چگونه من آشکار من کل تجربه کالج

اگر کسی می خواسته اند من سه سال و نیم پیش که در آن من می خواهم امروز یک دلسردکننده سکوت به احتمال زیاد به دنبا

توسط ATSHNEWS در 12 تیر 1399

اگر کسی می خواسته اند من سه سال و نیم پیش که در آن من می خواهم امروز یک دلسردکننده سکوت به احتمال زیاد به دنبال سوال خود را. آموزش عالی است که یک پرتگاه بزرگ از ترس و ناشناخته است. حداقل این بوده است که افکار شنا کردن در اطراف در سر من.

من قبل از آخرین روز به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی بالا من به ندرت به فکر رفتن به دانشگاه و گرفتن مدرک به خدا می داند چه.

orientation
عکس های ارین کلمن

من تا به حال مقدار زیادی از اعضای خانواده و دوستان که با حضور Florida A&M University (FAMU). این تنها با قرار دادن فشار بر روی من هنوز هم بسیار نرم و قابل انعطاف مغز است. من احساس من تا به حال به اینجا بروید و تجربه آنچه در آن مانند به یک زنگی.

من تا به حال هیچ ایده آنچه که قرار بود در گرایش دانش آموز جدید اما من احساس کاملا مصمم به بهترین از آن. با توجه به اینکه FAMU تنها مدرسه من اعمال می شود به این مدرسه تا به حال هیچ چاره ای اما برای بازی در من به اصطلاح تعقیب خوشبختی.

تمپا بومی در من احساس وحشت زده از تجربه های جدید آمده است.

عکس های ارین کلمن

من استفاده می شود به هفته , ساحل, سفر, و مقادیر بی پایان از کوبا مواد غذایی. اما در حال حاضر من نیاز به بیش از شروع در جستجوی من برای کامل کوبا ساندویچ. من می دانستم که آن نمی شود آسان است.

به عنوان به زودی به عنوان من پا در دانشگاه هیچ چیز ساخته شده حس. نه تنها تالاهاسی ثابت به عنوان مخالف کامل از شهر مناما FAMU را در دانشگاه خود من فرستاده شده به یک شوک فرهنگی. تپه FAMU پر خود را با سر و خلاقیت است. با خودم فکر کردم من باید برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار و با آن چوب.

در حال حاضر اضطراب و مصمم دوم من در نهایت به حال من شانس را به درخشش.

عکس های ارین کلمن

زمان آمده بود برای FAMU به آن را انتخاب کنید, جدیدترین 2018-2019 گرایش رهبران. در نهایت من احساس خیلی مطمئن در مورد این فرصت به دلیل آن به نظر می رسید به عنوان اینکه این همه کاهش یافت و راست به کف دست من. هنوز هم به فرهنگ محبوب من دانشگاه من احساس تهدید توسط هر کس و همه چیز. که گروه خاصی از مردم که به نظر می رسید excelling در یک راه سریع تر سرعت همیشه وجود داشته است. خوشبختانه این جایی است که دوستان نزدیک من آمد و در را به بازی.

یکی از دوستانم که من و جلب اعتماد در اغلب در سراسر زندگی من معرفی من به جهان تجلی. او به من گفت که کلید به تجلی است سخن گفتن انرژی مثبت به کائنات بنابراین شما می توانید آن را به عقب. اگر من مایل به جهان چیزی خوب پس من نمی خواهد به آن را دریافت در بازگشت. بنابراین از اینجا با خودم می گفتم همه چیز را من می خواهم مال من است و من فقط باید به آن ادعا.

برای هفته ها با خودم می گفتم هر فرصتی من که موقعیت به عنوان یک جهت گیری رهبر معدن شد. زمانی که شکرگزاری آمد در اطرافمن با عصبانیت بررسی ایمیل من برای به روز رسانی. سپس شب قبل از تعطیلات ملی من دریافت یک ایمیل من تا به حال شده است در انتظار برای تقریبا یک ماه.

من این فرصت را به تبدیل شدن به یک چیزی که من دعا خیلی سخت است.

عکس های ارین کلمن

با نگاهی به گذشته این آغاز من "سلطنت." هیچ چیز نمی تواند من را متوقف کند. من یک نیروی محسوب می شود و تقریبا مطمئن شوید که همه تجربیات من بعد باید همان نتیجه. وجود دارد یک لیست از سازمان های دانشجویی و همچنین رویدادهای من درگیر شد. ترس از بودن به اندازه کافی کاهش یافته است و من در نهایت در بر داشت اعتماد به نفس من آرزو داشت.

این آرزوها به زودی به یک واقعیت تبدیل شد که ایمان من در جهان رشد قوی تر. من عشق تازه کشف شده به صورت مثبت و صلح درهای بسیاری را برای من و من اغلب به سقوط مدتها از شک من همیشه به خودم گفتم این یکی فکر: من بزرگتر از آنچه است که تاکید من. در حال حاضر من در Florida A&M به پایان می آید اما من پشتکار برای تبدیل شدن به بهترین نسخه از خودم از طریق تصدیق مثبت منجر شده است من به چیزهایی که من کاملا صادقانه هرگز فکر بودند قابل دسترسی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب