سمت شرق: 24 همه چیز برای انجام در 24 ساعت در پکن چین

با جمعیت بیش از 20 میلیون نفر, چیزهایی که آیا در پکن بی پایان هستند و این شهر خالی است هرگز. اگر شما تنها یک ر

توسط ATSHNEWS در 16 تیر 1399

با جمعیت بیش از 20 میلیون نفر, چیزهایی که آیا در پکن بی پایان هستند و این شهر خالی است هرگز. اگر شما تنها یک روز به تجربه پایتخت چین به دنبال این سفر برای دریافت بیشتر از این 24 ساعت. آماده شدن برای این فرهنگی سفر.

اتمام 24 همه چیز برای انجام در 24 ساعت در پکن.

5:00 a. m. رعایت پرچم بالا بردن مراسم در میدان تیان آن من

unsplash.com

پرچم بالا بردن مراسم می گیرد هر روز صبح در میدان تیان آن من بسیار مرکز پکن. بسیاری از مردم وارد میدان تیان آن من قبل از طلوع آفتاب به شرکت در این نظامی سنتی مراسم.

6:00 صبح پرواز بادبادک ها در پارک چینگ

unsplash.com

حتی در اوایل صبح ساکنان محلی می رسند در پارک به ورزش. بادبادک آگهی سود از فضای باز در چینگ پارک بادبادک فروشندگان گاهی اوقات زود به پارک و همچنین برای گرفتن پرنده اولیه مشتریان.

7:00 p. m. تجربه مترو

unsplash.com

سیستم مترو در پکن حدود 20 خط و گسترش در سراسر شهرستان. "پکن مترو است بیشتر توسعه یافته از نظر تعداد خطوط یا تکنولوژی" Vanderbilt دوم وینسنت کانگ گفت. قیمت بلیط مترو نیز بسیار کمتر گران نسبت به ایالات متحده است. با توجه به راحتی خود را هر روز معمولا میلیونها نفر از مردم در پکن را به مترو.

8:00 a. m. نمونه تنقلات محلی

unsplash.com

سنتی پکن تنقلات شامل زرد نخود کیک و بخار پز گوشت کوفته. شما می توانید پیدا کردن محلی تنقلات مانند این در فروشگاه های مانند Huguosi تنقلات و همچنین در خیابان و بازدید کنندگان واقعی تبدیل Beijingers با گرفتن یک نیش می زنند.

ساعت 9:00 صبح پیاده روی در Hutongs

unsplash.com

Hutongs, کوچه های باریک همراه با سنتی حیاط مسکونی در شمال چین به شهرستانها در سراسر پکن. ساکنان محلی هنوز هم زندگی می کنند در hutongs و بازدید کنندگان باید از دست ندهید این نشانه در هنگام سفر به این شهر شهری.

10:00 a. m. یک کالسکه سوار

unsplash.com

شما ببینید کالسکه-دستگاه کشش ایستاده در کنار وسایل نقلیه خود را در hutongs فروش کالسکه سوار خدمات. گاهی کالسکه-دستگاه کشش حتی انگلیسی صحبت می کند و می تواند به یک تور کوتاه به همراه سوار.

11:00 a. m. تور شهر ممنوعه

unsplash.com

شهر ممنوعه ساکن در مرکز پکن و معمولا هزاران نفر از گردشگران بازدید از این کاخ پیچیده هر روز. آن استفاده می شود به عنوان یک خانه برای امپراطوران چینی و خانواده خود را, اما امروزه شهر ممنوعه باز می شود درهای خود را به عموم مردم است. قصر مجتمع قصر موزه که در آن شما را پیدا خواهد کرد امپریالیستی مجموعه.

12:00 p. m. راه رفتن در اطراف پارک بیهی

unsplash.com

واقع در نزدیکی شهر ممنوعه بیهی پارک, همچنین شناخته شده به عنوان کاخ زمستانی است که یکی از قدیمی ترین و بهترین و حفظ باغ های امپریالیستی در پکن. شما حتی می توانید هاپ در یک قایق برای دیدن سفید برج 131-فوت ارتفاع گنبد ساخته شده از سنگ سفید از یک چشم انداز جدید.

1:00 p. m. خوردن پکن کباب اردک

unsplash.com

شما به سادگی به دست نمی پکن اردک کباب با عرض پوزش گیاه خواران. اردک است واضح و پوست نازکو افراد معمولا به خوردن گوشت با ماندارین ماکارونی و سس شیرین. تاسیس در سال 1864 Quanjude آن شناخته شده است پکن کباب اردک و آن میراث آشپزی.

2:00 p. m. ببینید این پاندا

unsplash.com

در سال 1906 تاسیس پکن باغ وحش دارای عنوان قدیمی ترین باغ وحش در چین است. در میان آن بسیاری از گنجینه های پاندا به بالای لیست. "پاندا به عنوان یک گنجینه ملی" Beijing College دوم Junhao نیو گفت. بومی چین, این حیوانات شایان ستایش ترک یک تاثیر قوی بر روی بازدید کنندگان است. بلیط پکن باغ وحش تنها هزینه حدود $2 مناسب برای یک ارزان روز سرگرم کننده.

3:00 p. m. یادگیری در مورد حیوانات دریایی

unsplash.com

پکن آکواریوم ساکن در باغ وحش پکن, اما شما نیاز به یک بلیط اضافی برای ورود به آکواریوم. "دلفین نشان می دهد سرد بود و سوغاتی بودند گران" دانشگاه کالیفرنیا دوم لونا Yue گفت. مطمئن شوید که شما نمی ریخت و پاش بیش از حد زمانی که شما از عبور از هدیه فروشگاه. این در سطح جهانی آکواریوم خانه طیف گسترده ای از زندگی دریاییمانند چینی sturgeons و خرچنگ زاهد گوشه نشین.

4:00 p. m. دریافت غوطه ور در تاریخ در پایتخت موزه

unsplash.com

سرمایه موزه ارائه می دهد مجموعه عظیمی از نقاشی های باستانیو ظروف و جید ، از امپراتوری چین و دیگر فرهنگ های آسیایی است. آن را در حال حاضر شامل بیش از 200 ، 000 آثار فرهنگی در مجموعه خود را. با بازدید از این موزه شما را غرق خود را در تاریخ است.

5:00 p. m. خرید سوغاتی در شیوشوی خیابان

unsplash.com

شیوشوی خیابان, همچنین شناخته شده به عنوان ابریشم خیابان یک مرکز خرید میزبانی صدها نفر از فروشگاه های خرده فروشی. با وجود طیف گسترده ای از محصولات ارائه شده در شیوشوی خیابان بسیاری از مشتریان را به خرید ابریشم. شما حتی می توانید معامله با فروشندگان و کاهش قیمت 10 ٪ -30 ٪ از قیمت اصلی.

6:00 p. m. کشف 798 هنر منطقه

unsplash.com

زیبا و دلفریب, بوتیک های لباس و خلاق هنر مجسمه سیل 798 هنر منطقه. هنرمندان تبدیل پیر نظامی ساختمان کارخانه به پر رونق جامعه هنری آوردن یک طراحی منحصر به فرد این منطقه است.

7:00 p. m. سعی کنید hotpot

unsplash.com

Hotpot نماد برابری و وحدت در چین است. "خوردن hotpot خواهد آورد بسیاری از خاطرات... بنابراین من شخصا آن را به عنوان یک فرصت برای من و دوستان من به هم و گرفتن تا" کانگ گفت. Haidilao Hotpot رتبه به عنوان یکی از محبوب ترین hotpot رستوران در چین است.

8:00 p. m. رفتن به خرید در Wangfujing

unsplash.com

یکی از مرفه ترین خیابان های خرید در پکن Wangfujing خیابان نماد بازرگانی. اندود شده با انواع مغازه ها و بوتیک, Wangfujing خیابان مشابه Les شانزه لیزه در پاریس.

9:00 p. m. حضور در یک کنسرت در مرکز ملی هنرهای نمایشی (NCPA)

unsplash.com

بعدی تا NCPA نیمه کروی در ظاهر و ساکن بالاتر از یک استخر آب. همراه با انعکاس آن در آب این افسانه معماری به شکل یک بیضی است و در محاوره به عنوان "تخم مرغ". NCPA معمولا میزبان مشهور در کنسرت هر هفته.

10:00 p. m. کشف استادیوم ملی پکن

unsplash.com

یکی دیگر از شاهکار معماری استادیوم ملی پکن است, همچنین شناخته شده به عنوان آشیانه پرنده. "به نظر می رسد مانند یک پرنده لانه... آن مدرن است نقطه عطفی از پکن" Yue گفت. ساخته شده برای بازی های المپیک 2008 پکن استادیوم ملی استفاده خواهد شد دوباره در المپیک زمستانی 2022.

11:00 p. m. بازدید Solona

unsplash.com

اگر چه این مراکز در Solona بستن درهای خود را در 10 بعد از ظهر میله های زندان باقی می ماند باز نیمه شب گذشته. Shuizhui دریاچه همسایگان Solona ساخت این منطقه یک مکان فوق العاده برای قدم زدن در شب.گزارش این آگهی

12:00 a. m. گرفتن یک نوشیدنی در Sanlintun

unsplash.com

Sanlitun مشهور است برای آن شب زنده داری صحنه از آنجا که بسیاری از میله مانند Kokomo و مشپر کردن خیابان ها در این محله است. سن قانونی آشامیدنی در چین 18 است و بسیاری از دانشجویان دانشگاه آمده به Sanlitun برای لذت بردن از یک شب سرگرم کننده است.

1:00 صبح در یک کلوپ شبانه

unsplash.com

آیا شما یک فن از احزاب و دی جی? اگر بله, پس از آن شما را مجبور به بازدید از کاباره ها واقع در نزدیکی Sanlitun. اگر چه شما ممکن است تنها قادر به پرداخت هزینه یک, شما را تجربه کنند دیوانه سمت پکن شب زنده داری.

ساعت 2:00 صبح چیزی تند از "شبح خیابان"

unsplash.com

رستوران در "شبح خیابان" پیشنهاد بسیار تند غذا مانند کمی خرچنگ دریایی. فانوس قرمز تزئین خیابان در تمام زمانهاآوردن یک جشن محیط به محله.

3:00 a. m. بررسی میدان تیان آن من پکن در شب

unsplash.com

اگر چه پکن خواب و میدان تیان آن من در ساعت 3 صبح است نسبتا آرام. معماری پیچیده اطراف میدان تیان آن من روشن شده است و صحنه شب متفاوت است که از روز است.

4:00 صبح به تماشای طلوع آفتاب در تپه های معطر

unsplash.com

واقع در 30 دقیقه-ماشین-سواری دور از مرکز پکن معطر تپه شباهت کامل به تماشای طلوع آفتاب. وقتی پاییز می رسد, افرا برگ تپه قرمز, ساخت معطر تپه یک مقصد محبوب برای خارجی ها و همچنین مردم محلی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب