دراکات مرد به اتهام بدرفتاری با حیوانات

دراکات — یک دراکات مرد رو به حیوانات ظلم و ستم اتهامات پس از سه سگ نشان دادن نشانه هایی از سوء تغذیه شدید داشت

توسط ATSHNEWS در 4 مرداد 1399

دراکات — یک دراکات مرد رو به حیوانات ظلم و ستم اتهامات پس از سه سگ نشان دادن نشانه هایی از سوء تغذیه شدید داشت و از داخل یک خانه پلیس گفت که پر بود از زباله و سوزن و فضولات حیوانی.

جاناتان Garrity, 37 بود به اتهام سه فقره از ظلم و ستم به حیوانات در حالی که سگ ها گرفته شد به یک منطقه بیمارستان حیوانات برای درمان, با توجه به دراکات اداره پلیس مطبوعاتی.

روز چهارشنبه پلیس نامیده می شدند به یک خانه در علتا خیابان برای یک گزارش ممکن است حیوانات ظلم و ستم در سایت. پلیس گفت که آنها بررسی صحنه مشخص شد این خانه خالی بود اما می تواند بشنود سگ پارس در داخل.

افسران یافت سگ در داخل خانه است که آنها ادعا می کنند که در "دولت از کثافت کاری."

تاینسبرو کنترل حیوانات در پاسخ با پلیس و حذف سه سگ از خانه است. در حالی که در یک منطقه بیمارستان حیوانات مشخص شد یکی از این سگ تا به حال یک ریزتراشه که شناسایی Garrity به عنوان مالک.

پلیس گفت که آنها پس از آن به دست آمده حکم Garrity بازداشت از لوول دادگاه منطقه. در صبح روز جمعه پلیس پیدا 37 ساله در علتا خیابان اصلی قرار می گیرد و او را تحت بازداشت بدون حادثه است.

پلیس گفت: هیئت مدیره بهداشت و درمان را محکوم کرد ،

Garrity تا به حال چندین حکم برجسته در زمان دستگیری او, به گفته پلیس. آنها شامل یک اتهام دریافت سرقت خودرو و مواد مخدر های مختلف و موتور خودرو اتهامات عنوان شده علیه.

"من می خواهم به ستایش همه پاسخ افسران و دیگر سازمان های خود را برای کمک به حصول اطمینان از این است که این حیوانات برداشته شد از شرایط اسفناک" رئیس Stephen Chaput گفت. "افسر راب لودویگ انجام یک کار استثنایی در پاسخ تحقیق و پیگیری در این مورد است."

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtistinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب