دست زدن به دولت محدودیت های مسافرتی را با سهولت و مراقبت

در زمان چهارم جولای آخر هفته, رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام کرد که او بلند کردن 14 روز خود قرنطینه بخشنامه

توسط ATSHNEWS در 12 تیر 1399

در زمان چهارم جولای آخر هفته, رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر اعلام کرد که او بلند کردن 14 روز خود قرنطینه بخشنامه برای هر کسی که سفر به ماساچوست از دیگر پنج New England states, به علاوه نیویورک و نیوجرسی.

بیکر گفت: quarantining دستورالعمل را در محل باقی می ماند برای کسانی که به دولت از هر نقطه دیگری از جمله نقاط جدید در سراسر کشور مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا.

برخی از ایالت ها مانند رود آیلند قرار داده اند در تست و quarantining محدودیت برای بازدید کنندگان بر اساس مثبت تست نرخ در خانه متحده است. رود آیلند کارگردانی کرده است که هر کسی که از یک کشور با 5 درصد یا بیشتر تست مثبت رای دادن باید قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه شما اثبات یک تست منفی در آخرین 72 ساعت است.

"کشورهای مختلف قوانین متفاوتی در," بیکر گفت.

این مورد در دیگر نزدیک متحده که برخی از آنها در واقع خود را تنگ تر محدودیت های مسافرتی. در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو در روز سه شنبه گسترش تا 16 تعداد متحده از آن مسافران ملزم به قرنطینه برای 14 روز اگر آنها به نیویورک می آیند. نیوجرسی و کانکتیکات, مقامات نیز, مشاوره مسافران از 16 متحده به انجام همان. برخی از متخلفان نیز ممکن است به صورت قابل توجهی جریمه برای تجاوزات خود را.

اما ماساچوست' 14 روز در قرنطینه دستورالعمل در محل برای بازدید کنندگان از 42 کشورهای دیگر شامل هیچ جریمه یا مجازات.

بیکر گفت: مسئولان از ماساچوست' اسکان صنعت مطرح کرده بود که دغدغههای اولیه مشاوره در اثر از مارس 27 بود بازداری مردم از ساخت رزرو در هتل ها — به خصوص از کسانی که در حال حاضر هفت معاف متحده است.

در سال مالی 2019 حدود 12 میلیون نفر از ساکنان خود را از سفر به ماساچوست; که حدود دو سوم از تمام خارج از کشور بازدید کنندگان داخلی.

ما مطمئن هستیم ماساچوست گردشگران می خواهم برای دیدن برخی از عمل متقابل از کشورهای همسایه در حال حاضر که ما فرماندار کاسته است محدودیت در اینجا.

مانند مین که در آن بازدید کنندگان هنوز هم باید قرنطینه به مدت دو هفته یا تست منفی از یک نمونه گرفته شده بیش از 72 ساعت قبل از آنها می رسند. که قطعا در جلوگیری از کسی که برنامه ریزی یک اقامت کوتاه در کاج درخت امور خارجه. که مین منظور اعمال نمی به بازدید کنندگان از نیوهمپشایر یا ورمونت.

ما برخی دولت نوازی-صنعت گردشگری که ترجیح مین دیگر نام مورد Vacationland می خواهد رژیم صهیونیستی است. جانت میلز برای استقبال ماساچوست' ساکنان حساب برای بخش قابل توجهی از درآمد خود را.

و اگر رژیم صهیونیستی است. میلز دوباره به بررسی ماساچوست' COVID-19 اطلاعات ما باور او را که تماس بگیرید.

رژیم صهیونیستی. بیکر اعلام کرد دولت ما را راهنمایی جدید در روز ماساچوست گزارش جدید COVID-19 مرگ و میر; این اولین بار است که اتفاق افتاده است از ماه مارس در حالی که مثبت تست میزان ویروس در ادامه به شناور در حدود 2٪.

فرماندار آرامش بخش از قرنطينه برای ساکنان ایالات متحده است که نشان داده اند پیشرفت مداوم در کاهش تعداد COVID-19 موارد نشان دهنده محتاطانه راه او را گرفته در بازگشایی اقتصاد دولتی است.

که می ایستد در تضاد کامل با بسیاری از کشورهای جنوب و غرب است که در حال حاضر رو به یک coronavirus تجدید حیات چون فرمانداران بازگشایی کسب و کار خود را بیش از حد به سرعت.

آنها همان فرمانداران که بیکر منتقدان گفت: او باید شبیه سازی.

ما انتظار داریم بیکر به ادامه در او عمدی البته که تلاش می کند به موضوع تعادل بین دولت و مالی سلامت.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب