ماموران فدرال محلی خیابان: یک "پرچم قرمز" در اورگان

توسط جیلیان FLACCUSپرتلند سنگ. (AP) — اجرای قانون فدرال ماموران اقدامات در تظاهرات در اورگان بزرگترین شهرستان

توسط ATSHNEWS در 31 تیر 1399

توسط جیلیان FLACCUS

پرتلند سنگ. (AP) — اجرای قانون فدرال ماموران اقدامات در تظاهرات در اورگان بزرگترین شهرستان انجام می شود بدون مقامات محلی' رضایت بالا بردن چشم انداز بحران قانون اساسی است که می تواند به عنوان تشدید هفته از تظاهرات پیدا تجدید تمرکز در درگیری با استتار ناشناس عوامل خارج از پورتلند ایالات متحده دادگاه است.

دولت و مقامات محلی که بپرسید نه برای فدرال کمک در انتظار یک حکم در یک طرح دعوی در دادگاه فدرال در اواخر هفته گذشته توسط دولت دادستان کل الن روزنبلوم. او در دادگاه گفت که در مقالات نقاب فدرال افسران بازداشت شده اند که مردم در خیابان به دور از دادگاه با هیچ احتمالی علت و آنها را دور whisked در بینام و اتومبیل.

قانون اساسی قانون کارشناسان روز دوشنبه گفت: فدرال افسران عملیات "پرچم سرخ" در آنچه که می تواند تبدیل به یک آزمون مورد متحده' حقوق به عنوان برگ برنده دولت گسترش آن پلیس فدرال به دیگر شهرستانها.

"ایده این است که یک تهدید به یک دادگاه فدرال و مقامات فدرال در حال رفتن به از بین بردن و انجام هر کاری که آنها می خواهند به انجام بدون هیچ گونه هماهنگی و همکاری با دولت و مقامات محلی فوق العاده است خارج از چارچوب یک جنگ داخلی" گفت: Michael Dorf استاد قانون اساسی در دانشگاه کرنل.

"این است که یک استاندارد حرکت از authoritarians به استفاده از بهانه سرکوب خشونت را در نیروی, در نتیجه باعث یک واکنش خشونت آمیز و سپس bootstrapping اولیه استفاده از زور در وهله اول" Dorf گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او قصد دارد به ارسال ماموران فدرال به شهرهای دیگر نیز هست. شیکاگو تریبون به نقل از منابع ناشناس گزارش داد که روز شنبه برنامه ریزی شده مغلوب ساختن پیشی جستن به استقرار 150 ماموران فدرال به شیکاگو. آیتالله سیستانی از اورگان شکایت در دادگاه فدرال بیش از عوامل حضور در پورتلند و سازمان شیکاگو شعبه گفت: این امر به طور مشابه مخالفت فدرال حضور.

"ما قصد داریم بیشتر در اجرای قانون فدرال که من می توانم به شما بگویم" مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت. "در پورتلند آنها انجام یک کار فوق العاده. آنها بوده ام وجود دارد و سه روز آنها واقعا انجام یک کار فوق العاده در یک دوره بسیار کوتاه از زمان."

رهبران در ایالات متحده آمریکا مجلس گفت: آنها "احساس خطر" با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاکتیک در پرتلند و دیگر شهرستانها. آنها به نام در فدرال بازرسان به طور کلی به بررسی.

تهمت که به معترضان "آنارشیست ها و آشوبگران" در یکشنبه جیر گفت: ماموران با ایالات متحده وزارت امنیت داخلی و وزارت دادگستری در دست برای کمک به پورتلند و برقراری نظم در علامت گذاری O. هتفیلد فدرال دادگاه است.

اقدامات خلاف معمول فلسفه آمریکایی محافظه کاران که به طور معمول درمان ایالتی و محلی حقوق با تقدس بوده و عمیقا با احتیاط از دولت فدرال — به خصوص آن عوامل مسلح — شفاعت در بیشتر مواقع.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه نشان داده است در طول زمان خود را در اتاق است که اقدامات خود را همیشه منعکس کننده سنتی محافظه کاری — به خصوص هنگامی که سیاست و در این مورد قریب الوقوع انتخابات در بازی هستند.

یکی از برجسته جمهوری خواه ایالت رند پل از کنتاکی که از آزادیخواه متمایل به پهلو از حزب بیرون آمد و علنا در برابر ماموران فدرال. "ما نمی دهد آزادی برای امنیت. اجرای قانون محلی می تواند و باید از دست زدن به این شرایط در شهرهای ما وجود دارد اما هیچ جایی برای نیروهای فدرال و یا ناشناس ماموران فدرال گرد کردن مردم در خواهد شد" پل گفت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه.

این تظاهرات در حال حاضر به دست آوردن در سراسر کشور توجه داشته roiled پورتلند برای 52 شب تا کنون پس از جورج فلوید درگذشت پس از دوخته شدن توسط گردن برای نزدیک به هشت دقیقه با سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس است.

بسیاری از تظاهرات را به خود جذب هزاران نفر شده است و تا حد زیادی صلح آمیز است. اما گروه های کوچکتر به چند صد نفر را با تمرکز بر اموال فدرال و محلی اجرای قانون ساختمان در زمان تنظیم آتش سوزی به پلیس حوزه های فوق العاده ویندوز و برخورد با خشونت با پلیس محلی.

پورتلند اداره پلیس با استفاده از گاز اشک آور در موارد متعدد تا زمانی که یک دادگاه فدرال به منظور ممنوع افسران خود را از انجام این کار بدون اعلام یک شورش. در حال حاضر نگرانی در حال رشد است که گاز اشک آور استفاده علیه تظاهرکنندگان توسط ماموران فدرال به جای.

خشم در فدرال تشدید حضور در جولای 11, زمانی که یک معترض که در بیمارستان بستری شد با آسیب مهم پس از ایالات متحده خدمات مارشال افسر او را در سر زده با یک غیر کشنده دور. تصویری از این حادثه نشان می دهد این مرد به عنوان Donavan LaBella ایستاده در سراسر خیابان از افسران برگزاری یک سخنران بیش از سر خود را با هر دو دست که او زده بود.

گواهی حسن واصل در دادگاه فدرال در موارد برابر اخیرا بازداشت معترضان همچنین نشان می دهد که فدرال افسران ارسال شده lookouts در داستان بالا از دادگاه و ماموران لباس شخصی در گردش در میان جمعیت. مدارک دادگاه در یک مورد — در برابر یک مرد بازداشت شده در فدرال اتهامات درخشان سبز لیزر در چشم فدرال خدمات حفاظتی عوامل نشان می دهد که پورتلند پلیس او را تبدیل به مقامات فدرال پس از فدرال ماموران شناسایی او در بخشی با شهادت خود را مخفی کردند.

شهردار تد ویلر که خود را تحت آتش محلی خود را برای دست زدن به این اعتراضات گفت: "در تلویزیون ملی بحث نشان می دهد که تظاهرات که تحت سلطه پورتلند سرفصل برای بیش از هفت هفته شد رو به کاهش فدرال از افسران مشغول اند.

"آنها به شدت وخیم کردن وضعیت. حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری. و آن را کمک به این وضعیت در همه" ویلر گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه".

"آنها نمی خواستم اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا" ویلر گفت. "در واقع ما آنها را می خواهید به ترک."

در واقع جمعیت تظاهرکنندگان را آغاز کرده بود به رویم یک هفته پیش و برخی از مردم در بدنام لیبرال پرتلند — از جمله سیاه و رهبران جامعه — آغاز شده بود به صورت شبانه تظاهرات به پایان رسید.

اما در آخر هفته, حضور فدرال آمريکا و تهمت را تکرار مراجع به پورتلند به عنوان یک چشمه از "آنارشیست" به نظر می رسید به یک زندگی جدید و تازه ای تمرکز به تظاهرات شبانه — و برای جذب یک پایگاه گسترده تر.

یکشنبه شب یک جمعیت تخمین زده می شود بیش از 500 نفر با تجمع در مقابل ساختمان دادگاه و شامل ده ها تن از خود توصیف "مادران" که مرتبط با اسلحه در یک خط در مقابل یک حصار زنجیره لینک مقابل دادگاه است. این تظاهرات در ادامه به دوشنبه صبح.

"به نظر می رسد روشن است که وجود دارد حداقل برخی از فدرال جنایات در اینجا گفت:" استیو Vladeck یک قانون اساسی استاد در دانشگاه تگزاس است. "اما این مفهوم است که یک تعداد انگشت شماری از فدرال جنایات را توجیه قابل توجهی استقرار فدرال مأموران اجرای قانون ... برای نشان دادن زور در خیابان است که به ذهن من بی سابقه است."

"فدرال اجرای قانون" Vladeck گفت: "نه سیاسی سرپا نگه داشتن."

____

دنبال جیلیان Flaccus در توییتر در http://www.twitter.com/gflaccustinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن