رایگان COVID تست سایت برای باز کردن جمعه

لوول – رایگان coronavirus تست سایت در دسترس خواهد بود به ساکنان در هشت شهرستانها برای یک ماه از شروع این جمعه.

توسط ATSHNEWS در 18 تیر 1399

لوول – رایگان coronavirus تست سایت در دسترس خواهد بود به ساکنان در هشت شهرستانها برای یک ماه از شروع این جمعه. لوول یکی از کسانی که در شهرستانها.

بیکر-Polito دولت اعلام کرد راه اندازی تست سایت در بعد از ظهر چهارشنبه به عنوان بخشی از خود را "متوقف کردن گسترش" ابتکار است.

از جولای 10 Aug. 14 تست نیز ارائه خواهد در چلسی, Everett, پاییز, رودخانه, Lawrence, لین, مارلبرو و جدید بدفورد.

در لوول در سه شنبه ها و پنج شنبه ها, تست ارائه خواهد شد بین ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در لوول جامعه مرکز بهداشت توسط قرار ملاقات فقط; تماس 978-937-9700.

در لوول, در روزهای دوشنبه و جمعه تست خواهد شد در زندگی ارتباط مرکز 192 اپلتون سنت از ظهر تا 4 بعد از ظهر

دولت با توصیه همه ساکنان حتی کسانی که بدون علامت به استفاده از تست.

"در حالی که کشورهای مشترک المنافع است پیشرفت در کاهش کلی تست مثبت رای وجود دارد هنوز هم در جوامع که در آن تعدادی از تست مثبت است که بالاتر از متوسط از بقیه دولت" رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر گفت: در آزادی مطبوعات. "تمرکز تلاش های ما برای افزایش تست در این جوامع کمک خواهد کرد که شناسایی موارد جدید و جلوگیری از گسترش. ساکنان این جوامع حتی کسانی که بدون علامت می خواست به استفاده از این سایت جدید."

"این ابتکار را ارائه گسترده تست در آسان برای دسترسی به جامعه locations" ستوان فرماندار Karyn Polito اضافه شده است. "اگر شما زندگی می کنند در این جوامع لطفا تست شده برای محافظت از خود و خانواده و عزیزان و همسایگان از COVID-19."

با توجه به دولت 27 درصد مثبت coronavirus آزمون در ماساچوست بیش از دو هفته گذشته ثبت شده در هشت شهر میزبانی تست سایت. تعدادی از ساکنان در آن هشت شهر را تا حدود نه درصد از دولت کلی جمعیت. مجموع تست در شهرهای آن کاهش 39 درصد پس از پایان ماه آوریل است.

در جولای 7, ماساچوست وزارت بهداشت تایید کرده اند 104,799 موارد coronavirus و 7,998 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

"افزایش تست درون این جوامع کمک خواهد کرد که برای شناسایی موارد جدید COVID-19 و شکستن زنجیره ای از جامعه انتقال" Marylou Sudders از COVID-19 مرکز فرماندهی مدیر و بهداشت و خدمات انسانی گفت: در انتشار. "همانطور که ما حرکت به تابستان ما ادامه خواهد داد برای نظارت مثبت و تست نرخ در سراسر کشورهای مشترک المنافع."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب