کارشناسان بهداشت اسلم آمریکا برای تامین زیادی از ویروس مواد مخدر

توسط ماریا چنگلندن (AP) — کارشناسان بهداشت عمومی در روز چهارشنبه با انتقاد از آمریکا برای تامین امنیت یک منبع

توسط ATSHNEWS در 11 تیر 1399

توسط ماریا چنگ

لندن (AP) — کارشناسان بهداشت عمومی در روز چهارشنبه با انتقاد از آمریکا برای تامین امنیت یک منبع بزرگ از مواد مخدر تنها با مجوز تا کنون برای درمان COVID-19.

دولت آمریکا این هفته اعلام کرد که آن را به حال یک توافق با علوم جلعاد را به صورت عمده از تولید خود را از remdesivir در دسترس آمریکایی ها برای سه ماه آینده. وزارت بهداشت و خدمات انسانی گفت: آن را به حال امن 500,000 درمان از طریق سپتامبر که به مقدار همه اما 10 درصد از تولید در ماه اوت و سپتامبر.

"تا حد امکان ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیمار که نیاز remdesivir می توانید آن را دریافت کنید" بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

Ohid یعقوب مدرس ارشد در دانشگاه ساسکس به نام ایالات متحده توافق "اخبار ناامید کننده."

"آن را به وضوح سیگنال تمایل به همکاری با کشورهای دیگر و اثر خنک کننده این است که در موافقت نامه های بین المللی در مورد حقوق مالکیت معنوی" یعقوب در بیانیه ای گفت:

تا به حال جلعاد بود اهدا مخدر است. به پایان رسید که سه شنبه و جلعاد این هفته تعیین قیمت جدید برای حمل و نقل. در 127 فقیر یا با درآمد متوسط کشورهای جلعاد است که اجازه می دهد generic سازان برای تامین مواد مخدر در قیمت بسیار پایین تر.

در بیانیه روز شنبه کالیفرنیا مبتنی بر جلعاد گفت: قرارداد خود را با ایالات متحده اجازه می دهد تا به صورت غیر ضروری و لوازم جهت ارسال به کشورهای دیگر است. این شرکت گفته است که "کار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است" برای فعال کردن دسترسی در سراسر جهان است. اما این اشاره کرد که ایالات متحده شاهد یک افزایش قابل توجهی در COVID-19 موارد در حالی که "بیشتر اتحادیه اروپا و دیگر کشورهای توسعه یافته کاهش می یابد و سطح خود را از بیماری به طور قابل توجهی."

مطالعات اولیه تست remdesivir در بیماران بستری با COVID-19 در بر داشت که کسانی که با دریافت این درمان بهبود سریعتر نسبت به کسانی که نمی. آن است که تنها داروی مجاز توسط هر دو ایالات متحده و اتحادیه اروپا به عنوان یک درمان برای کسانی که با بیماری شدید از coronavirus.

دکتر پیتر Horby که در حال اجرا است یک مطالعه بزرگ تست چندین درمان برای COVID-19 به بی بی سی گفت که "یک چارچوب قوی تر" بود و نیاز به اطمینان از قیمت عادلانه و دسترسی به کلید دارو برای مردم و ملت ها در سراسر جهان است. او گفت که به عنوان یک شرکت آمریکایی جلعاد بود به احتمال زیاد تحت "برخی فشارهای سیاسی محلی."

نخست وزیر بوریس جانسون سخنگوی جیمز شل کاهش یافته است به انتقاد از ایالات متحده برای حرکت می کند. او گفت: انگلستان تا به حال یک "کافی سهام" از remdesivir برای بیمارانی که به آن نیاز دارند اما مشخص نیست چقدر که بود.

توماس Senderovitz سر از دانمارک داروهای آژانس گفت دانمارکی پخش DR که این حرکت می تواند به خطر اندازد اروپایی ها و دیگران پایین جاده.

"من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن. که یک شرکت را با فروش سهام خود را به تنها یک کشور است. آن را بسیار عجیب و کاملا نامناسب" او گفت:. "در حال حاضر ما به اندازه کافی به آن را از طریق تابستان اگر مصرف بیماران است آن را به عنوان در حال حاضر. اگر موج دوم می آید ما ممکن است به چالش کشیده است."

دکتر مایکل رایان, شرایط اضطراری, رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: این سازمان به دنبال پیامدهای مقابله آمریکا برای remdesivir.

"وجود دارد بسیاری از مردم در سراسر جهان که بسیار بیمار .... و ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که همه دسترسی به لزوم صرفه جویی در زندگی ضروری است." او گفت که "کاملا متعهد" به جهت دسترسی عادلانه برای درمان از جمله.

جلعاد تا به حال شده است در حال توسعه remdesivir برای سالها به عنوان یک ویروسی درمان با میلیون ها نفر در ایالات متحده بودجه قبل از آن تلاش برای کوروناویروس. گروه مصرف عمومی شهروند تخمین می زند که حداقل 70 میلیون دلار در ایالات متحده بودجه عمومی رفت و به توسعه remdesivir.

روز دوشنبه جلعاد گفت: آن شارژ خواهد شد دولت طرح بیمه در تمام کشورهای توسعه یافته $2,340 برای یک دوره remdesivir و خصوصی ایالات متحده شرکت های بیمه $3,120.

جلعاد گفته است که انتظار دارد به صرف بیش از $1 میلیارد دلار تا پایان سال در ساخت و تست از remdesivir.

دکتر پنی بخش از کالج کینگ لندن اشاره کرد که بسیاری از کشورها از مقررات قانونی است که اجازه می دهد آنها را به منع صادرات مواد مخدر به کشورهای دیگر در طول یک اورژانس است.

"این غیر منطقی است انتظار می رود که دولت ایالات متحده باید خود را انکار جمعیت دسترسی به مواد مخدر تولید شده در ایالات متحده آمریکا," او گفت:.

بخش با اشاره به این که یکی دیگر از مواد مخدر است که ممکن است کمک به افراد مبتلا شدید COVID-19 ارزان استروئید dexamathasone است طولانی کردن-ثبت اختراع و در دسترس در سراسر جهان.

ایالات متحده بدترین شیوع کروناویروس در رابطه با 2.6 میلیون دلار گزارش شده آلوده و 127,000 تایید ویروس های مربوط به مرگ و میر با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. به تاریخ COVID-19 تا به بیمار بیش از 10.5 میلیون نفر در سراسر جهان به قتل در اطراف 512,000 با توجه جانز هاپکینز.

کشورهای متعددی از جمله بریتانیا, فرانسه, آلمان, هلند و آمریکا زده اند می پردازد داروسازان به میلیون دوز از واکسن تجربی تحویل قبل از آنها دارای مجوز هستند. سیاستمداران بریتانیا گفته اند اگر یک واکسن در حال حاضر در حال طراحی و توسعه توسط دانشگاه آکسفورد و تولید شده توسط AstraZeneca ثابت شده است به کار انگلیسی ها خواهد بود اولین بار در خط به دریافت آن است.

___

نویسندگان AP جیل بی قانون در لندن Jan M. اولسن در کپنهاگ و لیندا A. Johnson در گلن بورنی پنسیلوانیا کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب