COVID-19 روز رسانی: استان اعلام کرد بودجه اضافی برای مراقبان از کسانی که با نیازهای ویژه

محتوای مقاله در ادامه"مراقبان در حال انجام کار فوق العاده ای ارائه مراقبت و حمایت از افراد معلول ذهنی در این ب

توسط ATSHNEWS در 8 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"مراقبان در حال انجام کار فوق العاده ای ارائه مراقبت و حمایت از افراد معلول ذهنی در این بیماری همه گیر -- اغلب در 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته" خدمات اجتماعی وزیر Paul Merriman گفت: در آزادی مطبوعات. "با افزایش فشارها در طول این زمان آنها نیاز به یک استراحت قادر به حفظ خود را پشتیبانی می کند. این سود کمک خواهد کرد که در طول چهار ماه آینده."

امید Home Regina مدیر عامل ژاکلین Tisher گفت: در این انتشار است که مهلت ضروری است برای سلامتی و خوب بودن از پدر و مادر یا مراقبان کودک یا جوان-بزرگسالان با نیازهای ویژه.

"آن را می دهد آنها را به شکستن آنها نیاز به جوانی از سر گرفتن و ادامه مراقبت 24 ساعته به خصوص در این زمان به چالش کشیدن زمانی که وجود دارد کاهش در مهلت گزینه های این حمایت بسیار مهم است" گفت: Tisher در انتشار.


توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما چندین خبرنگاران به دنبال در جنبه های مختلف COVID-19 همه گیر و در حال جمع آوری تمام داستان ما, به خصوص به عنوان آنها مربوط به زندگی در رجینا و ساسکاچوان هم در وب سایت ما. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: leaderpost.com/tag/coronavirus.

اینجا را کلیک کنید برای ثبت نام جدید در خبرنامه ایمیل اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب