در نهایت چیزی خوب

به عنوان اگر 2020 نبود عجیب و غریب به اندازه کافی در اواخر هفته گذشته رسانه های اجتماعی و اخبار ایستگاه آمد زن

توسط ATSHNEWS در 26 خرداد 1399

به عنوان اگر 2020 نبود عجیب و غریب به اندازه کافی در اواخر هفته گذشته رسانه های اجتماعی و اخبار ایستگاه آمد زنده و غوغای قروچه در مورد عجیب و غریب عینک در وسط آسیاب شهرستان.

یک گوزن شمالی در شهر بود و در حرکت است.

حدود 450 پوند حیوانات رژه مدونا دایره و ماونت پلزنت باشگاه گلف و همچنین تعداد زیادی از حیاط در بیشتر لوول و حتی در زمان یک شیب در کانال بین Merrimack رودخانه و پوتوککت خیابان.

که خورشید را غارت میلز گزارش پلیس شروع به گرفتن تماس در مورد گوزن شمالی حدود 8:30 صبح و فرستاده ماموران در جستجوی آن است.

اد بویل از لوول کردم عکس از گوزن شمالی در Madonna دایره خاموش برادوی و خیابان در نزدیکی پوتوککت کانال حدود 10:15 صبح

Sean بوشنل از لوول گفت: او را دیدم گوزن شنا در کانال بعدی به Merrimack رودخانه و به نام 911 حدود 10:30 صبح قبل از گرفتن عکس.

"من نمی توانستم باور چشمان من" بوشنل گفت.

هیچ کس نمی تواند باور چشمان خود را.

در توییتر برانگیخته و کاربران ارسال شده با لذت در مورد لوول جدیدترین ساکن ،

جاناتان Lemire پرسیدم یک گوزن سرگردان در خیابان های شهر من از لوول, MA چیزی است که ما در حال حاضر نیاز"

@LatinLola73 ارسال شده در "گوزن شمالی در شل بعد از ظهر امروز در لوول... grandkids هیجان زده شدند امیدوارم که آن را به خوبی انجام می دهند."

هر کس امیدوار است آن را به خوبی انجام شد و کل جامعه و دولت و خیلی از کشور نگران زمانی که خسته حیوانی نمی تواند به نظر می رسد برای پیدا کردن راهی برای خروج از این کانال.

رسانه ها و شهروندان متعدد سازمان های دولتی بودند در تعقیب گوزن شمالی.

معاون رئیس آتش نشانی رابرت Destrempe گفت: او تماس گرفته شد dispatchers به دلیل زیست محیطی مورد نیاز پلیس قایق بنابراین آتش نشانان با قرار دادن دو قایق در رودخانه و سرنشین قایق با محیط زیست پلیس و مقامات از MassWildlife روی.

"لوول گوزن شمالی است که تسکین یافته و به بیرون از آب" گزارش یک لوول ستوان پلیس در در 2:14pm.

پلیس سپس با ارسال یک افسر به دریافت 15 کیسه یخ را از سبد بازار به نگه داشتن موس سرد در حالی که آن را tranquilized به گفته پلیس برنامه های رادیویی.

پلیس گفت: گوزن شمالی شد "امن اما خواب آلود" با حدود 2:45 p. m. و گرفته شده توسط دولت و مقامات محیط زیست به محل نامعلومی منتشر خواهد شد بازگشت به وحشی.

همه با هم کار می کرد. مردم را تشویق می کردند با هم. لوول گوزن شمالی بود, مشترک, تجربه مثبت درست زمانی که ما نیاز به یک. وجود دارد چندین حساب توییتر مسئله به گوزن شمالی و بحث ادامه آنلاین مورد بسیار زیاد خزدار بازدید کننده.

آن طراوت بود برای دیدن بسیاری از مردم در همکاری با یکدیگر و برقراری ارتباط با هم در حالی که خود را بهترین شویم. وجود دارد هیچ نظام سیاسی یا فرهنگی جنگ یا خرده نارضایتی پر تجارب بسیاری برای کسانی که چند ساعت.

همه نگران گوزن شمالی. آن بود که رسانه های سنتی و رسانه های اجتماعی در بهترین خود را و آن را دولت و شهروندان در بهترین خود را.

ما چیزهای زیادی برای کار در سال 2020 آمریکا است. این یک سال سختی است و ممکن است در ادامه به شود.

اجازه دهید ما امیدواریم که که لوول گوزن شمالی می تواند نشان دهنده یک نقطه عطف و ما می توانیم صرف نیمه دوم این سال که ما بهترین شویم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب