفسی التهاب جدید نیست: آن چه ویروسی ذات الریه تحت درمان قرار گرفت بیش از 75 سال پیش قبل از تکمیل یک باتری از مواد مخدر است که در زمان بیش از.

تابش بود و بسیار موثر در برابر پنومونی ویروسی با میزان موفقیت ثبت شده در 80 درصد و یا بهتر است. آنتی بیوتیک همراه با رشد عمومی نفرت و بیزاری به تابش در همه اشکال آن را در زمان خاموش ذات الریه درمان لیست.

اما در حال حاضر به نظر می رسد back-to-the-future زمان تابش.

ویلز می گوید که یک بیمار در مورد ورود به سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS) که جان بسیاری از COVID-19 بیماران می تواند تحت درمان با دوز پایین اشعه برای پاک کردن ریه ها. پس از آن بیمار می تواند بازگشت به بخش به درمان با داروهای ضد ویروسی. هیچ ICU هیچ یک هیچ در دراز مدت زخم شدن ریه ها.

“تابش می تواند با استفاده از مواد مخدر مانند remdesivir یا داروی دیگری مانند استروئیدها. اما این نظر من است که تابش ثابت خواهد کرد که نسبت به دگزامتازون و یا استروئید های دیگر داروهای” ویلز در مصاحبه با گفت: من در “کاخ سفید کرونیکل” PBS برنامه تلویزیونی.

چند بالینی از دوز پایین اشعه درمانی برای COVID-19 را آغاز کرده اند که در ایالات متحده و شش کشور دیگر از جمله کانادا و انگلستان است.

“اگر چه کارشناسی نتایج هنوز به انتشار داده های اولیه به نظر می رسد بسیار دلگرم کننده است و قطعا توجیه داری یک پیشنهاد کارآزمایی بالینی در اینجا گفت:” ویلز با اشاره به Hines VA بیمارستان در شیکاگو جایی که او رئیس پرتو درمانی. او امیدوار است برای راه اندازی یک کارآزمایی بالینی وجود دارد در هفته.

تابش دوز برای COVID-19 درمان بسیار کم است. ویلز در حال برنامه ریزی برای استفاده از 0.5 خاکستری در دادگاه اما دیگران بیشتر استفاده 1 خاکستری و یا حتی 1.5 خاکستری. کسانی که بالاتر از X-ray دوز اما به خوبی زیر سرطان دوز. سرطان مغز و سرطان ریه بیماران دریافت دوزهای 60 خاکستری تا 80 گریس برای سرطان پروستات ویلز گفت.

این به این معنا نیست که وجود ندارد مخالف است.

بسیاری از نگرانی تابش در ارتباط با خطی بدون آستانه (LNT) مدل است که فرض میکند که تمام تابش را مخل سلامت اثرات حتی در سطوح کوچک مانند نرمال پس زمینه. این نظریه شده است و رقابت به شدت برای چندین دهه توسط دانشمندان هسته ای اما همچنان یک تضعیف اسلام ،

“اکثر مردم و پزشکان آشنا هستند با پتانسیل نرم افزار به عنوان یک ضد التهاب در بیماری های عفونی,” ویلز گفت.

با این وجود او معتقد است که در آینده خواند. وقتی از او پرسیدم در مورد استفاده از تابش در بیماری های دیگر که در آن التهاب عامل بود به خصوص آلزایمر و آرتروز او پاسخ داد: “قطعی” بله.””

زیبایی از پرتو درمانی با توجه ویلز و دیگران است که حدود نیمی از بیمارستان های کشور باید راديولوژی و کارکنان. درمان COVID-19 بيمار می تواند آغاز خواهد شد و تقریبا بلافاصله.

به عنوان Jalopy او درگذشت در سال 1983 در سن 77. او خیلی محبوب بیش از 46 سال زندگی در باغ وحش است که یک مجسمه برنزی از یک لاک پشت گالاپاگوس بنا به عنوان یک بنای یادبود.

و شما ممکن است می گویند او حافظه تابش امید به آینده.

Llewellyn کینگ تهیه کننده اجرایی و میزبان از “کاخ سفید کرونیکل” در PBS. ایمیل خود است llewellynking1@gmail.com. او نوشت: این برای InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themeshurdacı