انتخابات Sask. رئیس می شود واضح تر اورژانس قدرت برای همه گیر رای گیری

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

دفتر او تایید کرد که مقررات جدید مطابقت با آنچه Boda دنبال شد.

ساسکاچوان انتخابات قانون در حال حاضر به Boda اورژانس قدرت به تمدید مهلت و رای گیری ساعت در مواقع اضطراری می توان به وضوح تعریف شده است. تغییرات دولت اعلام کرد روز شنبه روشن است که کسانی که قدرت اعمال می شود در یک بیماری همه گیر با تعریف “بهداشت عمومی اورژانس.”

با توجه به دولت, تغییرات “به رئیس افسر انتخاباتی قدرت انطباق با هر یک از مقررات این قانون به عنوان لازم برای کاهش خطر ابتلا به سلامت به مردم است.”

Boda قبلا مشخص شده کار انتخابات در استان انجام شده است به برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر از جمله با آوردن یک مشاور در بیماری های عفونی. اما او گفت: وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای پیاده سازی اقدامات که به طور کامل از بین بردن نیاز به در فرد رای گیری, چنین به عنوان یک به طور کامل به پست الکترونیکی-در انتخابات سیستم.

Boda گفت: فاصله فیزیکی کلیدی خواهد بود و وزارت معارف تکرار که در روز شنبه در بیانیه ای. او گفت که او تا به اعتماد به نفس کامل در Boda ،

“من هر نفس که انتخابات ساسکاچوان خواهد اقدامات مناسب برای اطمینان از امن انتخابات برای همه” او گفت:.

این استان همچنین اعلام کرد که از آن خواهد شد به تأخیر انداختن انتخابات برای رفت و آمد مکرر روستاها از تاریخ 25 ژوئیه تا اوت. 29.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>