مبارزه برای خط مقدم

بیش از 300,000 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در ماساچوست را به شدت به خطوط مقدم جبهه در جنگ

توسط ATSHNEWS در 5 اردیبهشت 1399

بیش از 300,000 مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان در ماساچوست را به شدت به خطوط مقدم جبهه در جنگ علیه COVID-19. آنها کت و شلوار در مالش یا لباس ترک راحتی از خانه های خود قرار داده و زندگی خود را در معرض خطر ابتلا به نگه داشتن ما و خانواده و دوستان و همسایگان امن است. ما باید یک تعهد به انجام همه چیز ما می توانید به مطمئن شوید که آنها دسترسی به حمایت آنها نیاز دارند در طول زمان هنگامی که آنها در حال قربانی کردن بسیار است. همین دلیل است که من راه اندازی کرده است FrontlineMA.org—یک فروشگاه توقف برای کارگران خط مقدم برای دریافت اطلاعات در منابع آنها باید در طول این بحران است.

از کارشناسی به مقصد provincetown و از نیوبوریپورت به New Bedford ما کارگران خط مقدم قرار دادن در ساعت های بی شماری برای مبارزه با این بیماری همه گیر. خوشبختانه بسیاری از کسب و کار سازمان های دولتی و افراد را به شدت به کمک به تامین مسکن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و وعده های غذایی به زندگی را ساده تر برای آنها. این وب سایت فراهم می کند یک محل متمرکز برای دریافت اطلاعات در آن منابع است.

برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که ممکن است در معرض و نمی تواند با خانواده خود ما وارد منابع جایگزین مسکن به طوری که آنها می توانید یک محل برای اقامت و به حداقل رساندن خطرات برای خانواده خود را در مورد آنها آلوده شوند.

برای پدر و مادر که در حال کار ضروری شغل و در حال تلاش برای پیدا کردن یک محل امن برای بچه های خود ما و قرار دادن همه چیز را در یک محل برای اطمینان حاصل شود آنها می توانند همچنان برای دسترسی به مهد کودک.

و برای محافظت از ما قهرمانان و افتخار مردم مانند افسر خوزه Fontanez که زندگی خود را از دست به COVID-19 در حالی که جوامع ما امن ما در حال کار با ذینفعان به امن PPE. من را تشویق امکانات مراقبت های بهداشتی و ارائه دهندگان خدمات پلیس و آتش بخش و استان و شهرستان سازمان به مشورت منابع ما قرار داده ایم با هم به اولین پاسخ دهندگان و خط مقدم کارگران محافظ دنده و اطلاعات آنها نیاز دارند.

ما نیز وارد, جزئیات, در, اولویت, تست, سایت, نکاتی برای مراقبت از خود و هدایت خود-جداسازی و قرنطینه و یک لیست از رایگان و با تخفیف وعده های غذایی به طوری که ما کارکنان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و خانواده خود را می توانید اقامت امن و سالم است.

در علاوه بر این به ارائه خط مقدم کارگران با اطلاعات ضروری در, ما می خواهیم به مطمئن شوید که آنها می دانند که چقدر جوامع ما قدردانی و حمایت از آنها. به همین دلیل ما ایجاد یک قهرمان دیوار که در آن مردم می توانند با ارسال تصاویر و ارسال پیام برای تشکر از قهرمانان ما و ما کارگران خط مقدم می تواند سهم خود پیام است. من همه را تشویق به ارسال تصاویر خود را گچ پیاده رو و یا پنجره هنر و یا فقط یک نوع توجه داشته باشید به می گویند با تشکر از شما به ما پرستاران و پزشکان و کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان. در سراسر سایت شما دیدن فرصت های به تراشه با ارائه یک وعده غذایی و یا ارائه یک محل امن برای کارگران به ماندن در بین شیفت کار داوطلبانه و یا اهدای PPE.

درست مثل همه ما, من خدا را شکر برای ما کارگران خط مقدم که شجاعانه نشان می دهد و خطر زندگی خود را هر روز برای مبارزه با این بیماری همه گیر و ما را امن نگه دارید.

ما سپاسگزار برای شرکای ما در HubSpot و IDEO که کمک کرد که این وب سایت ممکن است برای ارزشمند ورودی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و پلیس و آتش در انجمن مطمئن شوید این سایت موثر است برای ما خط مقدم. ما همچنان برای به روز رسانی آن را به عنوان اطلاعات جدید در دسترس می شود.

به ما کارگران خط مقدم لطفا با استفاده از FrontlineMA.org به عنوان یک منبع در طول این نبرد است. و به هر کس دیگری در خانه بمانند امن و تشکر از یک قهرمان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن