ماموران فدرال خواسته به ترک به عنوان پورتلند ادامه اعتراضات

توسط جیلیان FLACCUSپرتلند سنگ. (AP) — با ناآرامی های مداوم دولت فدرال در حال آمدن است تحت افزایش نظارت برای فع

توسط ATSHNEWS در 30 تیر 1399

توسط جیلیان FLACCUS

پرتلند سنگ. (AP) — با ناآرامی های مداوم دولت فدرال در حال آمدن است تحت افزایش نظارت برای فعالیت عوامل در تلاش برای سرکوب اعتراضات در اورگان بزرگترین شهرستان — تظاهرات که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید رهبری هستند "آنارشیست ها و آشوبگران."

معترضان در خارج از پورتلند ایالات متحده دادگاه مجموعه, آتش سوزی در ساختمان entryway اوایل روز دوشنبه بخشی از شب دیگری از درگیری با ماموران فدرال که بارها و بارها اشک آور و گاز کشته شدند آنها را دور رانندگی, مقامات گفت.

آخرین ناآرامی های رخ داده به عنوان محلی و رهبران دولت ابراز خشم با حضور ماموران فدرال و گفت: این شهر تظاهرات آغاز شده بود به سهولت فقط به عنوان ماموران فدرال شروع به اقدام در خیابان پورتلند.

مقامات بیش از آخر هفته بنا زیادی نرده ها در اطراف ساختمان در تلاش برای دور نگه داشتن معترضان که در پورتلند خیابان روزانه از پلیس با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس نزدیک به دو ماه پیش است.

اما تصویری ارسال آنلاین نشان داد که تظاهرکنندگان با در نظر گرفتن شمشیربازی. و بیانیه ای از پورتلند اداره پلیس شهر توصیف معترضان تاکتیک های آنها بارها و بارها به سمت دادگاه و دفع توسط ماموران فدرال که به تازگی از داخل.

صدها نفر از معترضان در صحنه شب یکشنبه به دوشنبه صبح. در یک نقطه "ده ها تن از مردم با سپر و کلاه, گاز, ماسک, چتر, خفاش ها و چوب هاکی با نزدیک شدن به درب" از دادگاه تا زمانی که فدرال افسران بیرون آمد و پراکنده آنها پورتلند پلیس در بیانیه ای گفت:.

معترضان بعد از آن آتش روشن در حدود 1:30 صبح جمعه در رواق دادگاه گفت: پورتلند پلیس. گروه گفت: ماموران درگیر شدند در هر جمعیت-کنترل اقدامات نه آتش و گاز اشک آور و "حاضر بودند در طول هر یک از فعالیت های شرح داده شده است."

مردم دیگر اضافه شده چوب و آوار به آتش آن بزرگتر. ماموران فدرال در آمد در خارج از دادگاه "پراکنده جمعیت و خاموش آتش" بیانیه ای گفت:.

صحبت کردن در سی ان ان 'خارجه اتحادیه' پورتلند دموکراتیک شهردار گفت: ماموران فدرال "نیست می خواستم در اینجا."

"ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما می خواهیم آنها را به ترک" تد ویلر گفت.

در روز جمعه, اورگان, دادستان کل الن روزنبلوم شکایت کرد امنیت و خدمات مارشال در دادگاه فدرال ادعا که ناشناس ماموران فدرال برداشت مردم از پورتلند خیابان "بدون هشدار و یا توضیح بدون حکم و بدون ارائه هر گونه راه برای تعیین که کارگردانی این عمل است."

روزنبلوم گفت که او به دنبال یک ضابط موقت منظور "بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians."

رهبران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان گفت: "آنها "احساس خطر" با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاکتیک در برابر معترضان در پرتلند و دیگر شهرستانها از جمله واشنگتن آنها به نام در فدرال بازرسان به طور کلی به بررسی.

"این ماده در نهایت فوریت" آنها نوشت: در نامه ای به بازرسان کل بخش عدالت و امنیت داخلی.

از امضاء کنندگان سه نفر منجر دموکرات: خانه قضائیه رئیس کمیته Jerrold Nadler, D-نیویورک; امنیت رئیس کمیته Bennie G. Thompson, D-می سی سی پی و نظارت و اصلاحات رئیس کمیته کارولین B. Maloney, D -, New York.

این قانونگذاران دموکرات ها به دنبال تحقیق و تفحص "به استفاده از فدرال, سازمان های اجرای قانون توسط دادستان کل و وزیر امنیت داخلی به سرکوب متمم اول قانون اساسی محافظت فعالیت در واشنگتن دی سی پرتلند و دیگر جوامع در سراسر ایالات متحده است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تقبیح تظاهرات. خود وزیر امنیت داخلی چاد گرگ برچسب معترضان "lawless آنارشیست" در طول سفر به شهر پنج شنبه گذشته.

"ما در حال تلاش برای کمک به پورتلند صدمه دیده است نیست آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی یکشنبه. "رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما است. اینها نه تنها معترضان این معامله واقعی!"

اواخر شنبه پورتلند پلیس گفت: معترضان به زور وارد ساختمان پورتلند Police Association اتحادیه کارگری است که نشان دهنده افسران. آشغال آتش سوزی شد و همچنین تنظیم و شمشیربازی بود نقل مکان کرد و تبدیل به موانع پلیس گفت:.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا هر کسی که دستگیر یا بازداشت شده در جریان این تظاهرات که آغاز شده و یکشنبه شب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب