سابق MLA M. K Somashekar گسترش کمک به دست

میسور/Mysuru: سابق MLA و رئیس جمهور Janaspandana اعتماد M. K. Somashekhar گسترش بوده است دست کمک به نیازمندان

توسط ATSHNEWS در 2 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: سابق MLA و رئیس جمهور Janaspandana اعتماد M. K. Somashekhar گسترش بوده است دست کمک به نیازمندان در پی در سراسر کشور مستند در سراسر کشور است.

در Mysuru سابق MLA Somashekhar ارائه مواد غذایی بسته و دیگر اقلام ضروری برای کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر در زمان Coronavirus بحران است.

اعتماد تاسیس شده توسط Somashekhar است که در حال حاضر مدیریت یک آشپزخانه در Chikkamma Niketana Choultry واقع در Kuvempu نگر در شهرستان که در آن بیش از 15 آشپز در حال آماده سازی مواد غذایی از جمله برنج, داخل حمام, گوجه فرنگی, داخل حمام, chitranna و سبزی حمام هر روز و بیش از 2500 مواد غذایی بسته های در حال ارسال در 4 تا 5 وسایل نقلیه برای تغذیه ضعیف در نقاط مختلف شهر است. همانطور که در حال حاضر اعتماد به تهیه و توزیع بیش از دو لاخ مواد غذایی بسته است.

پس مستند حمل و نقل را به توقف آمد و هتل ها بسته بودند در این شهر است. تعداد زیادی از دستمزد روزانه کارگران که نمی تواند بازگشت به روستاهای بومی خود هستند که با داشتن یک زمان سخت به عنوان وجود دارد بدون هتل ها و همچنین کار با توجه به مستند. Somashekhar تصمیم به توزیع مواد غذایی به این کارگران و همچنین افراد بی بضاعت و اعتماد ارائه شده است مواد غذایی به آنها پس از گذشته 26 روز و بدون استراحت.

هر روز مواد غذایی, بسته های آماده و بسته بندی شده در Chikkamma Niketana Choultry در حال حمل و نقل و توزیع به مردم از جمله بیماران بستری K. R. بیمارستان Cheluvamba بیمارستان و Jayanagar مرکز بهداشتی اولیه. مواد غذایی بسته های توزیع شده به خانواده ها در زمین دفن کارگران است.

روز یکشنبه Somashekhar توزیع مواد غذایی بسته به خانواده های کارگران در Vishweshwaranagar, Ashokapuram و Harishchandra Ghat زمینه دفن و دیگر محلات مسکونی از جمله کیلوگرم کپپل. ماسک های عفونی و دیگر اقلام ضروری نیز توزیع شده به آنها.

صنعتگر D. S. Dinakar هنرمند راوی کنگره رهبران eros now, Vishwa و Harish رئیس جمهور Mysuru شهر آن را همراه Niral C. شاه سابق Corporator Shivanna و Manju حاضر بودند.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب