برخورد با ناراحتی های جزئی ناشی از این بیماری همه گیر

به عنوان اقتصاد ما باز می شود, چرا ناراحتی های جزئی باعث بسیاری از مشکلات است ؟ من نه دکتر و نه یک اپیدمیولوژی

توسط ATSHNEWS در 2 تیر 1399

به عنوان اقتصاد ما باز می شود, چرا ناراحتی های جزئی باعث بسیاری از مشکلات است ؟ من نه دکتر و نه یک اپیدمیولوژی بنابراین من نه کارشناس. من نمی دانم اگر یک ماسک کمک می کند. من نمی دانم چگونه آن را بی خطر است برای ارتباط برقرار کردن با دیگران است.

اما چرا این مهم است ؟ آن است که یک بار به یک ماسک یا یک طرفه راهرو در فروشگاه های مواد غذایی? حتی اگر آن را احتمالا مفید ما باید آن را انجام?

من پوشیدن یک ماسک و حفظ فاصله. این نه برای من. آن را برای فرزندانم به جهنم همسر من, پدر و مادر ما و هر کس دیگری من را در تماس با آمد.

به عنوان یک جامعه ما ایجاد قوانین که به نفع همه ما است. فقط به دلیل قوانین وجود دارد به این معنا نیست ما نیست " ، که در آن است خشم این است که ما نمی توانیم بستر و یا سرعت ؟ که در آن است خشم با نشانه هایی که می گویند "هیچ باد و بدون کفش بدون سرویس"?

طنز این است که ما می دانیم این است که این قدم کوچک به ما کمک خواهد کرد باز اقتصاد ما سریع تر, حتی اگر آنها نمی, از بین بردن تمام خطر است. آنها همچنین کارگران و مشتریان احساس امن تر است. اگر آنها احساس نمی امن آنها کار نخواهد کرد و یا فروشگاه خود را در کسب و کار. من فکر می کنم که مردم تقاضاهای مصرانه برای کسب و کار باز خواهد هر چیزی را برای کمک به. ظاهرا نه.

من همیشه می شنویم که جامعه خیلی بهتر از سال پیش, به خصوص در این روزنامه است. شاید به این دلیل که ما نمی پرسند چه کشورهای ما را برای ما; ما پرسید که چه ما می توانیم برای کشور ما است.

— مایکل Molloy
اندوورtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب