بازی رایانه موسس واریز شده پس از واکنش به جورج فلوید جیر

توسط مت OTT

موسس و مدیر عامل شرکت رایانه پله پس از خود را صدای جیر جیر در مورد جورج فلوید برانگیخته رسانه های اجتماعی واکنش و یک موج وابسته ورزشگاه قطع روابط با شرکت.

Reebok همچنین کاهش وابستگی رایانه این هفته است.

گرگ Glassman گفت: در بازی رایانه, Inc.’s وب سایت اواخر روز سه شنبه که او بازنشسته خواهد بود. Glassman کرده بود عذرخواهی کرد زودتر برای توییتهایی که موجب آنلاین خشم با اتصال فلوید یک آفریقایی آمریکایی درگذشت مردی که در دست مینیاپولیس پلیس و coronavirus همه گیر در یک صدای جیر جیر. او گفت که او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه و باید بیشتر حساس اما محروم بودن نژادپرست است.

“روز شنبه در من ایجاد شکاف در بازی رایانه جامعه و ناخواسته صدمه دیده و بسیاری از اعضای آن” Glassman گفت. “من نمی توانم اجازه دهید من رفتار ایستاده در راه HQ یا وابسته به’ ماموریت.”

Glassman خروج ممکن است مهر و موم شده پس از Buzzfeed ارسال شده زوم تماس او با برخی از بازی رایانه وابسته است که در آن Glassman گزارش گفت: “ما در حال عزاداری برای جورج Floyd — من فکر نمی کنم من و یا هر یک از کارکنان من هستند.” Buzzfeed گفت: آن را دریافت و ضبط از طریق آن ناشناس نوک خط.

زوم تماس گرفت ساعت قبل از Glassman ساخته شده glib پاسخ در توییتر به یک پست توسط موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی سلامت گروه تحقیقاتی که گفت: “نژادپرستی یک مسئله بهداشت عمومی.”

“این FLOYD-19” او پاسخ داد: روز شنبه و در دومین توییت انتقاد این گروه را “شکست خورده” قرنطینه مدل و متهم آن را از تلاش برای “مدل یک راه حل به نژاد پرستی.”

برخی از 1,250 ورزشگاه در حال حاضر قطع, لینک, با, بازی رایانه با توجه به صنعت وبلاگ صبح گچ است. یک ناشناس-سرپرستی صفحه گسترده گوگل لیست صدها بازی رایانه وابسته با لینک کلیک کنید برای خود حساب های رسانه های اجتماعی با گفتن آنها قطع روابط یا با توجه به انجام این کار است.

“در پرتو نظرات اخیر ساخته شده توسط رایانه مدیر عامل شرکت ما deaffiliating از بازی رایانه” خواندن یک پست در Instagram حساب برای رایانه مرکزی از Austin, Texas. “ما مصمم ما ضد نژادپرستانه باورها و موضع در برابر پلیس به خشونت پلیس. ما ایستاده در همبستگی با جامعه سیاه و سفید.”

ارسال توسط رایانه مرکزی تکرار احساسات صدها نفر از دیگر سالن های ورزشی در سراسر جهان در چه بوده است به طرز حیرت انگیزی سریع واکنش در برابر رایانه.

با توجه به بازی رایانه, وب سایت, هزینه سالانه برای وابستگی است $3,000 که اجازه می دهد تا ورزشگاه به استفاده از بازی رایانه, نام, آرم و مواد تبلیغاتی در میان دیگر قدرت پردازش.

بازی رایانه مستقر در سانتا کروز ،

فلوید درگذشت در حالی که پلیس پس از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه. مرگ او مجموعه ای خاموش تظاهرات در سراسر آمریکا و جهان است.

__________________

AP نویسنده کلوین چان در لندن کمک کرده به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید