رویاهای تقلید زندگی و یا بالعکس ؟

رویاهای من به تازگی به نظر می رسد نشان می دهد که مردم احساس آنها در حال درآورده — اگر نه کاملا تحت فشار قرار د

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

رویاهای من به تازگی به نظر می رسد نشان می دهد که مردم احساس آنها در حال درآورده — اگر نه کاملا تحت فشار قرار دادند — به آگاه شدن از آنچه نگه می دارد آنها را از بهترین های خود را بلند كنيد. این امر می تواند درست باشد و این است که چرا ما باید از این زمان به توجه و توجه ما بوده و در بهترین بودن مردم ما می شود.

عزیز رویای سگ شکاری: در حال رویاهای من بازتاب زندگی من یا زندگی من است بازتاب رویاهای من?

در رویای من دیگر شب من از تماشای یک خدمه قرار دادن یک حصار در اطراف حیاط. فقط قبل از آنها به پایان رسید آن همسایه من سوار ماشین خود را به آن. در زندگی واقعی من قرار دادن یک حصار تا دو هفته قبل و دو روز بعد همسایه من بچه سوار موتور سیکلت خود را از طریق حصار.

در رویای دیگر, من در یک فروشگاه, اتاق پانسمان و کسی باز پرده زمانی که من در لباس پوشیدن نیست. وجود دارد چند نفر که این فرد در معرض به من. در زندگی واقعی یک رویداد مشابه اتفاق افتاده است که من در ساحل, خانه و دوش گرفتن از شن و ماسه در هوای آزاد, دوش و من در زمان شنا کردن برای شستشو شن و ماسه و زودتر من آن را زمانی که کسی در را باز کرد و تقریبا افشای من به چند نفر در حیاط. این رویایی بود که روز قبل از خانه ساحل. تصادف است ؟ — کارن

عزیز کارن: این رویایی است که در مورد مرزهای شما را احساس شما نیاز به ایجاد در زندگی خود و کسانی که احترام نمی گذارند کسانی که حد و مرز است. این رویایی است که بازتابی از چگونه شما هنوز هم احساس در مورد و برخورد با کسانی که نمی احترام به مرزهای شما تعیین کرده اند. رویاهای ما اغلب در زندگی واقعی ایجاد می کند که بسیار بیشتر از تاثیر. اوه! که رویای تایید است که شما در کنترل این جنبه از زندگی خود و مبارزه با آن است. اجازه دهید آن را بروید و تمرکز بر روی بعدی.

اتاق پانسمان حادثه نشان دهنده ترس خود را از دیگران دیدن خود واقعی خود را. شما احساس می کنید که چیزی در مورد شما خواهد شد توسط دیگران است. را تغییر دهید و سعی کنید در لباس در اتاق پانسمان. این است که تلاش خود را به جا اما در طول تلاش خود را به جا کسی می بیند که شما واقعا هستند و تا حدی در معرض که به دیگران است. اگر شما دیگران را قبول کند شما به عنوان شما هستند.

ایمیل جکی Bryson در dreamretriever@yahoo.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب