COVID-19 نباید وسیله اسب برای آب و هوا برنامه

خرید اینترنتی از COVID-19 اپیدمی رسیده است غیر قابل تصور نسبت با بسیاری از هزار نفر کشته و میلیون ها نفر رو بی

توسط ATSHNEWS در 20 خرداد 1399

خرید اینترنتی از COVID-19 اپیدمی رسیده است غیر قابل تصور نسبت با بسیاری از هزار نفر کشته و میلیون ها نفر رو بیکاری.

در پاسخ کنگره و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید ramped تا هزینه های دولت در حالی که فدرال رزرو فراهم کرده است نقدینگی کافی برای نگه داشتن اقتصاد از فروپاشی است.

به تعجب از چند دولت اقدامات کشیده اند خشم برخی از نمایندگان مجلس و دیگران به امید بهره برداری از این بیماری همه گیر به عنوان یک سکوی پرشی برای احیا "سبز معامله جدید است." در خاص آب و هوا, فعالان با استفاده از این بیماری همه گیر به عنوان توجیهی برای عقب تغییرات قانونی سازمان حفاظت محیط زیست کار کرده است در سال.

تعدادی از سناتورها می خواهند به عقب تغییرات اخیر به ماشین و کامیون مسافت پیموده شده استاندارد و مجاز جیوه تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های برق و آنها نیز می خواهند به صرف اجرای برخی فرامین به صورت داوطلبانه انطباق.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler در نظر است که این تغییرات به تصویب رسید در پاسخ به نظارتی نفس بیش از حد با دولت اوباما و در حال حاضر ارائه "حسابداری صادقانه روش" است که توازن هزینه با ایمنی.

این بیماری همه گیر وجود رشد سیاسی سولفات شده و هدفمند در سازمان حفاظت محیط زیست. مثلا سنا محیط و کار و عضو کمیته تام Carper دلاور اعلام کرده است: "در حالی که بقیه کشور با این نسخهها کار در سراسر ساعت به مبارزه و غلبه بر این کشنده تنفسی گیر مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست شده است رهبری یک بیماری همه گیر از آلودگی است."

سناتور. Ed Markey ماساچوست به تازگی اعلام کرد: "شما را تبدیل سازمان حفاظت محیط زیست به هر آلوده' متحد. شرم بر شما. تصمیم گیری شما را در این بیماری همه گیر بدتر است." Markey البته یکی از نویسندگان اصلی سبز معامله جدید در حالی که Carper معرفی شده همدم قانون به نام "اقتصاد پاک عمل می کنند."

این زمان به ضرب و شتم در سوخت های فسیلی است. آب و هوا فعالان چه در کنگره و یا سازمان محیط زیست باید, اگر هر چیزی بود کف تلاش سوخت های فسیلی شرکت ها برای مبارزه با بیماری همه گیر. در سرمقاله چند هفته پیش وال استریت ژورنال تکرار این تمایلات با اشاره به نقش صنعت بسیاری از اعضای در حال بازی در حفاظت فردی تجهیزات تولید و جامعه دانست.

در کارخانه خود را در Baton Rouge, La., اکسون موبیل تولید معادل 50 میلیون بطری کوچک ضد عفونی کننده در هر ماه است و در حال حاضر پیشرو در جهان ایزوپروپیل الکل تولید کننده. این شرکت همچنین همکاری با بوئینگ برای افزایش خروجی از پلی پروپیلن است که مورد استفاده برای ایجاد ماسک های پزشکی و لباس.

دیگر شرکت های انرژی مانند ConocoPhillips کابوت و جنوبی شرکت گاز باید متمرکز بر جامعه امداد با جوراب زنانه ساقه بلند و یا کمک های مالی بانک های مواد غذایی, حمایت از بیمارستان ها از طریق عرضه های پزشکی, کمک های مالی, و بیشتر.

در این زمان از یک اورژانس ملی ما در حال فراموشی است که ایالات متحده انجام داده است بیش از هر کشور دیگری برای پرداختن به تغییرات آب و هوا. آژانس بین المللی انرژی داده ها نشان می دهد که ایالات متحده یک بار دیگر رهبری جهان در کاهش انرژی مربوط به دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای در سال 2019 تا حد زیادی با توجه به بیشتر تصویب از گاز طبیعی در تولید برق.

زغال سنگ-به-طبیعی-گاز تعویض منجر به تقریبا یک gigaton کربن کاهش تولید گازهای گلخانه ای پس از سال 2000 است. ایالات متحده همچنین آگهی در کربن جذب جداسازی فناوری با حدود 80 درصد از جهان را در ظرفیت.

چه چیزی بیشتر از سال 1990 تا سال 2017 داخلی انتشار گاز متان از گاز سیستم کاهش یافته است و 14 درصد در حالی که افزایش تولید بیش از 50 درصد است. این کاهش نمی آمد در مورد به عنوان یک نتیجه از دولت مقرر بلکه از نوآوری توسط شرکت های خصوصی.

ما همچنین باید به یاد داشته باشید که سوخت های فسیلی به ویژه گاز ضروری به عنوان پشتیبان قدرت منابع متناوب باد و انرژی خورشیدی برای اطمینان شبکه برق و قابلیت اطمینان.

حملات در سازمان حفاظت محیط زیست و قانون ساخت چیزی بیش از یک وسیله اسب برای هل دادن های مختلف آب و هوا دستور کار است. در واقع همه گیر و آلودگی هیچ ربطی به با هر یک از دیگر.

Bernard L. دادند دانشیار مدیر مگوایر انرژی موسسه و استاد کمکی از اقتصاد کسب و کار در کاکس مدرسه کسب و کار در متدیست جنوبی دانشگاه. او نوشت: این برای InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب