چگونه COVID-19 شیوع تاثیر رای گیری برای دانشجویان?

با کروناویروس اقدام به عنوان شخصیت اصلی همه مکالمات ما از اواخر سال همه ما احساس سردرگم و نگران که چه اتفاقی خ

توسط ATSHNEWS در 2 اردیبهشت 1399

با کروناویروس اقدام به عنوان شخصیت اصلی همه مکالمات ما از اواخر سال همه ما احساس سردرگم و نگران که چه اتفاقی خواهد افتاد. هرج و مرج رخ داده به چین با بسیاری از دانشجویان رخصتی بهار ساخته شده است که ما قربانی چیزهایی که ما نمی خواهم به خودم گنجانده شده است. اما آنچه در مورد قربانی از سال 2020 اولیه انتخابات برگزار شده در مارس 17th برای فلوریدا و ایلینوی و آریزونا ؟ بسیاری از همسالان من شد در رابطه با انتخابات در حال سقوط در رخصتی بهار, که فشار زیادی برای رأی گیری و رأی-با-ایمیل. در حالی که این عوامل به مردم فرصت بیشتری و دسترسی به رای گیری بنابراین ما لازم نیست همه باید به تکیه بر یک روز ما هنوز راه طولانی برای رفتن به رای گیری آسان تر برای همه.

اما آیا coronavirus و شکستن بهار در واقع آسیب های جوان میزان مشارکت?

میزان مشارکت رای دهندگان اهمیت فوق العاده مسلما بیشتر برای افراد جوان به دلیل ما باید از این فرصت برای گفتن داریم که نشان دهنده ما و تصمیم گیری است که ما را تحت تاثیر قرار ، جوان مردم حساب برای یک مقدار قابل توجهی از رای مردم است. ما به معنای واقعی کلمه قدرت به نوسان انتخاباتما مردم ارائه می دهد تنوع و این واقعیت است که سیاست تاثیر می گذارد ما در آینده بیشتر بدان معنی است که شما باید کاملا مراقبت. بنابراین در این راستا ما بررسی های اخیر مردم در انتخابات ریاست جمهوری اولیه.

جوان مشارکت پتانسیل برای رشد

Election Day
giphy.com

خبر خوب–با توجه به انتشار اخبار بورسی, میزان مشارکت در فلوریدا و آریزونا در واقع رفت تا از این اعداد در سال 2016 اولیه انتخابات. آنها همچنین ادعا می کنند که "در ایلینوی 39 درصد از رای دهندگان تحت 44 در مقایسه با 61 درصد بود که در سن 45 سال و بالاتر." این می آید به عنوان یک شگفتی به هیچ کس که جوان مردم در طول تاریخ نشان نمی دهد تا به رای دادن. بسیاری از کارشناسان استدلال کرده اند که چرا و نقطه به دلایل مختلف. به نام برخی از این رای گیری راه اندازی سیستم باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای بازیگران یک رای مردم به رسمیت نمی شناسد که این سیاست ها تاثیر می گذارد و آنها را به صورت جداگانه نامزدها نیست, کمپین برای جوانان رای یا ما شده اند به درستی تدریس در مورد انتخابات و دولت بنابراین ما احساس نمی راحت رای گیری. اولیه رای گیری و رای گیری توسط پست الکترونیکی به کمک برخی از مشکلات در از لحاظ دسترسی به کشورهایی که آن را ارائه نمی کند برای حل این مشکل کل در طرح بزرگ از چیزهایی.

اما با حرکات توسط افراد جوان تشویق جوانان به مشارکت ما در گروه سنی انجام می شود مقدار زیادی در گذشته برای مبارزه با این. برای مثال در چند سال گذشته این پارک تیراندازی بازماندگان انجام داده اند, باور نکردنی, کار در صف آرایی مردم در پشت ضد خشونت اسلحه و مبارزه برای تغییر از سیاستگذاران. ملاله یوسفزی است عمیقا داستان الهام بخش از فعالیت برای زنان و آموزش و پرورش. افرادی مانند این تغییر ما مفاهیم چه افراد جوان هستند و واقعا قادر به. در واقع افراد جوان (18 تا 24 ساله) سوار میزان مشارکت را افزایش می دهد در سال 2018 انتخابات میان دوره ای. با این حرکت در اطراف و جوانان این واقعیت است که سیاست را بر این گروه سنی بیشتر دولت ما باید به سمت ساخت انتخابات به عنوان آسان به عنوان امکان پذیر است–و این بدان معناست که نگه داشتن آنها را بیش از رخصتی بهار. بسیاری از مردم برای رأی دادن ثبت نام یک بار آنها رفتن به کالج و یا تغییر رای خود را به آدرس جایی که آنها زندگی می کنند خود را در کالج شهر.

حتی اگر آنها ثبت نام خود را در زادگاه نه هر کس می رود خانه در طول بهار و علمی دانشجویی و برنامه های شخصی می تواند رای گیری آخرین چیزی که در ذهن خود را. مشکل نهفته است در تناقض روزانه زندگی دانشگاهی است که می آید با یک استراحت باعث می شود که میزان مشارکت بنابراین نامشخص است. "من ثبت نام برای رای دادن در تالاهاسی بنابراین من شرکت در رای گیری اولیه" گفت: دانشگاه ایالتی فلوریدا ارشد مدیسون استوارت. "این زمانی بود که مردم فقط شروع به نگران COVID-19 پس از آن ترسناک بود حتی به رای دادن در فرد پس از آن. من واقعا احساس برای کسانی که تا به حال به یک تصمیم واقعی روز رای گیری." فرضی رای گیری-با-ایمیل می تواند این را حل کند اما عدم وجود آموزش و پرورش و منابع نیز مانع دانشجویان و سایر شهروندان از این گزینه است.

COVID-19 تنها مشکلات پیچیده در رای گیری

Voting
giphy.com

در بالای این, 2020 انتخابات اتفاق افتاده است حدود پنج روز پس از بسیاری از کالج ها لغو کلاس ها با توجه به کوروناویروس. این کشور خواست ما را به عمل اجتماعی دورى و اجتناب از رفتن به اماکن عمومی و در عین حال انتظار می رود ما را به نشان می دهد تا برای رای گیری در روز سه شنبه. این به ارمغان می آورد به سوال فعلی ما همزمان مسئولیت جمعی بهداشت عمومی برای جلوگیری از فضاهای شلوغ و به دولت ما به رای دادن در انتخابات است.

در همه صداقت ما می تواند accost پایین در فرد رای دهندگان به چیزهای دیگر از این بیماری همه گیر و رخصتی بهار–مانند اوایل رای گیری و رای گیری توسط ایمیل. "من به اندازه کافی خوش شانس به آن رای دادند و در اوایل بنابراین من می تواند احساس خوبی در مورد ورزش من حق رای بدون نیاز به مخاطره افتادن سلامت من. من فکر می کنم آن را عادلانه برای فلوریدا و کشورهای دیگر به برگزاری یک مهم انتخابات در طول تمام این" گفت: دانشگاه فلوریدا دانشجوی سال اول Emma Thomas.

اما ما نمی توانیم با اطمینان می دانیم و می تواند با خیال راحت می گویند که این عوامل بازی به نوعی از نقش مردم در انتخابات. "من احساس می کنم که ایالت فلوریدا را به نیازهای شهروندان خود را به حساب زمانی که آنها برگزار اولیه. آن مهم تر به نگه داشتن چیزهای در ظاهر به صورت عادی نسبت به اطمینان حاصل شود که هر شهروند می تواند انجام وظیفه مدنی خود گفت:" Florida State ارشد ارشد مدیسون والش. ما باید به شدت درگیر با این تصمیمات توسط دولت ما و آنچه ما باید انجام دهید تا آن را به عنوان آسان که ممکن است برای هر فرد به بازیگران خود را رای.

شما می توانید اقدام به اطمینان خود را–و دیگران–حق رای

Voting
giphy.com

چه در حال حاضر ؟ Coronavirus در این انتخابات مردم مجبور به اتخاذ یک تصمیم سخت بین سلامت خود و حق خود برای رای دادن که هیچ کس نباید به. یکی از عمده عمل شما می توانید برای کمک به با این مشکل در آینده شامل ثبت نام برای رای دادن توسط ایمیل و تشویق دوستان خود به انجام این کار بیش از حد. به این ترتیب شما لازم نیست که به صورت فیزیکی در هر کجا اگر این بیماری همه گیر در ادامه به انتخابات ماه نوامبر (و ما هیچ ایده آنچه دولت ما انجام خواهد داد اگر به آن می آید). اگر ما با خیال راحت می توانید به طور معمول عمل آمده در ماه نوامبر و شما می خواهید برای رای دادن در شخص شما همیشه می توانید در پستی خود رای و مقامات به شما اجازه رای دادن در غرفه رای گیری. در نهایت و مهمتر از همه تشویق دوستان و خانواده خود را به رایو داوطلب برای سازمان هایی که ثبت نام رای دهندگان جوان و یا مبارزه برای تغییر سیاست است که شما در مورد مراقبت. فقط لطفا—حتی اگر موانع وجود دارد که آن را دشوار است— رای.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن