چگونه به احساس هم زمانی که از هم جدا: 14 راهنمای نقطه به فاصله اجتماعی روابط

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس ماندن در خانه سفارشات و مستندات در سراسر کشور از هم جدا شد

توسط ATSHNEWS در 2 خرداد 1399

به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس ماندن در خانه سفارشات و مستندات در سراسر کشور از هم جدا شده بسیاری از عزیزان. فاصله طولانی است به اندازه کافی سخت به خود را دارد اما استرسهای زندگی از طریق یک بیماری همه گیر بدون حمایت مهم دیگر خود را و باعث می شود وضعیت ده برابر سخت تر برای تحمل و قدرت. در علاوه بر این به درس از تجربه شخصی من تماس دانشجویان فعلی و همچنین کارشناسان در این زمینه (ارتباط درمانگران و مشاوران و مربیان) کنار هم قرار دادن این راهنما برای زنده ماندن در قرنطینه و دور از شریک زندگی خود را.

اتمام این 14 راهنمای نقطه به فاصله اجتماعی روابط.

1. "چگونه شما را نگه داشتن است؟"

Check-In Text
giphy.com

Check-ins مهم در هر رابطه نه فقط یکی از عاشقانه. مورد علاقه شخصی من پیام را ارسال و یا دریافت هستند و صبح بخیر و شب بخیر, متن روز رسانی در زندگی روزانه و یا هر گونه اشکال که اجازه شخص دیگر می دانم که شما در حال فکر کردن از آنها. با توجه به این که یک زمان استرس زا برای همه, شما نمی توانید به اشتباه با چک کردن در به یادآوری شریک زندگی خود را و شما آنها را دوست دارم. "این بسیار اطمینان به یک متن و یا یک حرکت کوچک حداقل یک بار در روز" گفت: کارن گارسیا, افزایش, ارشد در Stevens Institute of Technology. "اجازه دادن به آن شخص خاص می دانید و یا دانستن از آن شخص خاص است که شما/آنها را از خواب بیدار شما/آنها سالم و امن; به علاوه شما/آنها فکر شما را در برخی از نقطه در طول روز به یک آرامش و احساس." زمانی که شما چک در شریک زندگی خود را, شما در رسیدن به برقراری ارتباط و اطمینان از اتصال خود را باقی می ماند قوی با وجود فاصله فیزیکی.

2. "هنگامی که شما به FaceTime?"

Facetime GIF
giphy.com

با تاریخ شب نگه دارید و با توجه به اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات هرگز ترس زندگی می کنیم در 21st century. با تشکر از FaceTime و زوم شما و شریک زندگی خود را می توانید صرف وقت با هم تقریبا مانند پانسمان تا برای جشن سالگرد بیش از زوم یا FaceTime تاریخ شام. "برای حمایت از ارتباط خوب شما باید تعیین زمان خاص به صحبت می کنند و یا FaceTime و مطمئن شوید که هیچ حواس او را پرت در اطرافگفت:" جولین Cantarella MSW LSW یک دلال یا دلاله ازدواج دوستیابی مربی و کارشناس ارتباط. "ارتباط منظم است که واقعا تنها راه شما می توانید رشد یک اتصال در طول COVID-19." به جای نگاه کردن به خود را مجبور فاصله به عنوان یک منفی تغییر طرز فکر خود را به فکر می کنم از جدایی به عنوان یک فرصت برای دریافت خلاق با شب تاریخ. طوفان مغزی ایده های خود را با شریک زندگی نیم سرگرم کننده–به علاوه آن را بهانه خوبی برای حفظ ارتباط است.

3. "بیایید چیزی!"

Netflix GIF
giphy.com

فقط به خاطر اینکه شما در قرنطینه به این معنا نیست تاریخ فیلم باید متوقف شود. با تشکر از Netflix بکشد شما و شریک زندگی خود را می توانید لذت بردن از راه دور فیلم شب. با شتاب خود را به در خانه پاپ کورن قرار داده و در مورد علاقه خود را نشان می دهد و فیلم طرفداران; هق هق از طریق یک رام-com یا گریه خنده از طریق یک کمدی–همه از ایمنی و راحتی از خانه خود را. این رایگان Google Chrome extension همزمان پخش ویدئو و می افزاید: یک گروه چت به مورد علاقه خود را Netflix را نشان می دهد. فقط دانلود برنامه های افزودنی را انتخاب کنید یک فیلم و یا تلویزیون نشان می دهد ارسال یک لینک به شریک زندگی خود را برای پیوستن به حزب خود و لذت بردن از.

4. برقراری ارتباط صادقانه

Communicate GIF
giphy.com

فراموش نکنید که شما باید شریک زندگی خود را در حمایت از از طریق عدم قطعیت که در قرنطینه به ارمغان می آورد. پنهان کردن احساسات واقعی خود را به نظر می رسد مانند راه آسان اما ارتباط باز و صادقانه است بسیار مهم برای زوج ها از هم جدا شده و فاصله. "هنگامی که شما عدم تماس فیزیکی با شریک زندگی خود را, آن را ضروری است که شما خود را افزایش می دهد سطح از صادق ارتباطات" گفت: اردن, خاکستری, یک رابطه جنسی و رابطه مربی. "استفاده از این زمان به عنوان یک پورتال به تعمیق ارتباط عاطفی در رابطه شما و شما بیرون آمدن از آن را حتی قوی تر از قبل." امکان استفاده از این فرصت برای رشد خود را در ارتباط با لينک مستقيم و صادقانه ارتباط است.

5. درخواست معنی دار سوالات

Meaningful Question GIF
giphy.com

به منظور تشویق ارتباط موثر شریک زندگی تان بپرسید سوال که دعوت عمیق تر مکالمه. "Generic تشریفات مانند "حال شما چطور است ؟" یا " روز خود را چگونه بود?' اجازه نمی دهد برای بسیاری از گفتگو گفت:" جیک رایان دیپلم ازدواج و رابطه درمانگر. "درخواست معنی دار سوالات مانند"چه ساخته شده شما لبخند امروز ؟ ' و یا چیزی مشابه که باعث خاص خاطرات در ذهن خود است." دعوت از شریک زندگی خود را به شرکت در یک عمیق تر گفتگو در مورد موضوعات شما معمولا برای جلوگیری از عمیق تر شدن پیوند خود را.

6. فاصله موقت است

Reminder GIF
giphy.com

شما و شریک زندگی خود را دوباره قبل از اینکه شما آن را می دانم. پریدن به راه دور می تواند دشوار برای هر رابطه بنابراین خودتان را به اتاق برای تنظیم به این طبیعی است. شاید شما استفاده می شود برای دیدن هر یک از دیگر تمام وقت, اما به لطف قرنطینه شما گیر در کشورهای مختلف. "نگه داشتن در ذهن که این [فاصله] رابطه چیزی است که هر دو شما و شریک زندگی خود را در حال گرفتن استفاده می شود به طوری که شما نیاز به بیمار با خودتان و به آنهاگفت:" بریجت لین افزایش junior در دانشگاه نیویورک. "به یاد داشته باشید این را نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و شما هنوز هم می تواند لذت بردن از یک رابطه معنی داری با کسی که دوستش دارید در میان است." اجازه ندهید نا امیدی از فاصله فیزیکی تغییر راه شما احساس می کنید در مورد شریک زندگی خود را.

7. دریافت خلاق!

Creative GIF
giphy.com

پس از چند هفته قرنطینه تلفن تماس متون و FaceTime خود را از دست بدهند تازگی... به خصوص هنگامی که با تکیه بر این روش های ارتباطی به طور انحصاری برای روز در یک ردیف. "بر خلاف آنچه اکثر مردم ممکن است باور ندارید به بحث در هر روز برای ساعت در یک زمان," دکتر گفت: Marni Feuerman یک روان درمانگر دارای مجوز و نویسنده از ارواح و Breadcrumbed: جلوگیری از سقوط برای در دسترس مردان و هوشمند در مورد روابط سالم. "دریافت خلاق در مورد تماس خود را...نوشتن نامه دست نویس ارسال فیلم کوتاه, کلیپ های پست دست ساز پروژه و یا کار هنری...بسیار وجود دارد شما می توانید به نگه داشتن ارتباط قوی, خارج از متون و تماس های ویدئویی." برای مثال پس از تمیز کاری پینترست در جستجوی تبادل نظر موضوعات ارسال به دوست پسر من در حالی که ما از هم جدا هستند من قرار دادن با هم یک دست دوزی ژاکت, نقاشی و نامه همه با هم در یک تزئینی بسته به ارسال به او. آن را ساده و سرگرم کننده پروژه به کار و در پایان آن به او خاطر نشان کرد که من مراقبت.

8. به یاد داشته باشید شما در همان تیم

Team GIF
giphy.com

گفت: من هرگز راه دور آسان بود اما حداقل شریک زندگی خود را می رود از طریق آن با شما. "همه روابط و فاصله سخت است برای هر کسی است. به یاد داشته باشید که شما در همان تیم" رایان گفت. "نزدیک یا دور شما هنوز هم با هم و این مسائل." اگر چه تنهایی یک محصول جانبی از مجبور انزوا و شما هرگز به تنهایی عاطفی. شما و شریک زندگی خود را باقی می ماند یک تیم با وجود فاصله فیزیکی.

9. صبور باشید

Patience GIF
giphy.com

عمده وقایع تاریخی القای انواع احساسات گیج کننده است: وحشت و ترس و عدم اطمینان, به نام چند. جای تعجب نیست که شما احساس خارج از محل. شما و شریک زندگی تان نیاز به صبر در حالی که شما حرکت این قلمرو ناشناخته. "صبور باشید و ایمان و اعتماد به شریک زندگی خود را" گارسیا گفت. "بدون صبر و اعتماد همه چیز می تواند زشت است. این زمان به پایان خواهد آمد... هنگامی که آنها انجام می دهند و شما را به دیدن [شریک زندگی خود را] شما می دانید که صبر شد همه به ارزش آن." این دست انداز در جاده نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای و شما و s/o را دوباره به زودی.

10. "من در اینجا برای شما"

I'm Here For You GIF
giphy.com

طبیعی نشانه ای از خستگی overthinking منجر به نگران احساسات در روابط خود را اگر بردارید: اضطراب و بی اعتمادی و نگرانی. نترس به درخواست برای اطمینان از شریک زندگی خود را... آنها احتمالا می خواهید آن را بیش از حد. "من می خواهم به یاد [شریک] که من او را دوست دارم و من همیشه برای او" گفت: Marifé Quesada افزایش junior در دانشگاه نیویورک "من به دنبال حمایت عاطفی از اوبه عنوان به خوبی به عنوان کسی که من می توانید اعتماد و صحبت کردن در مورد هر چیزی." ارتباط یک خیابان دو طرفه و اطمینان کمک می کند تا شما را از طریق هر یک از دیگر.

11. "چگونه اغلب شما می خواهید برای FaceTime?"

Schedule GIF
giphy.com

در حالی که نشسته در این قرنطینه ناشی از سکون ثابت FaceTiming و پیام کوتاه ممکن است یک تخلیه انرژی برای هر دو شما–شما فقط می توانید ارسال بسیاری از به روز رسانی در مورد سگ خود را. "بحث آزاد در مورد میزان تماس با ما که خوب است برای هر یک از شما" Feuerman گفت. "گفتگو جریان بیشتر به طور طبیعی هنگامی که ما در مورد چت ما مشغول زندگی و فاصله از تماس با اجازه می دهد برای بیشتر معنی دار مکالمات هنگامی که شما ارتباط برقرار کنند." تنظیم یک برنامه با شریک زندگی خود را که با این نسخهها کار برای هر دو شما و برنامه های سرگرم کننده مجازی خرما برای FaceTime شب.

12. ماندن درست به خودتان و آنچه شما می خواهید

Rules GIF
x giphy.com

این بیماری همه گیر باعث تنبلی; به عنوان انگیزه مگس از پنجره به بیرون هر چیز دیگری ورقه از طریق ترک. شما نمی توانید اجازه دهید این درخواست به انتظارات خود را در رابطه عاشقانه خود را. "در حال حاضر زمان برای جلوگیری از مرزهای تنظیم و یا داشتن انتظارات" Cantarella گفت. "شما باید مستقیم و ابراز نگرانی خود را در مورد داشتن به تاریخ در فاصله... شناسایی است که آنها برای شما مهم هستند و درک آنها برای شما مهم است و ارتباط خود را." در ایستاده خود زمین. شریک زندگی خود را دوست شما هستند که شما و صراحت در مورد آنچه هر یک از شما می خواهد شما را به هم نزدیک است.

13. کشف که شما به عنوان افراد

Growth GIF
giphy.com

اگر شما از دست گذراندن وقت با شریک زندگی خود را یک طرز فکر تغییر آسان وضعیت. این را به عنوان یک فرصت به دنبال احساسات شما نمی توانید در اطراف به قبل از. "اگر شما در یک رابطه که در آن وجود دارد بسیاری از متصل-در-را-ران codependent انرژی و سپس در آغوش این زمان برای دریافت دوباره درگیر در خود زندگی" خاکستری گفت. "شما می توانید یک تصمیم گیری است که شما و شریک زندگی خود را) در حال رفتن به استقرار اعتماد و خلاقیت و انعطاف پذیری... را در این زمان است که شما استفاده خواهد کرد به عنوان یک سکوی پرشی است که آینده خود را خودشان خواهد شد با تشکر از شما." تعمیق شور و شوق خود را برای یک موجود و سرگرمی و یا یک به طور کامل مهارت های جدید. هیچ وقت مثل حال حاضر به رشد می کنند -- و شما باید تمام وقت در جهان است.

14. "من شما را دوست دارم"

Love GIF
giphy.com

در میان وحشت و سرخوردگی و عدم اطمینان از این بیماری همه گیر را یک گام به عقب و به خودتان یادآوری کنید که چرا شما سقوط در عشق با شریک زندگی خود را. آن را نمی خواهد طولانی تا زمانی که شما به عقب با هم در فرد اما فاصله فیزیکی بین شما هرگز تغییر خواهد کرد که چگونه شما احساس می کنید در مورد هر یک از دیگر. بالاتر از همه مستقیم و ارتباط صادقانه کمک خواهد کرد شما را در طول زمان از هم جدا. شریک زندگی خود را به شما عشق و مراقبت از آنها را از آنجا که شما هرگز نمی توانید شنیدن و یا گفتن این کلمات بیش از حد اغلب. آنها وجود دارد برای شما و آنها شما را دوست دارم و با هم شما می توانید از طریق هر چیزی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن