گویا مدیر عامل ستایش تهمت جرقه آنلاین clash

توسط مت OTTSILVER SPRING, Md. (AP) — سوپر ایالات متحده چشم انداز سیاسی رشد کرده است به طور بالقوه خطر ناک تر ب

توسط ATSHNEWS در 20 تیر 1399

توسط مت OTT

SILVER SPRING, Md. (AP) — سوپر ایالات متحده چشم انداز سیاسی رشد کرده است به طور بالقوه خطر ناک تر برای شرکت ها پیش از سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری که گویا یک شرکت مواد غذایی با فوق العاده وفادار پس از کشف این هفته است.

این شرکت که باعث می شود محصولات مورد استفاده در بسیاری از اسپانیایی غذاهای, اما که زیر گسترش خوبی در خارج از این محدوده است به گرفتن برخی از واکنش های پس از آن مدیر عامل شرکت ستایش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید به رویداد.

گویا تاسیس شد در منهتن در سال 1936 توسط Prudencio Unanue و همسرش, کارولینای مهاجران از اسپانیا. شرکت تماس خود را به بزرگترین اسپانیایی متعلق به شرکت مواد غذایی در ایالات متحده است.

رابرت Unanue نوه و در حال حاضر گویا مدیر عامل شرکت صحبت می کرد در یک باغ گل رز رویداد اعلام "اسپانیایی رفاه ابتکار" در روز پنج شنبه.

"همه ما واقعا خوش شانس, در همان زمان, به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده" Unanue گفت: ایستاده در یک تریبون در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن.

تقریبا بلافاصله #BoycottGoya, #GoyaFoods و #Goyaway شروع روند در سیستم عامل رسانه های اجتماعی با تمسخر آمدن به ظاهر از همه جهات از جمله هالیوود و واشنگتن است.

که واکنش شدید مقابله شد آنلاین با مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران نشان میدهد که چگونه هر نام تجاری که آیا آنها را به لباس و یا به عنوان گویا می کند و لوبیا و روغن زیتون و adobo, چهره, خطر بالقوه جلوتر از آنچه که در حال حاضر بسیار ستیز انتخابات.

کسانی که فشار برای تحریم گویا محصولات ذکر تاریخچه ای از نظرات موهن از مغلوب ساختن پیشی جستن و خشن سیاست های اسپانیایی به ویژه دولت از سیاست جدا از خانواده های مهاجر در مرز ایالات متحده و مکزیک.

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز از نیویورک گفت که او را یاد بگیرند تا از ابتدا برخی از غذاهای که گویا به فروش می رساند. Lin-مانوئل میراندا نویسنده و ستاره برادوی فیلمهای "همیلتون" تکرار کنگره.

اما واکنش گسترده بود با ارسال فیلم از گویا محصولات ریخته بودن بیرون و یا اهدا کرد.

Unanue ایستاده بود و با کلمات خود را در باغ گل رز در طول یک جمعه ظاهر "فاکس و دوستان".

"من نه برای عذرخواهی کرد و گفت — و به ویژه هنگامی که شما نام رئیس جمهور ایالات متحده — میخوای بگو بدون من متاسفم من مشغول هیچ با تشکر از شما؟," Unanue گفت. "من نمی گویم که به اوباما و من نمی گویند که به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن."

Unanue شده است دیرین دهنده به جمهوری خواه سیاسی باعث می شود به غیر از سیاسی سهم به نیوجرسی بهداشت ، باب منندز از حزب دموکرات. )

گویا نقل مکان کرد و دفتر مرکزی آن در طول رودخانه هادسون به نیوجرسی در 1970s.

کاخ سفید مشاور کلیان کانوی روز جمعه به نام شرکت "رویای آمریکایی است."

"این فقط یک شرم است که مردم همه چیز را به طوری سیاسی از جمله مواد غذایی" کانوی گفت: همچنین "فاکس و دوستان".

این خطر بالقوه ای برای شرکت ها مشخص شد تقریبا از اولین روز از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. یک بیانیه سیاسی و کمک های مالی و یا حمایت از یک مدیر اجرایی را می توانید تورنت ناخواسته تبلیغاتی و تحریم های, برای این شرکت آنها منجر شود.

در سال 2017 بالای اجرایی در Under Armour در راه برگشت به نظرات که در آن او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن "یک سرمایه برای کشور است."

در یک صفحه کامل آگهی در بالتیمور خورشید که در آن Under Armour است و بر اساس مدیر عامل شرکت کوین تخته نوشت که انتخاب خود را از کلمات "را با دقت منعکس کننده قصد من." او نوشت که Under Armour می ایستد برای حقوق برابر و ایجاد شغل و معتقد است که "مهاجرت یک منبع قدرت و تنوع و نوآوری برای شرکت های جهانی مستقر در امریکا است."

سال گذشته باشگاه های بدنسازی اعتدال و SoulCycle اقدام به فاصله خود از میلیاردر استفان راس یک توسعه دهنده املاک و مستغلات است که مربوط به شرکت های صاحب آنها را پس از او برگزار شد یک مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک در Hamptons.

مرک مدیر عامل Kenneth Frazier در آن زمان یکی از تنها چهار آفریقایی-آمریکایی پیشرو در فورچون 500 شرکت بود که برای اولین بار به استعفا از مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار شوراهای بیش از رئیس جمهور در سخنان سفید ملی, تظاهرات در Charlottesville, Virginia. دیگران به سرعت به دنبال Frazier سرب از جمله مدیران عامل Under Armour و اینتل. شوراهای شد و در نهایت منحل شد چرا که از داد و بیداد.

تغییرات جمعیتی و عظیم سیاه و سفید زندگی مهم جنبش در حال ساخت مسابقه یک موضوع محوری در انتخابات آینده.

با توجه به تحقیقات پیو مرکز 13.3 درصد از رای دهندگان واجد شرایط در ایالات متحده آمریکا در این سال ها Latino, یک رکورد بالا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخت کار کرده است به تازگی به دادگاه Latino رای دهندگان که می تواند چرخش رای در کشورهایی مانند آریزونا و فلوریدا. روز چهارشنبه او استقبال رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به کاخ سفید با زبان بلند خواستار مکزیک گرامی شریک است. مغلوب ساختن پیشی جستن تن بود در تضاد کامل از زمانی که او لگد کردن او 2016 انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به مکزیکی ها به عنوان "تجاوزگران" و برافراشته در برابر مهاجران ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی.

بسیاری از کسانی که به گویا دفاعی جمعه با اشاره به تاریخچه این شرکت از انسان دوستی.

در بهار امسال گویا اهدا بیش از 300.000 پوند از غذا و یا در مورد 270,000 وعده های غذایی به مواد غذایی بانک ها و سازمان های دیگر به عنوان بخشی از آن همه گیر امداد تلاش است. این شرکت گفت: همچنین اهدا بیش از 20 ، 000 ماسک محافظ. ماه گذشته گویا نشان داد تا با هزاران پوند از مواد غذایی برای خانواده ها در برانکس و هارلم که متاثر شده اند COVID-19. این مواد غذایی اهدا به یک مدرسه عمومی در کوئینز.

گویا لیست 2,500 محصولات از ادویه و روغن های پخت و پز برای لوبیا و دیگر آمریکای لاتین کالاهای اساسی و همچنین محصولات منجمد و تنقلات. ارائه آنها در حال حاضر در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر ایالات متحده گاهی اوقات مصرف خود را تمام راهرو.

--

AP خبرنگار آسترید Galvan کمک به این داستان از ققنوس.tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن