دولت جنون بودجه توسط جورج سوروس

چه چیزی اشتباه است با ما ؟ ما قراره بیشتر بسیار تحصیل کرده در کشور اینجا را در ماساچوست است. تا زمانی که مشترک

توسط ATSHNEWS در 19 تیر 1399

چه چیزی اشتباه است با ما ؟ ما قراره بیشتر بسیار تحصیل کرده در کشور اینجا را در ماساچوست است. تا زمانی که مشترک هسته ای به دست می آمد به هنجار.

در حال حاضر در اینجا ما بودن چراغ در اطراف بینی توسط یک فرماندار مطلع با جورج سوروس تامین می شود فکر می کنم تانک. در حال حاضر میزان مرگ ناشی از کوروناویروس برای افراد زیر 20 در جرم صفر است. دوباره صفر! هیچ یک مرده!

پس چگونه اضافه کردن ورزش دبیرستان به لیست فاز 4 reopenings را از هر احساس?

فاز 4 در ضربات یک بار واکسن در دسترس است اما بسیاری از دانشمندان می گویند وجود دارد هرگز یک واکسن. در این روز دانشمندان یافت نمی شود یک واکسن برای هر ویروس کرونا از خانواده. پس چرا ما قرار دادن زندگی روزمره ما در انتظار برای چیزی که ممکن است هرگز اتفاق می افتد ؟ بهتر است در چه نقطه قبول کنیم وجود دارد ممکن است هرگز واکسن و بازگشت به زندگی روزمره ما هستند ؟

که تصمیم می گیرد این ؟ چارلی بیکر? مرد بودن غلط توسط یک پایه چراغ و تامین مالی توسط سوروس که سقوط بی شماری اقتصاد در سراسر جهان است و می خواهد آمریکا به بعدی خواهد بود ؟ از خواب بیدار و به تصویر بزرگتر نگاه. این کشور و این دولت در حال خریداری و کنترل میلیاردرهای که در اینجا زندگی می کنند نیست و آشکارا می خواهید برای سقوط آمریکا است.

چه مدت طول خواهد ما بود گوسفند ؟ آخرین بررسی ما هاردی جدید Englanders که می تواند برای زنده ماندن و رشد در مواجهه با سختی. در حال حاضر اینجا هستیم cowering. بیش از حد به ترس اجازه دهید فرزندان ما بازی high school sports کاملا بدون دیتا برای حمایت از این تصمیم ،

روز استقلال جشن از شهروندان گفتن دولت به اندازه کافی به اندازه کافی است. جالب است که چگونه مقامات دولتی نمی خواهید ما را جشن می گیرد که در این سال نیست ؟

کوین اسکات
لوولtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب