چگونه من کشف بیشتر در مورد خودم از طریق قرنطینه

هر کس می بیند قرنطینه به عنوان یک وضعیت ترسناک یک وضعیت خسته کننده و یا حتی آزار دهنده وضعیت. من از ناامیدی از دست رفته ما ترم بهار. به عنوان یک دانشجوی سال اول من آماده نیست به عجیب و غریب اولین بار در کالج. من حدس می زنم کلاس 2023 نیاز برای یک سال دیگر صبر کنید برای کل تجربه. حتی اگر تاج نیروهای ما به دنبال اجتماعی فاصله و ما مانع از دیدن دوستان ما آن را نمی کند باید به طور کامل خراب کردن زندگی ما است.

خواندن ادامه به یاد بگیرند که چگونه COVID-19 تغییر چگونه من نظر خودم و چگونه آن را به من.

مراحل اولیه

man in gray hoodie with white and yellow face mask
unsplash.com

پس از تعطیلات هیجان انگیز به اپل این ویروس به سرعت برداشت تا حرکت و عزم و اراده برای حذف. هر فروشگاه ورزشی شما منتقل می شود شامل یک خط از rednecks در حال انتظار برای خرید یک تفنگ. در آن زمان برادر من پرتاب خود را 20th, جشن تولد در اورلاندو است. من فکر کردم اگر این ویروس کشنده در برنامه ریزی برای اقامت در اطراف من ممکن است به عنوان به خوبی صرف آخرین روز مهمانی با مردم من در مورد مراقبت.

یک هفته از سرگرم کننده تضعیف از طریق انگشتان ما قبل از دوستان خود را مجبور به بازگشت به خانه به گروگان گرفته شده توسط پدر و مادر خود و دولت ایالات متحده. در ضمن برادر من و من لذت می برد قرنطینه زندگی قفل شده در درون دیوارهای آپارتمان خود را. از آن روز به بعد ، من نمی بینم نور خورشید برای دو ماه دیگر.

جنون تغذیه

giphy.gif

قرنطینه تغذیه سلامت عقل خود را و به آرامی دور می خورد تا زمانی که هر عاقل سلول های مغز از بین رفته است. اگر شما یاد بگیرند به آغوش تنهایی زمان در نهایت افکار شما را ببلعند. در چند هفته اول از مستند مردم در حال حاضر مجوف به بدترین دشمن خود: جنون. الگوهای رفتاری از مرگ مو ریزش مو و برش موی چتری منفجر سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی. مردم آن را از دست داد. سریع است.

در حالی که هر کس دیگری خود را از دست داده ذهن من مشغول نگه داشته. نشستن روی یک نیمکت پلاستیکی هر روز در حالی که شراب خواری-تماشای “پوسته” و “لیز مک گیر والت” برای چهارمین بار به من احساس مثل من اتلاف وقت گرانبها است. عطف به کامپیوتر من من متمرکز در فینال و در حال توسعه نام تجاری شخصی من. من ساخته شده یک وب سایت نمونه کارها زد برای سمت های اجرایی و jazzed تا رزومه من. به جای اجازه دادن به جنون قدرت را بیش از من از آن استفاده برای فشار به من انگیزه میده.

اما مشغول نگه داشتن لزوما شما عاقل. تنهایی ادعا ضعف من. تنها تعامل انسان من مواجه شد تماشای برادر من بازی های ویدئویی و هیلاری داف به شخصیت های کارتونی, لیز, من صحبت کردن صفحه نمایش. ذهن من اغلب سرگردان در جستجوی عمیق تر به افکار من و یادگیری بیشتر در مورد شخصیت خود من. این تجربه به من اجازه برای پیدا کردن “خود” است. پس از سال ها از اطراف خود را با مردم شما هرگز پیدا کردن زمان برای یادگیری خودتان. به جای شخصیت خود را در اطراف اشکال نفوذ مافوق از تاثیرگذاران و حاکمان. شخصا جان ب از بانک های خارجی قطعا شروع یک روند مد جدید برای پسران. حتی بدون دانستن آن ما مطابق با هر یک از دیگر در جستجو برای تصویب و یا افراد با ما در ارتباط باشید. پس از چند هفته به تنهایی یاد گرفتم که چه بخش هایی از من نماینده واقعی من و آنچه کشف می شود ،

خوشبختانه من زندگی می کنند به طور کامل به تنهایی در سراسر انزوا. دوست برادر من گروه مرا به عنوان یکی از خود را. آنها شامل من در خانواده خود چت گروهی و تدریس من خود را در داخل جوک. در نهایت من متوقف آموزش در داخل جوک و من شروع به ایجاد آنها. من به سرعت متوجه شدم این بود که هیچ دوست معمولی ، بعد از روزانه 8:30 p. m. زوم جلسات متوجه شدم این گروه برگزار شد ؛ بیشتر داستان های هر یک از آنها را به اشتراک بگذارید بیشتر اتصال آنها به یکدیگر است.

آنها به دنبال یک چرخه بی پایانی است که آنها را نگه می دارد با هم. جهان می خواست آنها را برای دیدار با. اگر شما می خواهید برای دریافت فلسفی در مورد آن جهان برنامه ریزی شده و در سرنوشت خود را. اگر گذشته را در هر راه آنها هنوز هم پیدا کردن خود را ملزم به پاسخگویی. این مردم به من آموخت چیزی کمی در مورد دوستی. بدون مستند من هرگز درخشش و ارتباط ویژه ای بین من و برادر و دوستان خود را.

مزه وقت خود را

woman and man in kitchen
unsplash.com

“اگر تنها وجود دارد بیشتر ساعت در روز” گفت: هر فرد تا کنون. همه ما آرزوی ما شامل زمان بیشتری را در زندگی ساعت به انجام چیزهایی که ما را دوست دارم. به طور معمول زندگی ما را هیجان زده و ما را حمل به دور از آنچه که ما می خواهیم انجام دهیم. در عوض ما فقط اتلاف وقت انجام کارهایی که ما باید انجام دهیم. در حال حاضر شما می توانید شانس خود را. امکان درک زمان است که نهفته است در دست شما. استفاده از آن برای لذت بردن از هر ثانیه از روز خود را. ماجراجو باشید و سعی کنید چیزی است که شما هرگز نمی تواند پیدا کردن زمان برای.

در حالی که زندگی Groundjog روز برای ماه گذشته من متوجه شدم من تا به حال در همه زمان ها در جهان است. من می توانم زندگی من بعد در هر الگوی من می خواستم. یادگیری را به صبح خود را به آرامی. چشمک زدن چشم خود را باز. گوش دادن به آواز پرندگان. یک صبحانه سالم. شما هیچ مسئولیت و بدون عجله وادار کردن شما به دست تجربه است. لذت بردن از هر ثانیه از آن صبح و به یاد داشته باشید هر لحظه. به یاد داشته باشید هر نیش کلوچه موز و مزه هر عطر و طعم. از خواب بیدار و زنده روز خود را مانند شما همیشه از رویای. به عنوان هر روز می گذرد زمان اینچ نزدیک به قدیمی خود را برنامه ریزی شده عادت.

پس از یک روز من کمتر احساس استرس و رها از همه فشار. آینده هنوز وجود دارد اما آن را احساس می کند هنوز هم می ایستد. من در نهایت قادر به زندگی می کنند زندگی مانند آن طراحی شده بود برای من به زندگی می کنند. زمانی که قرنطینه به پایان می رسد و جهان موجودات به اجرای دوباره من را با آن اجرا کنید به عنوان اگر من یک دنده در یک ماشین اما من دوست داشتن در هر ثانیه. من را به من صبحانه در صبح را زمان آماده شدن و من را به کنترل. جهان دیگر اجرا می شود زندگی من است. از حالا در کنترل من است.

برای شما

این را به عنوان یک درس است. فکر نمی کنم از قرنطینه به عنوان یک چیز ناامید کننده. پر کردن شیشه ای خود را از آب و استفاده از آن در حالی که شما می توانید. فکر می کنم از آن به عنوان…یک روز از زندگی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im