نهایی افتخارات برای Nashoba فناوری Bardell, Boutin

وستفورد — Nashoba دره ویژگی های دبیرستان انتخاب آن ممکن است دانش آموزان از ماه. هر دو سال 2020 فارغ التحصیلان.

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

وستفورد — Nashoba دره ویژگی های دبیرستان انتخاب آن ممکن است دانش آموزان از ماه. هر دو سال 2020 فارغ التحصیلان.

حسن نیت ارائه میدهد NASHOBA TECH

جنیفر Bardell

جنیفر Bardell از تاونسند فارغ التحصیل از دامپزشکی کمک برنامه. او بالا-افتخارات دانش آموز و قرار داده شده در بالا 10 درصد از کلاس. او در حومه شهر, بیمارستان دامپزشکی در چلمزفورد از طریق Nashoba فناوری تعاونی آموزش و پرورش برنامه و همچنین در مدرسه در خانه, درمانگاه, سکس در Nashoba و تاونسند بیمارستان دامپزشکی.

در اخیر ارشد جوایز شب جنیفر دریافت جمهور جایزه برای برتری علمی دوستان از Nashoba بورس تحصیلی ریچارد Defreitas یادبود بورس و تاونسند انجمن کسب و کار دانش. او فعال در وایکینگ تئاتر شرکت اخیرا ظاهر می شود در "چلنجر: به صورت خدا" و "وروجک". او نیز پذیرفته به این انجمن افتخار ملی بود و یک دانشجوی سال اول مربی.

دامپزشکی و کمک مربی تریسی وارن گفت: "جن بوده است standout دانشجو پس شروع کردم در سال 2017. او همواره یکی از اولین به پرش در و و او را نشان می دهد بزرگ بلوغ در تمام که او می کند. جن داوطلب شده است چندین بار در MSPCA با من شده است و یک کمک فوق العاده ای در حالی که تمرین او مهارت های خود را. او تحقیق اسب های وحشی برای پروژه ارشد و زنده ارائه شد جذاب و حرفه ای است. جن بسیار خوب همکلاسی به همه است و بسیار خوب است چرا که او مهربان است, مفید و بزرگ را نشان می دهد مهارت های رهبری."

حسن نیت ارائه میدهد NASHOBA TECH

Calandra Boutin

Calandra Boutin از Pepperell فارغ التحصیل از طراحی و ارتباطات بصری برنامه. او طراحی مدرسه آرم سالگرد 50th که زینت همه Nashoba Tech مکاتبات و منطقه ، او بالا-افتخارات دانش آموز و واجد شرایط برای جان و ابیگیل آدامز بورس موجب از MCAS نمرات. او قرار داده شده در بالا 10 درصد از کلاس در حالی که با در نظر گرفتن سه پیشرفته قرار دادن دوره ها و چهار اوایل کلاس های کالج.

در اخیر ارشد جوایز شب Calandra دریافت دکتر Judith L. Klimkiewicz جایزه رئیس جمهور جایزه برای تعالی علمی و Pepperell انجمن کسب و کار دانش.

طراحی و ارتباطات بصری مربی دریک Rochon گفت: "او یک رهبر طبیعی و حاضر به انجام هر کار در فروشگاه. او را زنده کرد باشگاه بازی و کمک به نگه داشتن آن رفتن. او همچنین یک پروژه ارشد کار کردن با یک دوست در مهندسی استفاده از مهارت های طراحی خود را به 3-D چاپ از مواد مختلف برای نقش بازی کردن بازی ها. او است که همه در اطراف یک فرد شگفت انگیز است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن