چگونه یک آمریکایی جفت Au غلبه قرنطینه در ایتالیا

مریم Wetherbee گرامی هر لحظه او می تواند صرف خارج و احساس خورشید بر روی صورت خود, چرا که او هرگز نمی داند که ا

توسط ATSHNEWS در 6 خرداد 1399

مریم Wetherbee گرامی هر لحظه او می تواند صرف خارج و احساس خورشید بر روی صورت خود, چرا که او هرگز نمی داند که او را به فرصت دیگری است. اگر چه او را دوست دارد به تماشای گیاهان و درختان رشد سبزتر هفته در تریسته کمی همسایگی او زندگی می کند در داخل رم ایتالیا.

او نمی تواند بیش از 200 متر از درب جلو به تحسین آن است.

و او همیشه به یاد آوردن گذرنامه او با او هنگامی که او می رود در خارج فقط در صورتی که پلیس او را متوقف کند–از آنجا که خانه Wetherbee در زندگی نیست و متعلق به او. به دام افتاده در یک آپارتمان در رم Wetherbee زندگی با دوست دختر و خانواده او برای کار در یکی از دقیقترین مستندات در غرب سابقه هزاران مایل دور از خانه در بالا کینوید پنسیلوانیا.

quarantine
در یک پیاده روی در اطراف بلوک در تریسته Wetherbee زده همه سبز است که در طول هفته. عکس مریم Wetherbee.

Wetherbee a 20-year-old American جفت au تصمیم گرفت برای یک سال فاصله از مدرسه هنر در ایالات متحده در ایتالیا زندگی می کنند. در ماه جولای او در سفر به اروپا با برنامه ای برای شروع یک زندگی در حال تغییر تجربه نهایت به کشف کردن آنچه او می خواهد و به آینده. پس از ورود در ایتالیا Wetherbee صرف روز خود را تعقیب و پس از پر انرژی کودکان در گرمای تابستان و یادگیری چگونه به حرکت به راه خود را از طریق یک کشور خارجی است. با این حال پس از پنج سال در اروپا Wetherbee جذب خیلی از فرهنگ ها در اطراف او است که گاهی اوقات او حتی خواب در ایتالیایی. او احساس اعتماد به نفس او در نهایت نمیفهمد چگونه به رشد به عنوان یک جفت طلا و آماده برای شروع به کار برای یک خانواده جدید در تریسته در ماه ژانویه است.

اما در همان زمان coronavirus سکوت نفوذ در سراسر جهان و ایتالیا به سرعت تبدیل به اپیدمی اروپا کانون با بیش از 601 مرگ و میر در هر روز ماه مارس وادار کردن این کشور برای رفتن به مستند. Wetherbee به زودی خودش را در گیر یک ساختمان آپارتمان او منتقل شده بود به تنها دو ماه پیش با خانواده او فقط ملاقات با چالش های مواجه است او هرگز انتظار می رود او را به صورت هنگامی که او در بسته بندی کیسه های خود در تابستان گذشته. در طول قرنطینه Wetherbee مبارزات با حس خود را از خود تنهایی و سلامت روان در یک خانه که در آن او گاهی اوقات احساس می کند مانند یک غریبه.

quarantine
Wetherbee احساس خوش شانس برای دیدن چنین زیبا غروب از پنجره است. او به نظر می رسد خارج و آنچه را که زندگی در قرنطینه خواهد بود با خانواده و دوستان او. عکس مریم Wetherbee.

در یک نقطه Wetherbee احساس جدا شده که او شروع به فراموش کردن او و هویت خود.

زمانی که شما دور از خانه برای مدت طولانی آن را سخت به یاد داشته باشید آنچه که عادی بود. "من در واقع احساس من شروع به از دست دادن خودم تحت اللفظی خود چون من در یک اتاق که من خود را" Wetherbee گفت. "من می توانم هر چیزی من می خواهم در طول روز. من نمی توانم خارج رفتن به جاهایی که می خواهید به آن بروید. اتاق من نیست, تزئین راه من آن را می خواهم به آن را هنوز هم بچه های هنری بر روی دیوار; من واقعا احساس می کردم شروع به از دست دادن تمام خود." پنجم هفته در قرنطینه او احساس کاملا بی حس به احساسات او. آن شروع به ضربه Wetherbee چقدر این تجربه او را تحت تاثیر قرار.

چیکو Harlan, واشنگتن پست's رم دفتر رئیس احساس خاصی تنهایی در مستند باعث می شود یک بیماری همه گیر از مشکلات روحی و روانی پس از صحبت کردن با متخصص روانپزشک مشاوره دولت ایتالیا. "آنها بسیار با اعتماد به نفس است که این تنظیم کردن مسائل. آن را نمی ممکن است آشکار, آن را نمی ممکن است یک خودکشی سنبله اما آن می تواند نسخه های دیگر از ضربه ای که از طریق" هارلان گفت. "و من فکر می کنم که این ضربه ای که همه چیز تغییر, مردم شروع به رویاهای در مورد این مسائل یا سطح استرس خود بالاتر هستند. چگونه می توانید آنها نمی شود ؟ و آن را بر همه چیز است." آن سخت است برای پیش بینی چه خواهد شد در آینده.

اما این لحظات نمی تعمیم Wetherbee تمام وقت در قرنطینه. او کشف راه های ارتباط و التیام خودش through خلاقیت خود را با نوشتن و نقاشی. قبل از او آمد به ایتالیا Wetherbee شروع یک وبلاگ marywetherbee.com به سند زندگی خود و کمک به او احساس راحت تر های خود کار می کنند. در حال حاضر آن را تبدیل به یک خروجی برای او به بیان پیچیده احساسات او را تجربه در طول این مستند. در وبلاگ خود Wetherbee سهام تلخ, اشعار نقشه ها و مطالب از مجله شخصی است.

به جای اجازه دادن به قرنطینه ایجاد ابهام و تخلیه این روزها نوشتن کمک می کند تا Wetherbee یاد داشته باشید که چگونه به احساس دوباره.

quarantine
معمولی لحظه در طول Wetherbee روز در قرنطینه صرف وقت خود را احاطه شده توسط تقریبا به طور کامل خالی دیوار در اتاق خواب خود را و نوشتن در مجله خود. عکس مریم Wetherbee.

هنگامی که او در مجلات Wetherbee در نهایت می تواند آزادی او احساسات خام و اتصال با روح او است. "نوشتن یک محل که در آن من فقط می توانید اجازه دهید همه چیز را بدون هیچ گونه نگرانی در مورد قضاوت و یا به اشتراک گذاری آن را در یک راه خاص" Wetherbee گفت. در هر دو ایتالیایی و انگلیسی Wetherbee می نویسد: در مورد حسرت برای ارتباط انسان ولع مصرف برای توانایی احساس احساسات دوباره و فاسد شده و تحت فشار به زندگی می کنند تا خود را به او انتظارات.

زندگی با خانواده او با این نسخهها کار برای طول قرنطینه می توانید آن را آسان برای Wetherbee به کاهش خود ارزش خود را. با توجه به Wetherbee از آنجایی که آنها به او همه چیز او نیاز دارد در زندگی او احساس می کند که فشار به کار حتی سخت تر برای آنها را در بازگشت.

او تلاش می کند بهترین خود را به ادامه آموزش زبان انگلیسی و بازی بازی های سرگرم کننده با دو پسر او دایه 7 ساله Sebastiano و 10 ساله Valerio. Wetherbee وارد یک لیست از بیش از 100 فعالیت های از جمله پخت کیک های شکلاتی, ساخت کمیک استریپ, ایجاد روبنده شکار و بیشتر به نگه داشتن پسران متمرکز و مشغول و لیست را نگه می دارد در حال رشد هر روز. حتی گاهی اوقات آنها فقط می گویند هیچ به همه چیز را به او ارائه می دهد و یا حاضر به پاسخگویی و آن را احساس می کند مانند Wetherbee است صحبت به هوا. این تنها سوخت او احساس گناه در مورد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای خانواده است که خوراک و پناهگاه او در طول بحران بین المللی.

زمانی که او شروع به احساس ضعف Wetherbee تساوی مشاهده از پنجره اتاق خواب او.

quarantine
Wetherbee مداد نقاشی از منظره از پنجره اتاق خواب او در آوریل 26 سال 2020 است. عکس مریم Wetherbee.

به عنوان به زودی به عنوان او تساوی و زمان متوقف می شود. آن را کمک می کند تا تمرکز بر لحظه ای و فراموش کرده ام در مورد نگرانی خود را. "من لازم نیست به فکر می کنم از هر چیز دیگری فقط چگونه من می خواهم برای به تصویر کشیدن آنچه من می بینم در مقابل من" گفت: Wetherbee. "به طوری که آن را واقعا فقط یک راه عالی برای فرار از هر آنچه که نگرانی های شما." او همیشه احساس کشیده شده به ویندوز در آثار هنری خود را باور چیزی جادویی می تواند دروغ در پشت پرده. در حال حاضر طراحی این دیدگاه از پنجره او به یاد او برای استراحت و قبول کند که او نمی تواند خود را کنترل وضعیت. او آن را مدیون به سلامت روان به یاد بگیرند که چگونه به اجازه دهید همه چیز به گنج او آسیب پذیری و غنی سازی خود را دلسوزی برای خود عیب و نقص.

از طریق بار دشوار در قرنطینه Wetherbee نه تنها خود خلاقیت به در تکیه می کنند اما دوستان او و خانواده و دوست پسر او را به عنوان سیستم پشتیبانی. تماس های تلفنی و مکالمات در زبان انگلیسی با کسانی که عشق او را در پایان روز به او یک طعم و مزه از خانه و الهام بخش او را به نگه داشتن رفتن به رغم مبارزات.

لین Wetherbee, Wetherbee را در زمان خود او سال فاصله 15 ماه و مشغول به کار به عنوان یک جفت au در آلمان است. برای همیشه لطفا برای تغییر توسط خود سازنده و فراموش نشدنی تصمیم او را تشویق به را خود فاصله سال پس از Wetherbee شروع مدرسه. در حال حاضر او انگیزه او در مستند با تماس های تلفنی مکرر یادآوری او را چگونه به سادگی گرفتن و رو هر روز باعث می شود Wetherbee شگفت انگیز. او معتقد است Wetherbee مقاومتی تنها رشد خواهد کرد به عنوان زمان می رود در قرنطینه. "من امیدوار هستم که آن را می سازد او ایمان در خود شهود و خرد درونی است که او می تواند از قرعه کشی در آینده در حال حاضر که او تا به حال این تجربه" مادر او گفت:. موانع او چهره تنها Wetherbee حتی بیشتر مصمم به ماندن در ایتالیا تا زمانی که مستند به پایان می رسد و او امیدوار است که او می تواند انجام حداقل برخی از آنچه که او در اصل برنامه ریزی شده است.

شاهد تریسته گرد هم می آیند در طول همه گیر ساخته شده او را احساس می کنید بیش از هر زمان متصل به این کشور و مردم آن است.

quarantine
پیازا ایستریا در تریسته با مطلقا هیچ حرکت و هیچ اتومبیل رانندگی در خیابان. تقریبا مخفی در سمت راست یک پرچم آویزان خارج از پنجره; Wetherbee نمی تواند بیش از یک بلوک بدون دیدن یک. عکس مریم Wetherbee.

ایتالیایی پرچم آویزان تقریبا در هر پنجره و حتی اگر مردم را متوقف کرده اند و آواز در بالکن tسلام هنوز پخش موسیقی با صدای بلند است که طنین انداز در سراسر آپارتمان او را برای همه به شنیدن. این نشان می دهد که هیچ کس واقعا به تنهایی و آن را تشویق می کند Wetherbee به استقامت از طریق یک روز دیگر هنگامی که او ترس او را از دست دادن ایمان است.

اگر چه سختی و بیگانگی Wetherbee احساس در طول قرنطینه آزمایش قدرت و اعتماد به نفس این مستند نیز پرورش یک اصل پیوند میان او و خانواده که به استقبال او را به خانه خود را. ارتباط انسان کمک می کند تا پیدا کردن شادی و امید در هر روز. "زیبا ترین بخشی است که قطعا نوازی من از این دو خانواده. واقعا که گفت:" Wetherbee. "مهمان نوازی و چه مقدار از آنها به کسی بدهید که آنها در ابتدا نمی دانند. و آن را فقط واقعا زیبا." با وجود همه این دیوانگی و یقین همچنان به امید و سپاسگزار برای کسانی که در اطراف شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب