مهمان نوازی شروع می شود در قلب خود

ما یک رابطه عشق و نفرت با مردم مانند مارتا استوارت. ما احساس می کنیم یک نوع خاصی از راه در مورد کسانی که یک مح

توسط ATSHNEWS در 4 مرداد 1399

ما یک رابطه عشق و نفرت با مردم مانند مارتا استوارت. ما احساس می کنیم یک نوع خاصی از راه در مورد کسانی که یک محصول با داشتن آن همه با هم و در خدمت بهترین غذا در اکثر خوش برخورد از محیط. قرار دادن صدا اثر clinking و طرب در اینجا. همچنین ما نگاشته است.
و در حالی که مارتا استوارت و دیگران مانند او کار در صنعت با نام مهمان نوازی نیست در مورد چه نوع از حزب ما بزنند اما ما پرتاب یک حزب در همه.

مهمان نوازی رخ می دهد که ما باید یک دلیلی برای اجازه می دهد کسانی که لزوما بخشی از ما دایره درونی برای تبدیل شدن به مانند خانواده ، مهمان نوازی باعث می شود جهان کوچک به عنوان ما شامل بیشتر و تعداد بیشتری از مردم به فردی قبایل. جهان انقباض به عنوان قبایل به طور فزاینده ای با هم تداخل دارند.
اما آنچه که در عملکرد زندگی عمل نوازی در زندگی روزمره ما هستند ؟ از آنجا که ما درک واضح نسخه از مهمان نوازی اما آنچه در مورد نه چندان واضح است ؟ از آن آسان است به دانستن است که ما باید استقبال از یک غریبه در نیاز. یا نه همه ما این داستان دیگری است اما ما به همان اندازه مهمان نواز برای کسانی که نزدیکترین ما ؟ ما مهمان نواز به خودمان ؟

اولین اولویت از مهمان نوازی است که دیگران احساس در سهولت در حضور ما است. باید آن را که دیگران می خواهند ما مهمان نوازی نمی شود دفع می شود. هیچ کس خواهد بود علاقه مند به اقامت در یک هتل اجرا شده توسط خارپشت. و نه ما دوستان و عزیزان همیشه احساس می کنیم که استقبال از نیازهای خود و یا نگرانی. چون گاهی اوقات ما نیست. گاهی اوقات خود ما عدم سهولت نفوذ محیط ما ساکن ساخت آنها پروژه هوا از غیر دوستانه. ما در حال psychically نامهربان. آیا ما پرداخت قیمت برای که ؟

در تمام احتمال, بله. طبیعی وجود دارد عواقب به inhospitality حتی زمانی که ما آن را انجام داده ام بدون اینکه متوجه تنهایی, اول بودن در میان آنها است. اما همچنین ناامیدی. همه از عدم استقبال در قلب خود ما برای ما که هستیم و زندگی ما به رهبری و درد و رنج است که گاهی اوقات اتفاق افتاده ما. این موانع به مهمان نوازی درونی و بیرونی. و دوم هرگز نمی تواند اتفاق می افتد بدون اول است.

من اعتقاد راسخ دارد که وظیفه ما به عنوان انسان این است که برای ایجاد ارتباط است. من اعتقاد راسخ دارد که همه گناه آن را به عنوان شرح داده شده در کتاب مقدس به هر حال اشاره به اقداماتی که برای جلوگیری یا از بین بردن ارتباط — آن است که آیا رابطه ما با خود و با دیگران با زمین و یا با خدا. و اینکه آیا یا نه شما باور اساطیری جهنم بدون رابطه, زندگی جهنم می شود به اندازه کافی در خود را دارد.

مهمان نوازی است که نقطه ورود به ارتباط با دیگران است. آن را در مورد یک آشپز خوب و یا داشتن یک خانه زیبا. آن را در مورد پول شما صرف. آن را در مورد اسراف خود را در آغوش, شاید, و همچنین به معنای واقعی کلمه.

که بدان معنی است که ما باید در تلاش برای اطمینان حاصل شود که خود ما حالت درونی استقبال در صلح است. ما ناامنی ما عدم اعتماد خود ما کوچک ignorances — این تنها در خدمت به تقویت مانع بین خود و جهان خارج است. حتی زمانی که ما می خواهم به پرتاب یک حزب هیچ کس می آید. و کسانی که در حال وجود دارد به دلایل خود دلایلی است که لزوما به نفع ما. مهمان نوازی هیچ صلاحیت اینجا.

هنگامی که دو یا بیشتر از جمع آوری در روح چیزی دوست داشتنی, سحر و جادو اتفاق می افتد. هنگامی که واقعی مهمان نوازی رخ می دهد و من گمان وجود دارد که یک اثر موج دار شدن است که ما را تحت تاثیر قرار محیط در راه ما ممکن است فرض کنیم می تواند درست باشد. ما می دانیم هنگامی که ما راه رفتن را به یک اتاق اگر آن را "احساس خوب" یا نه. این نشانگر یک مهمان نواز ، چه پر انرژی برداشت ما را در سطوح زندگی ما محیط? کسانی هستند که برداشت محسوس به دیگران ؟ من گمان ، آیا آگاهانه یا نه.

مهمان نوازی رخ می دهد و با آماده سازی است. نه تنها از منابع برای جمع آوری اما ما آرامش درونی و استقبال. ما ماده در معادله مهمان نوازی ما به دیگران است. بیشتر توانایی ما برای استقبال از خودمان بیشتر توانایی ما برای استقبال از دیگران است. بنابراین شروع با نفس برای این است که آغاز هر تجربه ما باید تا کنون داشته است.

برای خودتان تصمیم می گیرید که چرا شما می خواهید به بیشتر مهمان نواز. "چرا" مهم است. "چرا" است سوخت در مخزن خود را. برخی از سوخت بهتر است برای اتومبیل های ما بیش از دیگران است. و دیزل کار می کنند در یک موتور بنزینی. بنابراین درک دلایل شما مایل به استقبال از دیگران است. اسرار وجود دارد که در. فرصت وجود دارد به درک برخی از ظریف تر موانع به خود ما مهمان نوازی.

motional چمدان چپ بیش از گذشته است که ممکن است ما احساس به عنوان اینکه ما باید زندگی می کنند تا به یک استاندارد خاص از مهمان نوازی که در واقع بیشتر در مورد آرام ما واقعه گذشته و دستیابی به پذیرش دیگران در همه هزینه ها از آن است که مورد استقبال. مهمان نوازی مبارزه است که ما باید چیزی را ثابت کند. و آن را احساس نمی کند بسیار خوب برای کسانی که ما در حال استقبال از زمانی که انتظار ما این است که آنها به اعتبار وجود ما در ازای بیش از متنوع پنیر صفحه گرامافون.

با وجود تمام است که من فقط گفت: معکوس نیز امکان پذیر است. باید آن را هنگامی که ما ترس از دنیای بیرون ما می توانیم به عمد مقابله که با استقبال جهان خارج در. که ما می توانیم در زیر پوست خود ما ترس اقدام در وجود آنها است. حتی زمانی که ما در تعجبم که چه انگیزه ما هستند و ما می توانیم نتیجه بگیریم که تنهایی در میان آنها است. و تنهایی است که همیشه بهترین شفا در حضور عشق.

بنابراین اجازه دهید عشق راهنمای شما باشد. اجازه دهید عشق را تعریف کنید برای شما چه چیزی مهم است. چه خواهد شد شما انجام داده اند بیشتر در زندگی خود را هنگامی که شما در بستر مرگ خود را? هنگامی که به دنبال بازگشت به زندگی خود را می خواهید به شما بیشتر شده است استقبال از خودتان و دیگران ؟ کاملا احتمالا. بنابراین آن را در حال حاضر.

حتی زمانی که بار دشوار است که این حتی زمانی که ما مجاز به جمع آوری عشق را با ارائه یک راه برای مهمان نواز بود فقط همین. اجازه می دهد آن را به انجام آن کار در درون شما. اجازه می دهد آن را به اطلاع خلاقیت خود را و شفقت است. تصویر یک درب در حال باز و تنها فوق العاده اتفاق می افتد.

ویل Darcangelo M. Div., وزیر در محله UU کلیسای فیچبرگ و از اولین کلیسای مسیح یکتاپرستی در لنکستر و تولید کننده UU مجازی کلیسای فیچبرگ و لنکستر در یوتیوب. ایمیل wildarcangelo@gmail.com. او را دنبال کنید در توییتر @wildarcangelo. وبلاگ خود امیدوار تفکر را می توان در یافت www.hopefulthinkingworld.blogspot.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب