خلاق انزوا: رابین Poitras جهان کردم 'tiny' میان COVID-19

محتوای مقالهما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. در

توسط ATSHNEWS در 18 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

ما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. در این هفته ما از شنیدن رابین Poitras در رجاینا.

او یک رقصنده که بدن اغلب با این نسخهها کار در پشت سر هم با دیگران. او یک مدیر هنری است که تا به حال برای انطباق با یک تخته سنگ از برنامه نویسی برای بهار و تابستان. و او را یک فرد اجتماعی برای آنها انزوا است — تا حدودی شگفت آور — شکستن خوش آمدید به انجام برخی از چیزهای جدید است.

س: چه چیزی زندگی خود را مانند نگاه در حال حاضر ؟

یک: "من در واقع احساس می کنم زندگی در یک جهان کوچک. تا حدی که من مثل همه ما انزوا جهان را به خود باریک. من قصد دارم برای پیاده روی و من خارج است و من شده است به طوری متمرکز در تلاش برای به دست آوردن ما کوچک نمایشگاه جهانی (جدید رقص افق برنامه) آنلاین من شده است عمیقا در داخل این جهان کوچک ... (و) شما شروع به دیدن چیزهایی متفاوت است. من فکر می کنم همه من می دانم این است شگفت زده در جزئیات است که در حال ظهور است که همواره وجود دارد اما ما آگاهی ما گرفتن سکته مغزی بزرگ. و من فکر می کنم که کمی جهان و چیزهایی که واقعا مهم هستند بیشتر قابل رویت از آنها تا کنون بوده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن