خلاق انزوا: پیتر برنج فیلم ممکن است حرکت در خارج از منزل داده COVID-19

محتوای مقالهما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. در

توسط ATSHNEWS در 15 خرداد 1399

محتوای مقاله

ما در حال چک کردن در با یک ساسکاچوان هنرمند هر هفته به بحث در مورد زندگی و کار در طول COVID-19. در این هفته ما از شنیدن پیتر برنج یک فیلمساز مستقل در رجینا که روز کار است و به عنوان مجموعه هنر مدیر در اولین دانشگاه کشور کانادا است.

س: در ابتدا می تواند به من به شما بگویم کمی در مورد خودتان ؟

یک: "من پس زمینه که در فیلم مطالعات و انگلیسی و کارشناسی ارشد من در فیلمنامه نویسی در این موسسه آمریکایی, هندی, هنر در سانتافه. و بنابراین همراه با کار روزانه من در سازمان ملل, دانشگاه, من یک تمرین فیلمساز. و بنابراین من در زمان یک فرصت اعمال شده به این برنامه (صفحه نمایش موسسه ملی IndigiDocs برنامه) و در."

س: من به عنوان خوانده شده که شما شروع خود را در فیلم کار بر روی نشان می دهد مانند گاز گوشه و داستان های باور نکردنی استودیو. چگونه است که در مورد ؟

یک: "من پا در درب فقط با رجینا بودن یک جامعه کوچک و آن نوع از روزهای اولیه از تولید و رونق در رجاینا حداقل. و بنابراین فقط از نوع شبکه. اما من کار بر روی مجموعه در طول تابستان در حالی که من رفتن را از طریق دانشگاه و این هدف بود که فارغ التحصیل دانشگاه و کار در صنعت فیلم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب