کارآفرین راه اندازی 'کمی سرکه کار می کند' در لوول

لوول — رودریگو وارگاس بود مرور مواد غذایی-فروشگاه راهرو در سال 2018 هنگامی که آن را کلیک: او می تواند خط خود ر

توسط ATSHNEWS در 14 اردیبهشت 1399

لوول — رودریگو وارگاس بود مرور مواد غذایی-فروشگاه راهرو در سال 2018 هنگامی که آن را کلیک: او می تواند خط خود را از سرکه.

"چگونه است که ما بسیار زیادی در صنایع الکل و ما هیچ کس تولید واقعا خوب آمریکا سرکه ها?" او خود را پرسید.

در فوریه 2019 وارگاس راه اندازی آمریکا سرکه با این نسخهها کار در UTEC در خیابان وارن — و او است گر چه هنر از زمان.

سرکه تولید و پیری حدود چهار ماه تا یک سال بسته به انواع مختلف با توجه به Vargas. فرایند آغاز می شود در یکی از چهار "قطره ژنراتور" — طبل بزرگ گفت: در نظر گرفته شد "با تکنولوژی بالا" در 1800s.

گرما, زمان, باکتری, الکل و اکسیژن "با آن چیزهایی که شما در نهایت سرکه" وارگاس گفت. خود را "کمی سرکه را با این نسخهها کار" با استفاده از شراب و آبجو و شراب و خاطر.

الکل ذخیره شده در پایین هر قطره ژنراتور و پمپ را به نوعی از سر و دوش. الکل پس از آن میگذرد از سر و دوش بر روی طعم و مزه خنثی تراشه های چوب که در آن باکتری زندگی می کنند. الکل فیلتر از طریق تراشه های چوب و دوباره به پایین مخزن. به عنوان فرایند تکرار می شود این باکتری ها تخمیر الکل و سرکه تولید می شود.

"سرکه (ساخت) یک فرایند است که نیاز به مقدار گسترده ای از زمان و آهسته تخمیر" وارگاس گفت.

وارگاس' قطره ژنراتور بودند سفارشی-ساخته شده توسط دانشگاه بوستون را جوش فروشگاه. سرمایشی پتو رویشان بیش از طبل و آنها را گرم نگه دارید.

تخمیر الکل در حدود 2½ به 3 ماه. سپس سرکه سن است برای چند ماه در هر دو طعم خنثی درام و یا بشکه های چوبی استفاده می شد که به بوربن یا چاودار.

پیری سرکه باعث می شود آن را نرمتر و با مطلب "لایه لایه" طعم" وارگاس توضیح داد. او در تلاش برای "طبیعی" طعم پروفیل و نه فیلتر پاستوریزه و یا اضافه کردن مواد نگهدارنده به محصولات خود را.

برای ایجاد لایه طعم, Vargas با استفاده از یک فرآیند به نام co-تخمیر.

برای مثال به او سیب-سرکه وارگاس معرفی مخلوطی از میوه ها و ادویه جات ترشی جات در حالی که الکل تخمیر. ادویه جات ترشی جات مانند برگ بو و سیر به سرکه دودی طعم وارگاس گفت. به "شیرین و دارای مزه تند" سرکه وارگاس می افزاید: زغال اخته به سیب.

همه از آبجو و شراب Vargas با استفاده گردد در ماساچوست است. برای آبجو او می رود و با پورتر و IPA. خاطر و شراب تگرگ از کالیفرنیا. آمریکا سرکه آثار محصولات در حال ایجاد "روی شانه" از کسانی که در صنایع تولید الکل در انگلستان و فراتر از آن وارگاس گفت.

وارگاس مطرح شد در پرتغال و همواره "بسیار بزرگ شور و شوق برای مواد غذایی و صنایع دستی الکل است." فعلی ساکن بروکلین برگزار شد شغل جدید در توسعه محصول و بازاریابی و استراتژی و پایان سفر در منطقه واشنگتن دی سی بوستون و نیویورک.

در حالی که جستجو برای یک محل به پایگاه خود را راه اندازی وارگاس فورا احساس اتصال به لوول. "به نظر می رسید که آن یک شهر است که بازسازی خود," او گفت:.

در تابستان 2019 وارگاس آغاز شد فروش خود را سرکه در بازار کشاورز از جمله یکی در میل شماره 5. او در حال حاضر به فروش می رساند به چندین فروشگاه های مواد غذایی در بوستون و آسیاب شهرستان پنیر Mongers در لوول.

آمریکا سرکه کار می کند ارائه می دهد و نه دسته ای کوچک سرکه انواع. بطری هزینه 10 دلار در هر, که برابر است با حدود 60 سنت در هر وعده. وارگاس نیز باعث می شود حتی کوچکتر نانو دسته به آزمایش با طعم های جدید.

"آنها عمدا ساخته شده در دسترس خواهد بود," او گفت:, و اضافه کرد که او پیدا کرده است که مشتریان "واقعا می خواهید کیفیت سرکه."

به تازگی وارگاس انتخاب شد برای شرکت در Chobani انکوباتور برنامه ای است که کمک می کند تا کارآفرینان توسعه نوآورانه مواد غذایی راه اندازی است. در حالی که این برنامه به تعویق افتاده است در میان همه گیر وارگاس به نظر می رسد به جلو به رشد کسب و کار خود و شبکه با دیگر شرکت کنندگان است.

"یادگیری از همسالان من فکر می کنم بسیار با ارزش خواهد بود به من," او گفت:.

بسیاری از وارگاس' برنامه ریزی کشاورز بازار در فروشگاه تظاهرات و مراسم تست لغو شده است با توجه به گسترش COVID-19 و های محصول خود را با مشتریان جدید سخت شده است.

اما در حالی که او منتظر او سرکه است "فقط بهتر شدن" آن را به عنوان سنین, او گفت:. و به زودی به اندازه کافی کارآفرین ادامه خواهد داد به اختراع دوباره سرکه راهرو.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن