سابق MP خواستار پرداخت شدن حقوق و دستمزد به MNREGA کارگران

میسور/Mysuru: وی از سوی مامورین که کارناتاکا دولت تا به حال موفق به پرداخت حقوق و دستمزد برای MNREGA طرح کارگر

توسط ATSHNEWS در 24 فروردین 1399

میسور/Mysuru: وی از سوی مامورین که کارناتاکا دولت تا به حال موفق به پرداخت حقوق و دستمزد برای MNREGA طرح کارگران در دولت برای دو ماه سابق Chamarajanagar کنگره MP R. Dhruvanarayan از دولت خواست به پرونده پرداخت دستمزد به آنها را در اولین.

صحبت به presspersons در Jaladarshini مهمان خانه در اینجا دیروز Dhruvanarayan گفت که دولت باید با استفاده از Rs.61,500 کرور بودجه کنار گذاشته توسط دولت اتحاد برای MNREGA طرح برای آمدن به نجات از کارگران و کارگران که محروم از حقوق خود را.

حفظ که کار کلاس رو بی حد و حصر مشکلات به دلیل COVID-19 مستند گفت: بسیاری از طبقهی کارگر در مبارزه برای به دست آوردن غذا برای بقا در این زمان دشوار است و دولت باید توجه جدی از این.

درخواست کارناتاکا دولت به دنبال راجستان و آندرا پرادش است که باید با استفاده از بودجه برای sanitising روستاها با هیپوکلریت سدیم ضد عفونی کننده و همچنین به توزیع جیره کیت دست sanitisers چهره-ماسک و غیره. به روستاییان سابق MP می خواستم این دولت آمده تا با یک طرح عمل برای رفاه طبقه کارگر است که در وضعیتی وخیم زیر از دست دادن شغل و از دست دادن درآمد.

Dhruvanarayan نیز خواست این مرکز به انتشار پول به دولت و مدیریت بحران صندوق از پول جمع آوری شده از دو سال تعلیق MPLAD بودجه با کارناتاکا داشتن به عنوان بسیاری از 28 Lok سبها نمایندگان مجلس و بسیاری از Rajya سبها نمایندگان مجلس است.

منطقه کنگره رئیس جمهور Dr. B. J. Vijaykumar و رهبر H. A. Venkatesh حاضر بودند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن