'نمی خنثیسازی خوب کار': گزارش بیش از یک فقدان اجتماعی فاصله سنبله بعد از دوباره باز Sask. طرح اعلام کرد

محتوای مقاله در ادامه"آن قرار می دهد افرادی که ضروری کارگران آن قرار می دهد پرستاران ثبت نام شده در یک خطر واق

توسط ATSHNEWS در 9 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله در ادامه

"آن قرار می دهد افرادی که ضروری کارگران آن قرار می دهد پرستاران ثبت نام شده در یک خطر واقعی. ما شنیدن "آه خوب, ما نمی کردم همه که بسیاری از موارد در ساسکاچوان و ما در حال انجام این کار خوب است اما اگر ما همچنان در این مسیر رو به پایین ما نمی خواهد همچنان به خوبی انجام" گفت: Zambory.

"ما باید برای حفظ این, اجتماعی, فاصله," او گفت:. "پس از آن پا به دور از سراسر استان است که ما به عنوان ثبت نام پرستاران در حال گدایی از مردم, لطفا, دنبال, قوانین, لطفا فاصله اجتماعی."

REGINA, SASK : January 27, 2020 — SUN president Tracy Zambory in her office in Regina on Monday, January 27, 2020. TROY FLEECE / Regina Leader-Post
آفتاب رئیس جمهور تریسی Zambory TROY پشم گوسفند وجانوران دیگر/رجینا رهبر-پست

— با فایل های از آرتور سفید-Crummey

jackerman@postmedia.com

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما چندین خبرنگاران به دنبال در جنبه های مختلف COVID-19 همه گیر و در حال جمع آوری تمام داستان ما, به خصوص به عنوان آنها مربوط به زندگی در رجینا و ساسکاچوان هم در وب سایت ما. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: leaderpost.com/tag/coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب