DESE دارای مدرسه re-entry پیشنهاد نتواند علامت

یادداشتی به ماساچوست وزارت ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش: ما در حال رها خود را یادداشت اخیر به مدرسه superint

توسط ATSHNEWS در 21 خرداد 1399

یادداشتی به ماساچوست وزارت ابتدایی و متوسطه آموزش و پرورش: ما در حال رها خود را یادداشت اخیر به مدرسه superintendents و دیگر مربیان در مورد راهنمایی برای بازگشایی مدارس در پاییز نیست, خود را نهایی می گویند در این موضوع.

زیرا این تلاش می شود یک درجه عدم.

به زودی شامل بهداشت و دستورالعمل های ایمنی برای بازگشایی و همچنین به عنوان مورد نیاز تامین اقلام مانند دستکش های ضد عفونی کننده دست و ماسک توصیه می شود به مقدار کافی برای 12 هفته اول از مدرسه است.

در این سند همچنین باعث می شود چند سوال فرض که یکی از آنها که انتظار دارد دانش آموزان به عرضه خود را پوشش صورت یا ماسک در حالی که در مدرسه; کسانی که در مورد ارائه خواهد شد برای همه معلمان و کارکنان است که نمی خود را به ارمغان بیاورد.

بیابا راهنمایی نیز برای کلاس های مدرسه بیش از 10 دانش آموزان که باید پایبند به فاصله فیزیکی. در حال حاضر اندازه کلاس ها محدود به حداکثر 12 نفر از جمله دانش آموزان و کارکنان.

با توجه به در کلاس مدرسه, محدودیت, آموزش مدل خواهد تکیه بر ترکیبی از در کلاس و آموزش از راه دور با دانش آموزان گردان بین هر دو گزینه.

دیگر حق شفعه افراد تحت پوشش شامل:

• ماندن در خانه اگر بیمار; جداسازی و تخلیه پروتکل برای دانش آموزانی که بیمار در مدرسه: شستن مکرر دست ها و دست مطابق با اصول بهداشتی; حفظ شش فوت از جدایی; و به طور منظم تمیز کردن مطابق با اصول ضد عفونی و دفع پروتکل های.

از دست رفته از تمام این اقدامات پیشگیرانه است که یکی از بسیاری از ما گمان مهم ترین: متوسط غربالگری. در این زمان DESE نیست توصیه مصرف دانشجويان درجه حرارت در هنگام ورود به مدرسه با توجه به عدم اطمینان از این آزمون.

در حالی که دولت انتظار دارد که به انتشار کامل آن اجرای طرح در اواسط ماه ژوئن مدارس نیروبخش برای کاهش بودجه باید بدانم چه چیزی در گردش از طریق سیستم تهویه در DESE دارای مقر.

واضح است این حکم نیاز به یک افزایش قابل توجهی در آموزش و پرورش هزینه می شود.

اما افزایش بودجه آموزش و پرورش به عنوان دولت به آرامی بهبود از یک ویرانگر رکود اقتصادی واجد شرایط به عنوان ترین سناریو بعید است از همه آنها را.

و ظاهرا یکی از دولت و آموزش و پرورش مغز اعتماد نیست در نظر گرفته شود.

Merrie Najimy, رئيس جمهور از ماساچوست انجمن معلمان گفت: بوستون گلوب او عضویت در انتظار به مالی قابل توجهی آمار در سال تحصیلی آینده خواهد شد که به خصوص تحت تاثیر قرار, پایین, آمده, مناطق شهری ضربه سخت با این بیماری همه گیر.

Najimy متوجه مدارس خواهد نیاز به افزایش منابع برای انجام تمام کارهایی که DESE انتظار از آنها.

اما درست برعکس خواهد شد و به احتمال زیاد رخ می دهد. "شما نمی توانید دوباره بخشید," Najimy اضافه شده است.

به جای حفظ و یا افزایش کارکنان در مواجهه با این جدید آموزش و پرورش واقعیت مدارس باید تحویل صورتی اخراج ورقه به معلمان مص و دیگر پرسنل پشتیبانی برای آماده شدن برای صرف کمبود.

بر اساس گزارش ها از اعضای خود را MTA فاش کرد که ده ها تن از مدارس در حال حاضر صادر اخراج استفاده نمي نماييد. بیشتر خواهد شد و مطمئنا دنبال کنید, از آنجا که بسیاری از مدارس به صورت یک 15 ژوئن مهلت به اطلاع کسانی که در معرض خطر از دست دادن شغل خود.

تام اسکات, مدیر اجرایی, ماساچوست, انجمن مدرسه Superintendents گفت: اعضای خود را آماده برای های مختلف واقعیت از جمله احتمال کاهش 10 تا 20 درصد در بودجه خود را.

بار مالی ذاتی در بیابا ترکیبی آموزش مدل البته گسترش به پدر و مادر و سرپرستان که باید ارائه مراقبت روز و در طول زمان از راه دور یادگیری است.

ما نشان می دهد دولت و مربیان بازگشت به تخته سیاه و وارد در آموزش و پرورش ورود مجدد برنامه است که نشان دهنده کاهش بودجه مدارس را به احتمال زیاد در سال آینده تحصیلی است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im