بیکر لایحه "قرار داده و ظریف نقطه" در ردیابی ویروس تاثیر

لارنس – یک روز پس از امضای یک لایحه مجلس فرستاده او را گسترش COVID-19 الزامات گزارش Gov. چارلی بیکر ثبت داده ه

توسط ATSHNEWS در 20 خرداد 1399

لارنس – یک روز پس از امضای یک لایحه مجلس فرستاده او را گسترش COVID-19 الزامات گزارش Gov. چارلی بیکر ثبت داده های جدید-مجموعه پیشنهاد که او امیدوار است به شما "قرار داده و ظریف نقطه" در ردیابی ویروس تاثیر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در لارنس بیکر گفت: لایحه خواهد ساخت در قانون او را امضا کرد (H 4672) نیاز بیشتر گزارش COVID-اطلاعات مربوط به وزارت بهداشت توانمندسازی DPH به صدور جریمه به هر طرف که منطبق نیست و با از بین بردن سالمند تسهیلات مسکن از حکم به گزارش سلامت اطلاعات خود را در مورد مستاجران.

"ما اعتقاد داریم که این کمک خواهد کرد که بهبود روح قانون را دقیق و کامل گزارش" بیکر گفت: انعکاس امتیاز او در نامه ای به نمایندگان مجلس در کنار این لایحه است.

فرماندار در زمان کامل ده روز اختصاص داده شده به او را به نقد و بررسی این لایحه قبل از امضای آن می تواند بازگشت آن با اصلاحیه اما تصمیم گرفتند برای قرار دادن شرایط جدید به قانون در حالی که به معرفی یک به طور کامل لایحه جدید.

بیکر اعلام کرد این قانون پس از یک تور از تعادل جدید را لارنس کارخانه که دارای چرخد و به تولید تجهیزات حفاظت فردی در طول همه گیر و گفت او ثبت آن در روز دوشنبه است.

قانون بیکر امضا جمعه نیاز به مراقبت از سالمند امکانات از جمله مسکن سالمندان و همچنین خانه های سالمندان دولتی و سربازان و خانه و امکانات زندگی کمک به ارائه گزارش روزانه به ادارات بهداشت محلی تدوین COVID-19 موارد و مرگ و میر در میان ساکنان و کارکنان.

این قانون همچنین نیاز به DPH به انتشار اطلاعات دقیق در مورد تاثیر این ویروس در ماساچوست و ایجاد یک کارگروه بررسی و گزارش در مورد نحوه حمایت از جمعیت های آسیب پذیر به ویژه افراد مسن و جوامع رنگ شده اند که ضربه سخت شیوع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن