توافق اولیه پست الکترونیکی-در رای گیری لایحه

بوستون – یک معامله رسیده بین رهبران مجلس نمایندگان و سنا در اوایل رای گیری و رای-توسط-mail قانون است که باید ر

توسط ATSHNEWS در 9 تیر 1399

بوستون – یک معامله رسیده بین رهبران مجلس نمایندگان و سنا در اوایل رای گیری و رای-توسط-mail قانون است که باید راه را برای گسترش عمده ای از گزینه های رای گیری پیش از سال 2020 انتخابات تشویق به مشارکت در COVID-19 بیماری همه گیر.

Rep. جان چمن سرب مجلس مذاکره در این لایحه گفت: سرویس خبری صبح روز دوشنبه که کمیته کنفرانس رسیده بود توافق و برنامه ریزی شده به فایل گزارش خود در روز دوشنبه بعد از ظهر. این واترتاون دموکرات گفت که او پیش بینی یک رای از مجلس در لایحه نهایی سه شنبه.

"امیدوارم ما را در این تا فردا و پس از آن به مجلس سنا و آن را به فرماندار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است" چمن زن ها " گفت.

مجلس نمایندگان و سنا نسخه از این لایحه در دستور کار دولت را به ایمیل هر رای دهنده یک برنامه به درخواست پست الکترونیکی-در رای گیری برای انتخابات مقدماتی حزب در سپتامبر. 1 و انتخابات عمومی در نوامبر. 3. هدف قانونگذاران باید گفت این است که به رای دهندگان اجازه می دهد برای جلوگیری از, نظر سنجی, اما هنوز هم شرکت در آینده مقدماتی و کلی انتخابات اگر آنها احساس ناامنی به علت ادامه بیماری همه گیر.

این لایحه همچنین برای اولین بار در ماساچوست ایجاد اولیه رای گیری پنجره قبل از ایالت اولیه و گسترش اولیه رای گیری قبل از انتخابات عمومی. رای گیری در فرد باقی خواهد ماند یک گزینه است.

این قانون رفت و به کمیته کنفرانس ژوئن 18 بعد از دو شاخه انشعاب در نرم افزار پستی روش ها و محدودیت ها در زمانی که کارمندان محلی می تواند تغییر مکان های رای گیری. این قرارداد در حال نهایی دوشنبه خواهد باید ثبت نام رای دهندگان دریافت دو برنامه به درخواست پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود: يكي از طریق پست توسط جولای 15 اولیه انتخابات و دیگری در ماه سپتامبر برای کسانی که می خواهند به رای الکترونیکی در انتخابات عمومی ،

کمیته کنفرانس تصمیم گرفتند در برابر مجلس سنا قصد استفاده از رای دهندگان اطلاعات راهنماهای هستند که با ارسال هر انتخابات توسط وزیر امور خارجه ویلیام گالوین به خانواده ها در سراسر کشور به عنوان یک وسیله نقلیه برای ارائه یکی از برنامه های کاربردی.

"ما در حال تلاش برای آن را به عنوان روشن که ممکن است به طوری که مردم نمی تماس با کارمندان و اشتباه گرفتن" باغ گفت.

شش نفر از اعضای این کمیته همچنین توافق کردند به محلی اجازه کارمندان تغییر محل یک ایستگاه رای گیری تا 20 روز قبل از انتخابات که نشان دهنده آنچه در نسخه مجلس سنا این لایحه است. ایده این است که به انتخابات برخی از انعطاف پذیری برای پاسخ اگر وجود دارد به شیوع COVID-19 در مدرسه و یا در یکی دیگر از ساختمان است که دو برابر به عنوان یک رای گیری در محل.

نسخه نهایی این لایحه بود مذاکره با چمن و مظنونان حمله به دانشگاه مایکل موران بوستون و براد تپه ایپسوییچ برای خانه و توسط سناتور. بری Finegold از Andover بهداشت ، سینتیا Creem نیوتن و بهداشت ، رایان Fattman از Sutton.

یک بیانیه مشترک از رهبران در هر دو شاخه بود که آماده اعلام توافق است.

پس از نزدیک به دو هفته مذاکره در پشت درهای بسته با "باد" یا پوشش ورق که باید امضا توسط اعضای کمیته کنفرانس قبل از گزارش واصل شده است با فروشنده به سیگنال توافق شد تا صبح روز دوشنبه از خانه کارمند.

معلوم نیست اگر همه شش نفر از جمله دو جمهوری خواهان برنامه ریزی برای ثبت نام در فینال سازش.

خانه تایید نسخه خود را از این لایحه در ژوئن 4 و سنا به دنبال کت و شلوار در تاریخ 16 ژوئن پس از برخورد با یک ترکیب 68 اصلاحات.

جدید Suffolk دانشگاه, نظرسنجی برای WGBH اخبار دولت خانه اخبار سرویس بوستون گلوب و MassLive یافت که فقط 24.8 درصد از رای دهندگان انتظار برای رای دادن از طریق پست و این سقوط در حالی که 61.4 درصد گفتند که رای در فرد و تقریبا 12 درصد گفت: آنها مردد بودند.

نظرسنجی صورت گرفته در ماه ژوئن 18-21 نیز یافت می شود که دموکرات ها به مراتب بیشتر از جمهوری خواهان علاقه مند می شود در رای گیری-توسط-mail گزینه است. سی و دو درصد از دموکرات ها گفتند که رای توسط پست الکترونیکی در مقایسه با فقط 6 درصد از جمهوری خواهان و 24 درصد از unenrolled رای دهندگان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب