راهنمای بهداشت جهانی عمده: عمده شما هرگز نمی دانستند شما می خواستم

مشکل بهداشت جهانی فراتر از مرزهای ملی و شامل بسیاری از رشته در داخل و فراتر از علوم سلامت. پزشکی, انسان شناسی

توسط ATSHNEWS در 16 تیر 1399

مشکل بهداشت جهانی فراتر از مرزهای ملی و شامل بسیاری از رشته در داخل و فراتر از علوم سلامت. پزشکی, انسان شناسی فرهنگی, جامعه شناسی و سیاست تجزیه و تحلیل تمام تلفیق برای رسیدگی به سلامت و نابرابری در سراسر جهان است. اگر شما پرشور در مورد عدالت, بهداشت و درمان, محیط زیست, جامعه شناسی و به دنبال یک برنامه چند رشته ای در نظر بگیرید این عمده است. در حال حاضر تنها هشت دانشگاه ارائه برنامه های مقطع کارشناسی در بهداشت جهانی این رشته حتی بیشتر خاص است.

خوانده شده در برای CM نهایی راهنمای بهداشت جهانی عمده.

آنچه شما انجام می شود

global health
giphy.com

بیماری های عفونی شیوع محیط زیست, تخریب غیر مسری, بیماری ها و نابرابری در دسترسی به بهداشت و درمان و دیگر مسائل مبرم در میان مبرم ترین مسائل جهانی در حال حاضر است. برای درک این یاد ماندنی و مسائل پیچیده جهانی بهداشت رشته های تجزیه و تحلیل داده های آماری و انجام بسیاری از سنگین خواندن. با این دانش جهانی بهداشت دانش آموزان تجزیه و تحلیل مداخلات درمانی و مشکلات از طریق چند بعدی لنز مربوط به مفاهیم عدالت, انصاف و تنوع فرهنگی است. "در حالی که این درست است که از لحاظ تاریخی مهم آن تکامل ثابت و چند ساله گمنام آن را به یک لبه برش گوشه ای از دانشگاه" University of California, San Diego دوم کارولین ده اکمپو گفت. شما می تواند یک دانشمند محقق و اجتماعی مدافع همه در یک به عنوان یک دانشجو در این زمینه است.

کلاس های شما را

global health
giphy.com

قبل از صرفه جویی در جهان از آینده بیماری های عفونی, شما اول باید به برخی از هسته مقدماتی کلاس. هر چند تفاوت وجود دارد بين انتخابی مورد نیاز برای دانش آموزان به دنبال یک لیسانس و فوق لیسانس در رشته های هنر در این برنامه کلاس های هسته باقی می ماند بیشتر یا کمتر ، در حالی که کلاس های مانند معرفی به بهداشت جهانی, سیاست تجزیه و تحلیل و آمار مورد نیاز در سراسر نظم و انضباط حساب دیفرانسیل و انتگرال و علوم تاکيد شده برای دانش آموزان به دنبال یک لیسانس علوم و علوم اجتماعی توصیه می شود برای دانش آموزان به دنبال یک لیسانس. با توجه به ماهیت میان رشته ای جهانی بهداشت عمده کلاس اغلب عرضی سخت علوم اجتماعی و علوم انسانی.

جالب کلاس شامل روانی انسان شناسی جهانی بهداشت اپیدمیولوژی جنسیت و تولید مثل سیاست و تغییر آب و هوا و بهداشت جهانی. "من فکر می کنم دانش آموزان از دیدن این برنامه به عنوان یک مسیر جایگزین به سمت یک حرفه ای در صنعت بهداشت و درمان است که deemphasizes این mundanities از اداره بهداشت و علوم در حمایت از یک رویکرد جامع تر که ترکیب هر دو اعمال و علوم نرم" گفت: ده اکمپو. برای مدت زمان طولانی سخت علوم مسیر به نظر می رسید مانند تنها گزینه اگر شما می خواستم برای دریافت به دانشکده پزشکی اما زمان در حال تغییر است. تطبیق پذیری ، تنوع و منحصر به فرد از عمده جذب pre-بهداشت و pre-med دانش آموزان. ارائه بینش ارزشمندی به بشریت که شیمی نمی, علوم اجتماعی, مورد نیاز بهداشت جهانی برنامه درسی می تواند به گسترش جهان بینی مشتاق دانشجویان پزشکی.

تحقیقات تجربه

global health
giphy.com

بهداشت جهانی ارائه بهترین از هر دو جهان: تحقیق و تجربه در زمینه در نظر گرفته بسیار. تمام مقالات و سنگین خواندن را برای هیچ است اگر شما نمی اعمال می شود آنچه شما آموخته شده در زندگی واقعی است. زمینه تجربه کمک می کند تا جهانی بهداشت دانش آموزان دست آوردن تجربه به درخواست یادگیری خود را. در واقع, برخی از مدارس را زمینه تجربه یک نیاز اجباری به تحصیلات تکمیلی از برنامه است. تحقیق با استادان می دهد بزرگ "را به دانش آموز خود را به کار در روز" vibes. با تجربه در دنیای واقعی شما راه بیش از حد بسیاری از eureka لحظه نه برای کمک به سوی تحقیقات آینده است. علاوه بر آن طرح های پژوهشی دیگر پروژه ها شامل بهداشت روانی جهانی ایدز/HIV در پایین و پایین تر-در کشورهای با درآمد و عدالت زیست محیطی. امکانات بی پایان هستند.

فرصت های شغلی

موفق مداخلات درمانی نیاز به یک درک عمیق و قدردانی به شیوه های متنوع از زندگی و آداب و رسوم و اعتقادات است. بنابراین جهانی بهداشت حرفه ای مقابله با مشکلات بهداشتی و همکاری با سازمان های مختلف جوامع و دولت ها و حرفه ای ها. "بهداشت جهانی به ارمغان می آورد با هم دیدگاه های مختلف و راه های حل مشکلات بهداشت و درمان. این درست است که دعوت خلاقیت و شور و شوق و همچنین آگاهی سیاسی و جامعه درگیری. جهانی سلامت شامل پزشکان, محققان و رهبران جامعه تفکر با هم در مورد راه هایی برای بهبود سلامت و پیشگیری از بیماری," دکتر گفت: پائولا سرویا پزشکی شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ، آسمان محدود برای بهداشت جهانی رشته. در بسیاری از مسیرهای شغلی ممکن است دانش آموزان می توانند با یک بهداشت جهانی درجه هر دو نرم افزار و یک con: در حالی که امکانات بی پایان هستند که broadness جهانی بهداشت می تواند پیچیده دانشجويان حرفه فرایند تصمیم گیری. در اینجا برخی از فرصت های شغلی در میان بهداشت جهانی فارغ التحصیلان:

1. تحلیلگر سیاست

policy
giphy.com

زمینه جهانی و یا بهداشت عمومی تجزیه و تحلیل سیاست اجازه می دهد تا شما را به شیب انگشتان خود را به رشته پزشکی بدون نیاز به ارتکاب خسته کننده به دانشکده پزشکی دوره های آموزشی. سیاست های بهداشتی درایوهای تغییر سیاست در خصوصی و سازمان های بهداشت عمومی برای بهبود جامعه و بهداشت فردی. تحلیلگران به طور خاص انجام تحقیقات گسترده و بررسی های موجود و پیشنهادی طرح شناسایی کلید بهداشت جهانی روندها و الگوها و مشورت با دیگر متخصصان بهداشت و سیاستگذاران به تصمیم گیری های حیاتی. همچنین سیاست های بهداشتی تحلیلگران قرار میگیرند و تقسیم بین بهداشت و درمان و سیاست آن را محبوب انتخاب حرفه ای.

2. اپیدمیولوژی

global health
unsplash.com

اپیدیولوژی مسئول تحقیق و تجزیه و تحلیل روند و الگوهای بیماری ها با استفاده از داده های آماری به منظور به حداقل رساندن خطرات مرتبط با بهداشت و درمان مشکلات و بیماری های عفونی. با یافته های خود را اپیدیولوژی نیاز به برقراری ارتباط اکتشافات خود را با پزشکان سلامت سیاستگذاران و عموم مردم. این کار نه برای ضعیف النفس.

3. پزشک

unsplash.com

بسیاری از دانش آموزان به تحصیل در رشته پزشکی بعد از گرفتن لیسانس در جهانی بهداشت با هدف تبدیل شدن به پزشکان. اساسا یک پزشک است که یک حرفه ای بهداشت و درمان که با این نسخهها کار به طور مستقیم با بیماران در بیمارستان و یا درمانگاه یا خانه به جای آزمایشگاه و یا به عنوان یک محقق. "این مهارت است که من در حال توسعه به عنوان یک دانشجوی دوره کارشناسی را در خدمت به عنوان پایه و اساس زندگی حرفه ای من به عنوان یک پزشک که در آن من می تواند در خدمت یک جامعه گسترده مردم در نیاز" گفت: ده اکمپو. با دوره های اختصاص داده شده به قدردانی و درک فرهنگ جهانی بهداشت مطالعات قطعا قرار داده مشتاق پزشکان پیش از بازی.

4. سلامت دانشمند

global health
giphy.com

اگر چه اپیدیولوژی بیشترین نفوذ را در شرایط رانندگی بهداشت جهانی تحقیقات بهداشت جهانی تحقیقات اثرات این زمینه تا حد زیادی به عنوان به خوبی. از انجام تحقیقات میدانی به مطالعات انجام شده در آزمایشگاه به مصاحبه و نظر سنجی سلامت دانشمندان تجزیه و تحلیل مشکلات بهداشتی و هنوز بشریت در مقیاس جهانی و ارتباط یافته های خود را با دولت ها و سازمان ها. بر خلاف بسیاری از متخصصان و دانشمندان آزادی برای تصمیم گیری که آیا برای کار در یک دانشگاهی آزمایشگاه و یا درست تنظیم.

5. مربی بهداشت جهانی

giphy.com

در حالی که پزشکان و زمینه مشاوران مراقبت از بیماران به طور مستقیم و سلامت دانشمندان تحقیقات برای ایجاد راه حل های بهداشت جهانی مربیان آموزش جوامع چگونه به حفظ تندرستی خود را. مجهز به درک فرهنگی, مهارت های ارتباطی و همدلی بهداشت جهانی مربیان وظیفه هستند با اتصال با اعضای جامعه و ایجاد استراتژی های خاص برای بهبود جامعه و بهداشت فردی. به عنوان یک جهانی بهداشت, مربی, شما قادر خواهید بود برای اتصال به طور مستقیم با نهفته مردم و دیدن تلاش خود را به ثمر می آیند به عنوان مردم بهبود می یابند.

نظرات

1.. "بهداشت جهانی ارائه می دهد یک فرصت برای ایجاد بزرگترین خوبی برای بیشترین تعداد. من به جهانی بهداشت بیشتر علاقه مند به بیماری های عفونی– بیشتر کنجکاو در مورد زئونوزها (و یا بیماری های منتقل شده از حیوانات به انسان). از طریق آموزش و پرورش در UCSD و فراتر از آن را به من آموخته است که بهداشت و درمان است و یک حق انسانیو شور و شوق من برای بهداشت جهانی گسترش یافته و حفاظت از آن حق و حصول اطمینان از هر فرد قادر به دسترسی به مراقبت نیاز آنها" کارولین Baratz کلاس 2014.

2.. "کاوش کل بشریت را در ارتباط با همه عواملی که در هم بافتن بهداشت فردی و جمعی در سطح didactically در حالی که آماده سازی دانش آموزان به صورت عملی در رشته تجربی آموزش بهداشت جهانی است آموزش و پرورش است که اسطوره ها و داستان های امیدوار کمک خواهد کرد زندگی شکوفا. در نهایت انتخاب برای بهداشت جهانی به نظر می رسید مانند یک من خیلی وقت پیش به من اصول من می خواستم به زندگی می کنند ، بهداشت جهانی به سادگی نمونه یادگیری من امیدوار به رشد به طور مداوم" ربکا توماس کلاس از سال 2020 است.

3.. "در این زمینه و یا در اینجا at UC San Diego, من از کار همکاران مطالعه بافت نرم بیومکانیک و در مقیاس چند مدلسازی ریاضی از ارگان ها و عملکرد بافتو مهندسی و دانش آموزان کار بر روی راه حل های خلاق برای جلوگیری از آب-بیماری های منتقله و تعامل جامعه و استفاده از نوآوری های فن آوری به منظور افزایش اجتماعی-سلامت احساسی" دکتر پائولا سرویا پزشکی شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو ،tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب