پس از تاخیر دولت در مجلس سنا را به پلیس لایحه اصلاحات دوشنبه

بوستون – برای سومین بار در چند روز جمهوری خواهان مجلس سنا روز جمعه مانع بحث گسترده پلیس لایحه اصلاحات اما به ن

توسط ATSHNEWS در 23 تیر 1399

بوستون – برای سومین بار در چند روز جمهوری خواهان مجلس سنا روز جمعه مانع بحث گسترده پلیس لایحه اصلاحات اما به نظر می رسد که مجلس سنا می تواند راه اندازی به آن بحث در روز دوشنبه.

سناتور. رایان Fattman (R-Sutton) با استفاده از یک رویه حرکت برای به تعویق انداختن بحث – درخواست که همه از نزدیک به 130 اصلاحیه به این لایحه (ع 2800) چاپ شده در سنا تقویم.

رهبر اقلیت سنا بروس Tarr (R-Gloucester) گفت: وجود توافق دو حزبی در 80-90 درصد از این لایحه اما یک بخش در برخورد با واجد شرایط ایمنی مأموران اجرای قانون است تقسیم سنا.

او گفت: لایحه ای که کمتر گسترده و با تمرکز بر مناطق توافق شده است به احتمال زیاد به عملکرد "به موقع عمل است."

واجد شرایط ایمنی است که یک دکترین است که ممنوع مدنی حقوق مناسب در برابر مقامات دولتی که بر خلاف قانون اساسی انجام نشده بود به وضوح تاسیس به عنوان غیر قانونی در آن زمان رخ داده است.

"زبان ما خوب است. آن را جامد" سناتور. ویلیام Brownsberger (D-Belmont) گفت: در طبقه. "این فقط به اندازه کافی پیچیده است که مردم اشتباه در مورد آن."

در حالی که او گفت: سناتورهای خواهد با استفاده از استراحت آخر هفته به ادامه صحبت کردن از طریق واجد شرایط ایمنی موضوع Brownsberger افزود: "تاخیر دشمن از موفقیت در اینجا."

مشارکت در جلسه توسط تلفن دیابت جو mark morin (D-Northampton) گفت: سناتور نیاز به عمل در پاسخ به گسترده خشم بیش از خشونت پلیس.

"ما نباید تاخیر کار بر روی این لایحه دیگر," او گفت:.

خانه رهبران نه پرده برداری از طرح خود را. سنا خواهد دوباره آن لایحه شنبه ساعت 11 صبحtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب