DC هشدار در برابر سوء استفاده از COIVD-19 کمکهای مالی

میسور/Mysuru: حاکی از این است که چندین شکایت از سوء استفاده شده است در مورد COVID-19 کمکهای مالی از جمله نقدی

توسط ATSHNEWS در 25 فروردین 1399

میسور/Mysuru: حاکی از این است که چندین شکایت از سوء استفاده شده است در مورد COVID-19 کمکهای مالی از جمله نقدی و نوع, معاون کمیساریای Abhiram G. Sankar هشدار داد سازمان ها و افراد در برابر سوء استفاده و اختلاس.

صحبت کردن از طریق Facebook Live, رسانه های اجتماعی پلت فرم Abhiram Sankar گفت که چند انجمن و سازمان ها و افراد درگیر شده اند در توزیع مواد غذایی و اقلام ضروری و مقالات استفاده روزانه به نیازمندان و فقرا زیر COVID-19 مستند. اما در حال شکایت است که برخی از آنها در حال سوء استفاده از کمک های مالی و مقالات جمع آوری شده از شهروندان است. اشاره به این که چنین سازمان که جمع آوری پول از مردم را به حفظ مناسب حساب او هشدار داد در صورتی اتهام سوء استفاده از کمک های مالی ثابت هستند.

ادامه DC گفت که دفتر خود را به دریافت چندین شکایت در مورد قیمت عادلانه مغازه ها و دارندگان کارت در رابطه با وزن جیره مقالات. او هشدار داد ثبت یک مورد در برابر قیمت عادلانه مغازه ها یافت می شود غرقه شدن در شیوه های ناعادلانه به منظور ساختن یک جفتک سریع.

با اشاره به شکایت که چندین بیمارستان و خانه های سالمندان و درمانگاه بسته باقی ماند با وجود دستور دولت برای باز کردن DC هشدار داد که از جمله بیمارستان ها و درمانگاه باید به زور باز اگر آنها سرپیچی دولت برای باز کردن.

او در ادامه گفت که تمام اقدامات گرفته خواهد شد برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی پس از مستند.

SP C. B. Ryshyanth گفت که بیش از 700 وسایل نقلیه کشف و ضبط شده است در این منطقه به صورت آشکار نقض مقررات مستند و ضبط وسایل نقلیه داده خواهد شد و تا زمانی که مستند به پایان می رسد.

هشدار استرن اقدام علیه کسانی که زیاده روی در پخش اخبار جعلی, the SP گفت که می توانید از طریق وب سایت: http://factcheck.ksp.gov.in برای چک کردن صحت اخبار است.

اضطراری می گذرد

اشاره به این که عبور صادر خواهد شد به تنها کسانی که نیاز واقعی به SP گفت که کسانی که نیاز به اورژانس عبور می توانید با ارسال یک پیام به 82779-54000. او در ادامه گفت که تصویب-متقاضیان باید تنها با ارسال یک پیام به تلفن همراه گفت: تعداد و نه آن تماس بگیرید. بر اساس پیام دریافتی مقامات را به دنبال مدارک مورد نیاز از متقاضیان برای صدور پاس او اشاره کرد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im