جورج فلوید که مرگ انرژی یک جنبش به خاک سپرده شود

توسط JUAN A. LOZANO و NOMAAN تاجرهوستون (AP) — سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و

توسط ATSHNEWS در 20 خرداد 1399

توسط JUAN A. LOZANO و NOMAAN تاجر

هوستون (AP) — سیاه و سفید مرد که مرگ الهام بخش در سراسر جهان حساب بیش نژادی و بی عدالتی به خاک سپرده خواهد شد در هوستون شنبه انجام شده در یک اسب کشیده حمل و نقل.

جورج فلوید که 46 بود زمانی که او کشته خواهد شد و به استراحت در کنار مادرش. در 25 مه به عنوان یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو در Floyd گردن مرگ مرد گریه برای مادرش.

تشییع جنازه او خواهد بود ، برخی از 6,000 نفر با حضور در یک مراسم یادبود عمومی برگزار شد دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده.

تحت فروزان تگزاس خورشید عزاداران با پوشیدن تی شرت با فلوید تصویر یا عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" — یکی دیگر از چیزهایی که او فریاد بارها و بارها در حالی که به پایین دوخته شده توسط افسر پلیس — منتظر ساعت برای ادای احترام خود را. فلوید بدن پوشیدن و در کت و شلوار قهوه ای دراز در یک کفش طلا-رنگی تابوت.

خپله پس از یادبود به پایان رسید فلوید را در تابوت قرار داده شده بود در یک نعش کش و همراهی با پلیس به یک مراسم تشییع جنازه به خانه.

به عنوان نعش کش سوار دور 39 ساله دانیل Osarobo یک هوستون ساکن که مهاجرت از نیجریه شنیده میشد گفت: "بقیه در قدرت است. استراحت در صلح است."

"من متوقف شده توسط پلیس. من درک وضعیت. من فقط می توانید تصور کنید," گفت: Osarobo که با این نسخهها کار به عنوان یک مهندس در صنعت نفت و گاز. "اگر چه در آن بود به من ؟ اگر چه از آن من بود برادر ؟ اگر چه در آن بود ، اگر آن پسر من?"

کسانی که پرسش های بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید خواسته اند و نه فقط در هفته های اخیر اما برای چند دهه.

فلوید از مرگ برانگیخته بین المللی تظاهرات و درو جدید توجه به درمان از آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده توسط پلیس و نظام عدالت کیفری. در دو هفته گذشته گسترده و قبلا غیر قابل تصور چیز جای گرفته اند: مؤتلفه مجسمه شده اند سرنگون ادارات پلیس در سراسر آمریکا به افکار, راه آنها گشت اقلیت محله قانونگذاران باید بحث استفاده از زور در سیاست و سفید و سیاه و سفید و قهوه ای مردم را به حال ناراحت کننده, گاهی, گرم, بحث در مورد مسابقه در یک کشور است که قرار است به اطمینان حاصل شود فرصت های برابر برای همه است.

خواستار "defunding پلیس" نابود و لگدمال شده است تا در بسیاری از جوامع و افراد در سراسر جهان به خیابان آمده اند در همبستگی و گفت که اصلاحات و گفت و گو باید با متوقف فلوید مراسم تشییع جنازه.

مرگ او نیز شکل انتخابات ریاست جمهوری. به انتخاب مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید دوباره بجای اول برگشتن از یکی از پایین ترین نقاط ریاست جمهوری خود با نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که 8 در 10 آمریکایی ها بر این باورند که کشور به رهبری در جهت اشتباه و حتی خارج از کنترل فزاینده. رئیس جمهور یک افزایش در اواخر هفته گذشته با بهتر از حد انتظار گزارش اشتغال اما او در تلاش برای نشان دادن مداوم رهبری در چند جبهه از جمله در سراسر کشور تظاهرات علیه خشونت پلیس.

در همین حال معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در دیدار با فلوید خانواده چهار شنبه, با توجه به عکس ارسال شده در توییتر توسط کشیش Al Sharpton. بایدن ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد.

یادبود کشیده اند خانواده از قربانیان دیگر مشخصات بالا قتل که نام تبدیل شده اند خشکیده به امریکا مکالمات در مسابقه — در میان آنها اریک گارنر و مایکل براون Ahmaud Arbery و Trayvon Martin.

"این فقط لطمه می زند" گفت: Philonise فلوید جورج فلوید برادر گریه او به عنوان علامت برخی از نام خود را در خارج چشمه ستایش کلیسا. "ما عدالت است. ما آن را دریافت کنید. ما نمی خواهد اجازه دهید این درب نزدیک است."

به مدت 14 شب صدها نفر از هزاران نفر از مردم گرفته اند به خیابان ها در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و نابرابری. شهرستانها تحمیل حکومت به عنوان برخی از این تظاهرات بودند بعد از خدشه دار اسپاسم آتش سوزی ضرب و جرح و سر و صدا-و-گرفتن حملات در کسب و کار. بیش از 10 ، 000 نفر دستگیر شده اند در سراسر کشور با توجه به گزارش های ردیابی شده توسط آسوشیتد پرس.

اما اعتراضات در روزهای اخیر شده است به شدت مسالمت آمیز و بیش از آخر هفته چندین ادارات پلیس به نظر می رسد به عقب نشینی از تاکتیک های تهاجمی. هزاران نفر از لس آنجلس بازداشت شدگان برای نقض مقررات منع رفت و آمد و دیگر پلیس سفارشات را نمی توان با جرم دادستان روز دوشنبه گفت:.

چهار مینیاپولیس افسران متهم در ارتباط با فلوید مرگ که دستگیر شد در فیلم توسط تماشاگران که التماس پلیس برای جلوگیری از صدمه زدن به او.

مینه سوتا قاضی روز دوشنبه نگه داشته وثیقه در $1.25 میلیون دلار برای درک چوین مامور پلیس به اتهام قتل درجه دوم در Floyd مرگ است. چوین سابق کارگران شرکت J الکساندر Kueng توماس خط و Tou Thao متهم هستند به عنوان همدستان.

44 سال چوین گفت: تقریبا هیچ چیز در طول 11 دقیقه شنیدن در حالی که ظاهر می شود در تلویزیون مدار بسته از حداکثر امنیت زندان است.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان تامارا با شکوه در سنت پترزبورگ فلوریدا, Paul J. Weber در Austin, تگزاس, مارینا وینیو در آلبانی و لایحه بارو در آتلانتا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن