Edmonton Oilers' Colby غار می میرد در 25 بعد از مغز خونریزی

تورنتو (AP) — Edmonton Oilers به جلو Colby غار درگذشت شنبه پس از یک مغز خونریزی در این هفته. او 25.NHL باشگاه

توسط ATSHNEWS در 23 فروردین 1399

تورنتو (AP) — Edmonton Oilers به جلو Colby غار درگذشت شنبه پس از یک مغز خونریزی در این هفته. او 25.

NHL باشگاه تایید غار از مرگ با یک بیانیه از خانواده اش:

"ما Colby بود دوست داشتم از صمیم قلب توسط ما خانواده و دوستان خود کل هاکی جامعه و بسیاری دیگر. ما با تشکر از همه برای نماز خود را در طول این زمان دشوار است."

غار شد و قرار داده شد, در پزشکی ناشی از کما شنبه در Sunnybrook بیمارستان در تورنتو است. او airlifted به تورنتو پس از بستری در بیمارستان در باری Ontaario در روز دوشنبه.

غار تحت عمل جراحی اورژانس شنبه و یک حذف کلوئیدی کیست بود که باعث فشار بر روی مغز.

غار عامل جیسون دیویدسون گفت که بعد وضعیت خود را به نظر نمی رسد مربوط به COVID-19.

روز چهارشنبه همسرش, امیلی, نوشته های عاطفی به روز رسانی در مورد شوهرش.

"ما نیاز به یک معجزه" او نوشت: در Instagram. "Colby پدر و مادر و خودم رو به دیدن او از طریق یک پنجره و صحبت کردن به او را با یک دستگاه مخابره ترانزیستوری شب گذشته. ما دیگر اجازه داده شده بود در بیمارستان به دلیل Covid-19 قوانین. ما هیچ ایده زمانی که ما اجازه خواهد داشت تا او را دوباره ببینم.

"پرستار به او wedding band به مچ پا خود را. من خواب قادر به لمس شما صدای خود فشار دست خود را (3 بار) و بوسه شما دوباره. من شما را خیلی دوست دارم و قلب من شکسته است به یک میلیون قطعه بدون بهترین دوست من."

غار به ثمر رساند یک بار در 11 حضور با ادمونتون در این فصل است. او 11 گل و 23 امتیاز در 44 بازی با آمریکا هاکی لیگ بیکرزفیلد Condors در این فصل است.

Oilers ارسال شده غار هدف موثر عجله کردن جناح راست است که تو را دیدم او را ضرب و شتم یک پیتسبورگ مدافع و مسائل جن گذشته پنگوئن netminder مت موری در توییتر این هفته است.

"Colby عالی کسی که به ثمر رساند یک هدف عالی برای ما در این فصل ،

Cav بازی پنج فصل با غرب هاکی لیگ Swift Current Broncos که در آن او را دیدم زمان به عنوان کاپیتان قبل از پیوستن به Boston Bruins' سازمان برای فصل 2014-15 پس از رفتن undrafted. Oilers ادعا غار خاموش چشم پوشی on Jan. 15, 2019.

غار تا به حال چهار گل و پنج پاس گل بیش از 67 NHL بازی با بوستون و ادمونتون.

6-پا-1 و 200 پوند غار ساخته شده خود را NHL اولین بازی با بوستون در دسامبر. 21, 2017 پس از نام گرفتن از مشیت الهی از اهل. او در بازی سه بازی با بوستون که فصل.

غار بازی از 15 بازی با بوستون در سال 2018 قبل از Oilers ادعا کرد او در چشم پوشی.

غار متولد شد و در Battleford, Sasketchewan و مرگ او می آید فقط بیش از دو سال پس از دیگری هاکی تراژدی در استان است. شانزده نفر کشته شدند که هومبولت Broncos junior, هاکی, تیم, اتوبوس, سقوط کرد, در مارس 6, 2018.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب