چگونه پرستان می توانید راه اندازی جارت Stidham برای موفقیت در سال 1

به عنوان پرستان همچنان به ساخت خود را به سمت خود مهم ترین اردوگاه های آموزشی پس از سپیده دم از این لایحه Belic

توسط ATSHNEWS در 18 خرداد 1399

به عنوان پرستان همچنان به ساخت خود را به سمت خود مهم ترین اردوگاه های آموزشی پس از سپیده دم از این لایحه Belichick عصر همه چشم ها را به حق به نوبه خود به جارت Stidham.

چگونه او بازی ؟ زمانی که او بود به نام استارت? می توانید او واقعا موفق تام بردی?

ضمنا سوال دیگری سزاوار انگلستان توجه: چگونه کارکنان مربیگری برنامه ریزی برای قرار دادن Stidham در بهترین موقعیت برای موفقیت ؟

حقیقت این است که راه برای حمایت از یک جوان کارفرمایی است نه بیش از حد متفاوت از کمک به هر یک از دیگر.

وجود دارد برخی از اصول مدرن عبور: بازی-اکشن است که کارآمد ترین در اوایل به پایین می اندازد موثر تر هستند و حفاظت کلیدی است. کامل زمینه می خواند احتمالا باید محدود شود. و هنگامی که در شک, لاغر خود را در دفاع و اجرای بازی.

اما این هم درست quarterbacks سزاوار به سیستم های خود را متناسب با آنها. بردی قطعا انجام داد.

"بیش از دو دهه گذشته همه چیز ما بود هر تصمیم ما در شرایط عمده برنامه ریزی" Belichick شروع ماه آوریل گذشته "ساخته شده بود با ایده از اینکه چگونه به بهترین چیزها را برای تام بردی."

در بردی میهن پرستان تا به حال یک استاد از وسط میدان که نخبگان دقت و قبل از ضربه محکم و ناگهانی پردازش اغلب نگه جرم یک قدم جلوتر. او تا به حال کنترل کامل است.

بیش از 12 ماه گذشته Stidham ستایش شده است توسط مربیان و هم تیمی های یکسان برای توانایی های خود را به درک و اجرای راهکار است. هنوز هم او را به دور از این رهگذر او را جایگزین: 20 سال کهنه که سه فصل پیش اعلام کرد او تا به حال "پاسخ به آزمون." Stidham است خام با استعداد و رشد یک بازیکن فیزیکی که استعداد او را حمل خواهد کرد تا به او نزدیک بردی سطح ذهنی.

Pats سیستم باید تغییر کند و از آن خواهد شد. در اینجا چگونه آنها می تواند راهنمای Stidham به تبدیل شدن به بهترین کارفرمایی او می تواند در سال 2020 است.

مطلب اول-پایین گذر

مانند دیگر پیر با دختر فاسد, باورهای بلعیده undertow از پیشرفت در سال 2020 ایجاد اجرای یک NFL مفهوم است که امیدوارم به زودی محو.

تحقیقات اخیر در چند گوشه از تجزیه و تحلیل جامعه نشان داده است عجله اثر متصل نیست به عجله فرکانس. حمله هماهنگ کننده قصد محکم کردن سنگ در اول و دوم تفکر آنها می پوشند دفاع در واقع مخالفان خود را به نفع هر دو در حال حاضر و بعد از آن. به عنوان NFL تبدیل شده است بیشتر تحلیلی و دوستانه آن را به قبول آنچه که همیشه بوده است: عبور لیگ. Belichick گفت: به عنوان های زیادی را در سال 2018 است.

در حال حاضر Belichick باید تمرین آنچه که او موعظه به سهولت Stidham گذار.

پس از 2015 میهن پرستان را به طور متوسط بیشتر از متری در هر پاس تلاش در پایین نسبت به هر گونه دیگر پایین با توجه به داده ها از اطلاعات. راه حل های. آنها همچنین جای تعجب نیست به طور متوسط بیشتر از متری در پایین پاس تلاش از اول پایین سراسیمه. این به این خاطر نبود که از بردی. هر دو روند برگزاری درست برای لیگ ،

ایده حفاظت از Stidham با در نظر گرفتن این توپ را از دست او واقع می همسترینگ او, او را مجبور به آشکار عبور از شرایطی که منجر جرم است که به طور متوسط 3.9 متری در عجله سال گذشته است. اعتماد, بچه, به او اجازه دهید آن پاره و سرمایه گذاری بر روی دفاع است که خزش به سمت جعبه ترک 1-در-1 matchups در خارج. زمان به اعتصاب به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

فوق العاده بازی-اکشن

اگر وجود دارد یک روش برای Pats,' pass-مبارک جنون آن باید این باشد: بیشتر بازی-اکشن.

این بازی جعلی است هرگز بیشتر محبوب در NFL یکی دیگر از تجزیه و تحلیل ترافیک محور تغییر است که ثابت شده به اندازه کافی قدرتمند به جلوه های ویژه گرافیکی لیگ-میانگین quarterbacks به نرم افزار Bowlers (نگاه کنید به: 2019 Ryan Tannehill و 2018 Jared Goff). هنگامی که با استفاده از بازی-اکشن میهن پرستان گذشت بیشتر به طور موثر در هر فصل پس از حداقل 2015. این صادق است برای بقیه لیگ.

در عین حال به نحوی تام بردی متعلق به یک میانگین بازی-اکشن رای در میان شروع quarterbacks سال گذشته است.

نرخ بالاتر از بازی-اکشن در سال 2020 خواهد اجازه می دهد Stidham به رشد همانطور که او در آخرین فصل: تحویل می اندازد به خالی وسط جایی که جولیان ادلمن یا N'Keal هری می تواند به دست آوردن متری پس از گرفتن. با توجه به Pro Football Focus هیچ کارفرمایی در زمان بیشتر بازی-اکشن dropbacks آخرین فصل از Stidham. که هیچ حادثه بود.

بازی تقلبی ایجاد پرتاب خطوط با مجازات تهاجمی linebackers که باید سقوط خط داد و بیداد به افتخار خود را در اجرای مسئولیت ها و سپس به قید وثیقه باقی می ماند پاسخگو به نزدیکی عبور تهدید. این تقلبی نیز ساده می خواند برای quarterbacks که اغلب چشم تنها یک طرف از میدان و یا مسیر مفهوم هنگامی که آنها به نوبه خود به پرتاب. اساسا برای مربیگری کارکنان به دنبال آوردن یک جوان کارفرمایی همراه بیشتر بازی-اکشن کشته شدن دو هدف با یک جعلی است.

کشش عبور از بازی به صورت عمودی

اگر وجود دارد یک منطقه که در آن پرستان زیاد خواهد شد بدیهی است که تقسیم از بردی دوران ممکن است عمق. زمان به خندق روز از دینک و غوطه دادن.

قدمت آن به بیشتر سراغ گزارش Stidham باز کرد و اشاره کرد بازوی خود را. نه تنها قدرت خود را, اما آن نگاه کنید.

او یک پرتاب کننده فوتبال است. توپ مگس از دست خود را. مکانیک خود را کامل هستند.

به عنوان اغلب به عنوان سراغ چشم می تواند دروغ وجود دارد بیش از زیبایی پشت Stidham cocking بازوی راست خود و رها کردن یک arching مارپیچی. وجود پتانسیل بکر. بچه ها می رسن از آن جایی که او می خواهد به — به خصوص downfield.

در طول سال اول خود را در آبرن زمانی که او بود احاطه کافی استعداد Stidham دقت و یارد هر تلاش به طور متوسط در میانی می اندازد رتبه بالاتر از نهایی دور اول میدارد Lamar Jackson Sam Darnold و جاش روزن. این اعتبار چه پیشاهنگی را دیدم. با وجود یک متعاقب آن پایین در سال 2018, Stidham را از دست دادن نیست خود را لمس کنید.

تابستان گذشته او قرار گرفت به عنوان یکی از NFL دقیق ترین پیش فصل رهگذران در عمیق می اندازد هر PFF. نبود یک جفت کاهش یافته است touchdowns توسط Maurice هریس (بعد از آن منتشر شد) در 1 هفته برجسته از آن اوت touchdowns هنوز هم گردان اینترنت به عنوان اعتیاد به مواد مخدره برای Stidham در ادامه به ساخت. هر هرالد بازی نمودار بهترین پیش فصل می اندازد تحویل داده شد به گیرنده های در حال اجرا go پست درز و در طول راه.

نه تنها Stidham مناسب برای عمیق, توپ, عمیق توپ مناسب است برای یک جرم است که باید ریسک بیشتری به منظور تولید مواد منفجره ، هیچ یک از Pats' مهارت های بازیکنان موقعیت را می توان پایین-به-اعتراض به نمره. Pats باید در پیدا کردن یک راه برای تغذیه هری خود را به بهترین پرش توپ گزینه در خارج رایگان-نماینده تندرو Damiere برد و/یا ورزشی دینامو جف توماس یک undrafted rookie wideout. بهترین راه برای انجام این کار ؟

بازی به Stidham قدرت و اجازه دهید او آن را پرتاب ،

ادویه تا بازی اجرا

میهن پرستان' بازی در حال اجرا یک معجونی از مرد و منطقه-مسدود کردن طرح شناخته شده نیست برای تنوع آن است. عدم کارفرمایی دخالت نگه می دارد خارج چشم از حیرت و شگفتی در انواع زیادی از طرح های Pats پشت در حال اجرا و O-اجرای خط هفته به هفته. Stidham می تواند تغییر کند.

در واقع او باید اجازه داده شود.

برای روشن Stidham است نیمی از دونده از یک Lamar جکسون و یا حتی بدون موری. او می توان از استفاده های زیادی در کوتاه yardage فراتر از کارفرمایی sneaks. تجربه اجرای مختلف خوانده شده اجرا می شود در Auburn از استاندارد منطقه-خوانده شده به سه گزینه ای به سبک, مفاهیم, می توانید اضافه کردن یک بعد جدید به میهن پرستان جرم. به استثنای کیسه Stidham به طور متوسط بهتر از شش متری در عجله برای ببرها در سال 2017.

با کمی شانس او می تواند وجود دارد دوباره در جوانب مثبت که جای او را در میان لیگ نخبگان آماری. او را سریع به اندازه کافی برای نگه داشتن مدافعان صادق و سریع به اندازه کافی برای انجام آسیب در این زمینه باز است. سینه توسط یکی از NFL بهترین تهاجمی خطوط آن را می سازد احساس بیش از حد اجازه نمی No. 4 سست در سال 1.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im