Durgin طبیعی در غواصی هیئت مدیره

دو سال پیش Lizzy Durgin گرفتن آماده برای او دانشجوی سال اول سال دبیرستان و یک تصمیم بزرگ به ترک ورزش ژیمناستیک

توسط ATSHNEWS در 22 تیر 1399

دو سال پیش Lizzy Durgin گرفتن آماده برای او دانشجوی سال اول سال دبیرستان و یک تصمیم بزرگ به ترک ورزش ژیمناستیک و سعی کنید چیزی جدید.

این تصمیم دشوار را در زمان, اما آن را در حال حاضر بسیار روشن است که تمام آن پرداخت شده است.

که به زودی به تاریخ در وستفورد آکادمی نامگذاری شد, به ملی میان مدارس شنا مربیان انجمن آمریکایی تیم. در زمستان سال گذشته به عنوان یک دانشجوی سال دوم Durgin بود MIAA بخش 1 قهرمان دولتی غواص به او کمک کرد تا خاکستری ارواح خود را ضبط پنجم راست تیم عنوان قهرمانی و هشتم در نه سال گذشته. در آن دیدار با او به پایان رسید با 488.55 امتیاز به تاج قهرمان که پس از اتمام هفتمین سال قبل.

Durgin بود که منجر بقیه زمینه پس از مقدماتی و نیمه نهایی دور. او سپس شکر و تخم مرغ در کیک با سه غواصی در فینال با بازگشت 1 پشتک زدن با 2.5 تاب (2.7 مشکل) یک درون شیرجه چیز نوک تیز سوراخ کردن (1.5 دشواری) و درون 2 پشتک زدن شیرجه (2.8 مشکل) دریافت مربوطه نمره 8.5. 8.5 و 8.0.

"من واقعا عصبی," او گفت:. "من می خواستم به نفع خود اما من نمی خواهم برای قرار دادن فشار بیش از حد بر خودم به دلیل این است که تنها من سال دوم غواصی. من نمی دانم اگر من قادر به برنده شدن حتی اگر من واقعا می خواستم به. در دو دیدار فصل من شکست نخورده بود, بنابراین من واقعا می خواستم برای پایان فصل در یک یادداشت بالا.

"میدوی از طریق ملاقات, من سعی کردم به نگاه که در آن من بود در جدول رده بندی, اما آنها رتبه شما بنابراین شما می دانید چه نقطه شما هستند ، رفتن به آخرین سه غواصی من در وهله اول و از آن نقطه فشار نوع تنظیم در آنجا که من می دانستم که این دختر دیگر بود و واقعا به من نمره عاقلانه بنابراین من فقط به حال به تمرکز. من می دانستم که من می تواند انجام دهد itbut آن را استرس زا به ویژه کسانی که در آخرین سه غواصی است."

این عنوان پس از رقابت در ژیمناستیک برای قبلی 13 سال از زندگی خود را رسیدن به سطح-9 وضعیت.

"من آغاز شده به عنوان یک ژیمناست زمانی که من در دو سال و پس از آن من را متوقف رقابت زمانی که من 15" گفت: Durgin که سه برادر رایان 18 و 13 ساله دوقلو کوپر و بن که تمام بازی بیس بال, فوتبال و هاکی. "من واقعا شدید, بدنسازی, من, آموزش حدود 30 ساعت در هفته و من شکست بسیاری از استخوان های من تا به حال چهار عمل جراحی و بدن من فقط نمی تواند تاثیر کنه. اما من واقعا عاشق این ورزش بود, بنابراین من واقعا غم انگیز زمانی که من تصمیم به متوقف شود."

در طول زمان او را به عنوان یک ژیمناست, او را شکست بازوی او در سن جوانی و تا به حال عمل جراحی است. کرد که با شکسته انگشتان دست و پا چندین بار قبل از پاره شدن او منيسک در زانو. او همچنین شکست مچ پا خود را دو بار.

او تصمیم گرفت به اندازه کافی به اندازه کافی بود.

"مردم پس از آن نگه داشته و به من گفتن که غواصی بسیاری مانند ژیمناستیک به دلیل آن را شامل بسیاری از مهارت های مشابه," او گفت:. "تابستان رفتن به سال اول دبیرستان می رفتم و سعی کردم آن را در بد (منطقه بوستون غواصی) است که یک تیم باشگاهی در کنکورد و من واقعا آن را دوست داشت و من واقعا از کار کردن با مربی جو Chirico. در ابتدا من واقعا گم شده بود, ژیمناستیک, و آن چیزی است که من دوست داشتم اما هنگامی که ما به دبیرستان فصل, من فقط عاشق این ورزش است. من عاشق رفتن به ملاقات و گرفتن مهارت های جدید و در حال حاضر من آن را در طول سال. من آن را از دست راست در حال حاضر با قرنطینه و همه چیز."

سال اول WA شیرجه مربی ربکا finnigan می شد تحت تاثیر قرار با Durgin

"از لحظه ای که Lizzy کردم در هیئت مدیره من می توانم بگویم که او تا به حال دولت قهرمان بالقوه" گفت: finnigan می. "نه تنها او غواصی, بی عیب و نقص, او همیشه یک لبخند بر روی صورت خود را و می تواند اعتماد به انجام هر کاری از من خواست او را به انجام است. کار خود را با اخلاق و مهربان نگرش او ساخته شده یک شادی برای کار با و ساخته شده و هر کس دیگری در این تیم کار سخت تر است. او همیشه تشویق هم تیمی های خود برخی از آنها در یادگیری به شیرجه رفتن برای اولین بار و به آنها توصیه های مفید در مورد چگونه به انجام برخی از ترسناکتر غواصی.

"من فکر می کنم یک بخشی از آنچه که باعث می شود او را یک قهرمان دولتی و آمریکا در سطح غواص است توانایی خود را برای حرکت رو به جلو هنگامی که چیزی می رود اشتباه است. اگر او messed تا یک شیرجه در عمل او خواهد آمد تا از آب خنده و با قلم مو آن را دانستن یک بعدی بهتر خواهد بود. نه هر کس می تواند انجام این کار, اما, Lizzy قادر به تشخیص است که حتی اگر برخی از همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده این بدان معنا نیست که همه از غواصی خود را بد خواهد بود. برخی از ورزشکاران فقط باید یک میل طبیعی برای غواصی و Lizzy است که قطعا یکی از آنها است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب