اپستاین همدست ماکسول دستگیری شانس دوم برای مقامات برای نجات خود

The dark saga از جفری اپستین زندگی باید عمیقا نگران کننده برای همه ما. ما باید ایجاد دقیقا چگونه او اعدام گستر

توسط ATSHNEWS در 15 تیر 1399

The dark saga از جفری اپستین زندگی باید عمیقا نگران کننده برای همه ما. ما باید ایجاد دقیقا چگونه او اعدام گسترده و طولانی مدت در رابطه جنسی زیر سن قانونی حلقه که شامل مکان های مختلف و یک تعداد انگشت شماری از همدستان.

با آخرین اخبار که FBI دستگیر اپستین دیرین و اتهام همدست Ghislaine ماکسول در نیوهمپشایر روز شنبه مردم در سراسر جهان بدانم که اگر لحظه ای از حساب در حال آمدن است برای بقیه این جنایتکار قدرتمند شبکه.

این حوادث نه فقط در مورد اپستاین یا ماکسول. این است که داستان "گرگ تنها" مجرم جنسی فرار از عدالت است. اتهامات علیه اپستین و ماکسول span دهه و قاره ها و به طور بالقوه می تواند دلالت قدرتمند و متصل به مردم از سراسر جهان از جمله کلینتون, شاهزاده اندرو و Alan Dershowitz در میان دیگران.

اپستاین تا به حال چندین لوکس خواص در منهتن, Palm Beach, Santa Fe, جدید مکزیک و لندن که او با استفاده از ترافیک زیر سن قانونی دختران برای لذت بردن از خود ماکسول و احتمالا خود bevvy از جامعه بالا دوستان است. برای سال ماکسول کار بود برای ایجاد اعتماد با دختران و خوراک آنها را به اپستین درنده روند. به عنوان کیفرخواست نشان می دهد او متهم به "کمک به اپستاین به استخدام و داماد و در نهایت سوء استفاده از" دختران جوان 14. اغلب او در برخوردهای جنسی.

به عنوان نفرت انگیز به عنوان ماکسول اتهام سوء رفتارهای آنها هستند اما نوک یک کوه یخ از بهره برداری از متعهد توسط اپستین دایره و مصونیت از مجازات این جنایتکاران باید در نهایت به پایان رسیده است. اپستاین خود را قادر به فرار از عدالت از طریق معاملات مشکوک با اجرای قانون و خود را در سطح بالا و ارتباطات سیاسی. در نهایت او بسیار مشکوک به خودکشی است که اجازه داده شد به رخ می دهد در زندان چین امیدوار است که او را پایین آورد و دیگر مشخصات بالا معتادان با او.

در حال حاضر که زمان ماکسول آمده است موسیقی به صورت عمومی است که به حق به دنبال به جلو به یک حسابداری کامل چگونه این جنایات بودند مجاز به ادامه برای مدت طولانی با بسیاری از ثروتمند و قدرتمند چشم پوشی. اگر او هم به پایان می رسد تا مرموزی نشست نابهنگام پایان خشم خواهد بود و قابل لمس.

اپستاین saga برای بسیاری از آمریکایی ها نشان دهنده همه چیز است که اشتباه است با ما نخبگان موسسات: سیاسی ما استقرار ما محترم سالن آموزش و پرورش ما سیستم عدالت کیفری. همه آنها موفق به انجام یکی از اساسی ترین وظایف برای محافظت از آسیب پذیر از قدرتمند. قوانین یک جامعه مناسب و معقول به نظر نمی رسد به درخواست ثروتمند و به خوبی متصل شده است.

ماکسول دستگیری یک شانس دوم برای مقامات برای نجات خود و این یکی راست است. نه تنها او باید پاسخگوی سوء استفاده از زنان جوان که قرار دادن اعتماد خود را در او اما هر فرد یا سازمان است که شرکت نگاه راه دیگر و یا خم قوانین برای اپستاین نیاز به پایین رفتن. وجود خواهد داشت بسیاری از, اما هیچ کس نباید احساس امنیت از عواقب ناشی از امکان قاچاق جنسی در امریکا است.

اجازه دهید ما امیدواریم که که دادستان بهره برداری کامل از این فرصت و تعقیب کردن هر یک از آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب