در اوایل بیماری همه گیر از کوره در رفته, پزشکان معامله راهنمایی در سراسر اقیانوس

توسط LAURAN NEERGAARD و نیکول WINFIELDدر میان این هرج و مرج از این بیماری همه گیر را در اوایل روز پزشکان که در

توسط ATSHNEWS در 11 مرداد 1399

توسط LAURAN NEERGAARD و نیکول WINFIELD

در میان این هرج و مرج از این بیماری همه گیر را در اوایل روز پزشکان که در مواجهه اول coronavirus یورش رسیده در سراسر اقیانوس ها و موانع زبان در یک اقدام بی سابقه تلاش به توصیه همکاران در تلاش برای صرفه جویی در زندگی در تاریکی.

با هیچ راهکار به دنبال در هیچ زمان و صبر برای پژوهش فیلم های یوتیوب توصیف یافته های کالبد شکافی و اشعه X تعویض در توییتر و واتساپ خود به خود پر شکاف.

هنگامی که استفان Donelson وارد در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی در اواسط ماه مارس دکتر کریستینا Goff بود در میان کسانی که تبدیل به آنچه که او به نام "داستان ها از دیگر مکان هایی که قبل از ضربه."

Donelson خانواده تا به حال در سمت چپ خانه در دو هفته پس از COVID-19 شروع به گسترش در تگزاس امید به سپر پیوند عضو دریافت کننده. در عین حال یک شب همسرش او را در بر داشت به سختی تنفس پوست خود را تبدیل به رنگ آبی و به نام 911.

در نیویورک یا ایتالیا که در آن بیمارستان بودند سرشار Goff فکر می کند Donelson حتی نمی باید واجد شرایط برای آن ارزش ونتيلاتور. اما در دالاس "ما خیلی انداخت همه چیز را ما می تواند در او" او گفت:.

مانند پزشکان در همه جا Goff بود در آغاز بزرگ و دلهره آور منحنی یادگیری.

"این یک سونامی است. چیزی که اگر شما اصلا آن را تجربه به طور مستقیم نمی تواند شما را درک می کنم" ایتالیایی دکتر Pier Giorgio Villani گفت: در یک سری از آموزشی در شش راست شنبه شب برای هشدار به دیگر بخش های مراقبت ويژه آنچه انتظار می رود. آنها در آغاز تنها دو هفته پس از ایتالیا برای اولین بار در بیمارستان بستری بیمار وارد در ICU و 10 روز قبل از Donelson بیمار در تگزاس است.

Villani, که با این نسخهها کار در شمال شهر لدی توصیف یک نبرد به جای جریان ثابت از مردم نیاز به تنفس لوله. "ما تا به حال 10, 12, 15 بيمار به intubate و ICU با هفت بيمار در حال حاضر انتوبه," او گفت:.

فیلم جلسات برگزار شده توسط یک انجمن ويژه, GiViTI و غیر انتفاعی ماریو نگری موسسه و بعد از آن در یوتیوب تشکیل یک تاریخ شفاهی از ایتالیا شیوع آن را به عنوان گشوده, روایت اولین پزشکان در اروپا برای مبارزه با کروناویروس.

ایتالیایی دوستان به گسترش این کلمه به پزشکان خارج از کشور و ترجمه برای شروع همکاران در اسپانیا, فرانسه, روسیه و آمریکا, همه نیروبخش خود Icu برای یک سیل از بیماران.

آنها ارائه شده "ممتاز پنجره به آینده" گفت: دکتر دیگو Casali از Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس است که از شمال ایتالیا و کارگردانی شد به webinar ها هنگامی که او به دنبال مشاوره از خط مقدم دوست در مورد چگونه برای آماده سازی.

دکتر جین موره از جامعه فرانسه از بیهوشی-احیا نیز شنیده کلمه از دهان و تحت تاثیر تنفس-tube درس نوشته شده که ترجمه فرانسه به حال تنها تعداد انگشت شماری از تشخیص COVID-19 موارد است.

"در حال حاضر ما می تواند ما را به رسمیت COVID بیماران" هنگامی که آنها شروع به نشان دادن تا او گفت:.

هر چیز عالی در مورد جدیدترین baffling علامت هر ترفند را امتحان کنید به عنوان سرنخ به عنوان ویروس با مته سوراخ کردن در آینده شهر آینده کشور است. زمان Donelson وارد Goff بیمارستان شد تنظیم ونتيلاتور مراقبت مبتنی بر که در اوایل مشاوره.

اما در حالی که سپاسگزار برای جهانی چرخش اطلاعات Goff همچنین تلاش برای ایجاد حس متضاد تجربه است.

"شما هیچ ایده چگونه به تفسیر آنچه رفت راست یا چه رفت" او گفت:, "و یا آن را فقط بومی دوره از بیماری؟"

حتی در حال حاضر ماه به همه گیری موج اول که بیشتر شبیه به تغییر مداوم جزر و مد Goff است فروتن در چه دشوار آن باقی مانده است برای پیش بینی که زندگی می کنند و که خواهد مرد. او نمی تواند توضیح دهد که چرا Donelson در نهایت بعد از 90 روز مصیبت شد و در نهایت یکی از آنهایی که خوش شانس.

_____

پزشکان در ایتالیا اشتباه شد: گزارش ها از چین شد نشان می دهد مرگ و میر در حدود 3 درصد در میان کسانی که آلوده می شوند. اما برای اولین 18 روز تنها مرده چپ ICU در برگامو بزرگ ژان بیستوسوم بیمارستان.

در حالی که تلفات کاهش یافته و در نهایت 30 درصد از بیمارستان های اولیه 510 COVID-19 بيمار درگذشت.

پس از چند دهه در عمل, ICU, رئیس دکتر لوکا Lorini فکر او می دانست که چگونه برای درمان خطرناک نوع نارسایی تنفسی — به نام ARDS یا سندرم زجر تنفسی حاد — اول فکر کردم به تهدید اصلی.

"هر شب من می خواهم به خانه و من تا به حال شک و تردید است که من تا به حال بدست چیزی اشتباه" Lorini گفت. "سعی کنید تصور کنید: من همه تنهایی و من نمی توانم آن را در مقایسه با فرانسه به دلیل این ویروس وجود ندارد و یا اسپانیا یا انگلستان و یا امریکا و یا با هر کسی که به من نزدیک تر از چین است."

تنها بعد از آن روشن شده است که برای بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به نیاز به ICU, نرخ مرگ در واقع staggeringly بالا است.

در فوریه چین ثبت کرده بود و تنها تعداد محدودی از مجله پزشکی گزارش در مورد بيماران مراتب. Lorini بیمارستان سعی در پر کردن شکاف داده با تقسیم بیماران به گروه های کوچک به دریافت انواع مختلف مراقبت های حمایتی و مقایسه آنها با هر سه یا چهار روز — و نه علمی اما برخی از اطلاعات در زمان واقعی به اشتراک بگذارید.

اولین درس: coronavirus نبود و باعث نوعی ARDS و بیماران در نتیجه نیاز مهربان تهویه از حد نرمال است. آنها همچنین نیاز به اقامت در آن فن به مراتب طولانی تر از حد معمول است.

"ما ساخته شده بزرگ اشتباهات" Villani گفت: از شیر گرفتن بيماران کردن ماشین آلات بیش از حد به زودی.

سپس در اواسط ماه مارس به ارمغان آورد یکی دیگر از شگفت انگیز, تعجب: در یک آموزش تصویری برای ایالات متحده قلب و عروق پزشکان چینی هشدار داد که این ویروس خطرناک باعث لخته شدن خون و نه فقط در ریه ها.

دکتر Bin Cao از بيمارستان دوستی چین و ژاپن در پکن توضیح داد که به عنوان ویروس sneaks گذشته ریه ها به جریان خون آن خسارت پوشش عروق خونی تشکیل لخته در قلب و کلیه "در سراسر بدن است." وی پزشکان آمریکایی برای استفاده از رقیق کننده های خون protectively در به شدت بیمار است.

در ایتالیا کانون پزشکان ساخت شد همان کشف است. Lorini توصیف یک تقلا برای دریافت کلمه از طریق اسکایپ و ایمیل. "این یک عروقی بیماری بیش از یک ریوی یکی است و ما نمی دانیم که" او گفت:.

در ایالات متحده پیدا کردن در مورد رقیق کننده های خون ساخته بیولوژیکی حس به دکتر تیفانی Osborn مهم مراقبت پزشک در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

"این بدان معنی است که حداقل شما در حال عکسبرداری در تاریکی. شما در حال تلاش به چیزی که از نظر فيزيولوژيک حس می کند" گفت: Osborn بود که زندگی در یک camper در جلوی خانه برای جلوگیری از آوردن این ویروس در خانه به خانواده اش پس از او بلند ICU شیفت.

آوریل, بسیاری از پزشکان رکوع به فشار سعی کنید یک مالاریا مواد مخدر به نام هیدروکسی کلروکین که وسواس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. Osborn هرگز نفهمیدم که چرا چنین مواد مخدر کار می کند و مطمئن شوید که به اندازه کافی, آن را در نهایت شکست خورده که به یک آزمون واقعی.

اما چه چیز دیگری ممکن است موثر باشد ؟

"ما در حال یادگیری به عنوان ما به" Osborn گفت. "شما می توانید صحبت کردن به من در دو هفته و من ممکن است به شما گفتن چیزی که واقعا متفاوت است."

_____

هنگامی که استفان Donelson وارد اتاق اورژانس "ما تا به حال بسیار کمی امید برای او" Goff گفت.

در میدلوتین مرد قرار گرفته بودند پیوند عضو از دو سال قبل و ایمنی سرکوب داروهایی که برای جلوگیری از رد از جدید خود را به ریه ها و کبد به معنای بدن خود را نمی تواند مبارزه با کروناویروس. Goff اولین چالش: چگونه به مقیاس آن دسته از داروها فقط به اندازه کافی برای Donelson به جنگ ویروس بدون به خطر انداختن خود را در پیوند است.

دوم: او در مبارزه با ونتیلاتور را تنفس مصنوعی. بنابراین Goff عمیقا sedated Donelson, فلج عضلات خود را به اجازه دهید دستگاه انجام تمام کار.

بیمارستان بعد از بیمارستان تلاش می کرد با متعادل کردن چگونه می توانید به اندازه کافی هوا به گرسنگی اکسیژن coronavirus بیماران بیشتر بدون آسیب رساندن شکننده ریه ها.

تهویه مانند "باد هوا به یک اسفنج و کمی سوراخ باز هستند. دیواره بین سوراخ می شود بسیار نازک است. اگر شما در حال قرار دادن در بسیاری از هوا می تواند آسیب مخاط آن سوراخ کوچک" توضیح Osborn سنت لوئیس بحرانی متخصص مراقبت.

یک ترفند پزشکان با یکدیگر به اشتراک گذاشته: تلنگر بیماران بیش از پشت به شکم خود را — یک روش به نام proning که فشار ریه ها که به دروغ نزدیک به بازگشت. آن را نیز کمک می کند کاهش تجمع مایع در ریه ها.

آن را یک زمان ثابت. Donelson ماند در شکم خود حدود 16 ساعت در روز در اوایل به عنوان پزشکان خود را تماشا سطح اکسیژن را بهبود بخشد. آن را نیز گرم و سنگین کار: هر نوبت در زمان پنج یا شش سلامت کارگران در کامل ایمنی لباس کار در آهسته همگام برای جلوگیری از dislodging خود لوله تنفس.

ایتالیا الساندرو Manzoni بیمارستان تنظیم یک برنامه: شروع به چرخش بیماران بر روی شکم های خود را در 2 p. m. — در آن زمان بیش از سه ساعت به کار را از طریق همه آنها را — و سپس آنها را بر روی پشت خود را دوباره در ساعت 8 صبح زمانی که پرستاران تازه وارد.

بیمارستان ها که تخصص در درمان ARDS می دانست که چگونه به مستعد قبل از COVID-19 رسید. برای بسیاری دیگر آن را یک نام تجاری جدید مهارت کارگران خود را تا به حال به یاد بگیرند. سریع است.

"ما تا به حال هرگز به مستعد هر کسی در اینجا قبل از همه گیر اما در حال حاضر آن را مانند طبیعت دوم" کوین کول یک درمانگر تنفسی در فورت واشینگتن مرکز پزشکی مریلند گفت: چهار ماه به ایالات متحده شیوع.

و برخی از بیمارستان ها در حال حاضر درخواست بیماران هنوز در هواکش به سادگی رول بیش از دوره ای به امید آن ممکن است به جلوگیری از آنها را از نیاز تهاجمی بیشتر مراقبت.

"آنچه را که ما برای از دست دادن ؟ این چیزی است که نمی خواهید به صدمه زدن به کسی" Osborn گفت.

_____

حتی در زمان عادی و بحرانی و متخصصان مراقبت می دانم که آنها نمی تواند صرفه جویی در تمام بیماران خود را. اما از آنها استفاده کنید به بیشتر دست نگه داشتن. با این برنامه حتی garbed در لباس فضایی مانند دنده محافظ سلامت کارگران باید حداقل رساندن زمان با بیماران عفونی برای جلوگیری از بیمار شدن خود را. و اعضای خانواده تا حد زیادی محروم ،

"من به طور کلی راه برای انجام کارها این است که هیچ یک به تنهایی می میرد" گفت: Osborn که دارای تلفن خود را در مقابل مرگ بیماران پس عزیزان می توانید خداحافظی.

"او متوقف شد به آهنگسازی خودش و افزود: "اگر این اتفاق می افتد و شما می توانید با ارائه برخی از راحتی که شاید آنها نمی شده اند و اگر شما نمی وجود دارد که مهم است."

جدیدترین درس: بازیابی طول می کشد بسیار طولانی تر از زنده ماندن.

پشت در دالاس Donelson صرف 17 روز در ونتیلاتور. هنگامی که آن را حذف شد, او بیش از حد ضعیف به حتی نشستن بدون حمایت و لوله تنفس دور گرفته بود توانایی های خود را به فرو برد.

"او می خواهد سعی کنید سر خود را انتخاب کنید تا بالش و این امر تنبلی و سنگینی حرکت کردن به سمت درست مثل یک نوزاد تازه متولد شده گفت:" او همسر تری Donelson که برای اولین بار از او در بیمارستان بستری شد و در نهایت مجاز به اتصال با شوهرش از طریق ویدئو کنفرانس برنامه.

برای روز بعد از بیدار شدن از خواب Donelson فوق العاده ای به حال هذیان یک حالت خطرناک از سردرگمی ذهنی و اضطراب. او نمی دانست که در آن او بود و یا چرا و سعی کنید به جلو و از او IV لوله. سپس یک عفونت باکتریایی آمار ریه های خود.

سپس یک روز صبح نگران است که Donelson به طور ناگهانی بیش از حد آرام پزشک خود ملبس به آنچه که او خواستار "full-کلاه Darth Vader-سبک ماسک که احتمالا نمی تواند کمک به هر کسی هذیان" و در رفت و به بررسی در او.

"من مالیده بازوی خود را" Goff به یاد می آورد, و درخواست او از خواب بیدار. "من گفت:" سلام حال شما خوب هستید با من؟'" و Donelson آغاز شده و تلاش برای بحث در ابتدا بیش از حد گوشخراش به درک.

در نهایت او ساخته شده است که او مایل او عید پاک مبارک. او فقط می تواند حدس می زنم او شنیده تاریخ در تلویزیون.

دکتر و بیمار گریه با هم.

که Donelson را نقطه عطف است. او هنوز هم نمی تلقی ویروس رایگان اما درمانگران فیزیکی با احتیاط صرف زمان کمی بیشتر کمک به او را به دست آوردن قدرت و یادگیری را به فرو برد. اول خود را نیش می زنند: پودینگ شکلات.

تری Donelson در مقابله با دوره های طولانی در انزوا نگه داشتن برنامه در حال اجرا بدون توقف صحبت کردن به او و دادن او آزمونها برای تحریک حافظه خود را.

"کم کم هر روز سود او چیزی جدید دیگری reawakens," او گفت:.

سرانجام در ژوئن 19, 90 روز پس از کوره در رفته آمبولانس سوار Donelson — هنوز هم ضعیف است اما دوره نقاهت — به خانه رفت. خود دکتر فروتن با بقای خود و با نگرانی در انتظار علم بهتر برای کمک به راهنمای مراقبت از آنفلوآنزای مرغی همچنان ادامه دارد.

"اگر شما یک بیمار که برگ های واقعا قوی تصور در شما, شما ممکن است تفسیر که بیمار تجربه به مشخصه. تا زمانی که ما بزرگ جمعیت بر اساس مطالعات انجام شده از نتایج واقعی آن را واقعا سخت بدانید که چه چیزی واقعی و چه چیزی واقعی نیست" Goff گفت.

___

Neergaard گزارش از Alexandria, Va., و Winfield از رم. AP تصویری روزنامه نگار ناتان Ellgren کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب