کشورها نگاهی به روش های مختلف در بلند کردن اجسام مستند

توسط جان لستر و ARITZ PARRAمادرید (AP) — بدون سعی کردم-و-آزمایش طرح اقدام برای چگونه به جلو و کشورهای خارج از

توسط ATSHNEWS در 5 اردیبهشت 1399

توسط جان لستر و ARITZ PARRA

مادرید (AP) — بدون سعی کردم-و-آزمایش طرح اقدام برای چگونه به جلو و کشورهای خارج از مستند جهان است که از دیدن یک درهم آمیخته از روش. بازگشایی مدارس در یک کشور اقامت بسته در دیگران; ماسک صورت یک تعهد در اینجا یک توصیه ساده وجود دارد.

بچه ها هنوز هم حضور در تمرین فوتبال در سوئد در حالی که آنها حتی اجازه خارج در اسپانیا. در ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه گرجستان, ورزشگاه, سالن مو و بولینگ کوچه ها داده می شد به بازگشایی جمعه حتی به عنوان بیمارستانهای آمریکایی هنوز تقلا کردن با ویروس در مواقع اضطراری. در دیگر نقاط جهان, چشم انداز کوتاه کردن مو است که هنوز هم هفته دور.

هیچ ساده one-size-fits-all جواب. به عنوان دولت ها و دانشمندان اشتباه کردن در اطراف هنوز هم با بسیاری از ناشناختهها افراد در حال ترک را به طور بالقوه زندگی-موثر بر تصمیم گیری.

در فرانسه به عنوان مثال دولت ترک خانواده به تصمیم گیری که آیا برای حفظ کودکان در خانه و یا ارسال آنها را به کلاس که در سراسر کشور مستند در محل پس از مارس 17 شروع به کاهش از آوریل 11.

"این سخت است برای تصمیم گیری گفت:" هلنه Alston یک وکیل مالیاتی با یک دختر و یک پسر در مدرسه. "من فکر می کنم من خواهد شد ارسال آنها را به بازگشت به مدرسه به دلیل آن اجازه می دهد تا ما برای بازگرداندن یک ذره از حالت عادی در زندگی ما است."

اما "ما نمی خواهیم به عمد قرار داده و آنها را در یک وضعیت خطرناک است," او گفت:. "من ممکن است تغییر ذهن من."

در اسپانیا صورت پدر و مادر به طور مشابه پیچیده تصمیم گیری: که آیا به اجازه دهید بچه ها خود را دریافت کنید اول هوای تازه در هفته زمانی که کشور در روز یکشنبه شروع به سهولت ممنوعیت اجازه دادن به آنها در خارج است. حتی پس از آن آنها هنوز هم باید پایبند به یک "1-1-1" قانون: بیش از یک ساعت در روز در عرض 1 کیلومتر شعاع خود را در خانه و با بیش از یک نظارت بزرگسالان.

ضروری به بازگشایی است و تا حد زیادی رانده اقتصاد با مستندات خونریزی شرکت ها و دولت خزانه از پول نقد. در یک روند دیده می شود در سراسر جهان حدود 26 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری کمک در پنج هفته هل دادن بیکاری به سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ دهه 1930 و بالا بردن ریسک بیش از چگونگی و زمانی که به سهولت خاموش شدن ناگهانی از کارخانجات و کسب و کارهای دیگر.

اما خطر از بازگشایی بیش از حد, بیش از حد سریع است که ممکن است تازه عفونت خوشه که دوباره پایمال بیمارستان Icu.

ژاپن در ابتدا به نظر می رسید به کنترل شیوع رفتن پس از خوشه از عفونت. اما در روز جمعه, ژاپنی, کارشناسان پزشکی صادر استارک و هشدار داد که این کشور طب اورژانس منابع شروع به سقوط در میان وخیم کمبود دنده محافظ و تست کیت.

"ما دیگر نمی تواند کار به طور معمول و در آن حس می گویم سقوط طب اورژانس در حال حاضر آغاز شده گفت:" تاکشی Shimazu رئیس انجمن ژاپنی برای حاد پزشکی است. "من بیشتر نگران سقوط بهداشت و درمان برای بیماران بدحال."

Coronavirus کشته شدن بیش از 190,000 مردم در سراسر جهان از جمله بیش از 100 ، 000 در اروپا و نزدیک به 50 ، 000 در ایالات متحده با توجه به شمارش شده توسط جان هاپکینز از دولت آمار و ارقام. این اعداد واقعی هستند بدون شک به مراتب بالاتر و موارد جدید در حال فزاینده در آفریقا و آمریکای لاتین به عنوان شیوع بیماری فروکش در بعضی از نقاط ضربه قبل از آن.

برخی از فرمانداران ایالات متحده آغاز کرده اند شل شدن تا با وجود هشدارهای از مقامات بهداشتی است که ممکن است بیش از حد به زودی به انجام این کار بدون جرقه موج دوم از عفونت.

عمده بسته بندی گوشت می آمد گیاه در شمال کلرادو که بسته به دلیل شیوع که به کشته شدن چهار کارگر راه اندازی شد برای بازگشایی جمعه پس از یک هفته دو ضد عفونی حتی به عنوان برخی از سوال چگونه کارکنان می تواند به حفظ اجتماعی فاصله داخل مرکز.

در جبهه اقتصادی چند کارشناسان پیش بینی رکود به عنوان شدید به عنوان رکود بزرگ زمانی که بیکاری همچنان بالای 14 درصد از سال 1931 به سال 1940 در اوج در 25٪. اما بیکاری در نظر گرفته شده است به احتمال زیاد باقی می ماند بالا نیز به سال آینده و احتمالا فراتر از آن است و قطعا بالای 10% اوج 2008-09 رکود است.

جانت سیمون گذاشته به عنوان یک پیشخدمت زن در یک میامی رستوران IHOP گفت: او فقط 200 دلار است و وحشت بیش از چگونه او را برای مراقبت از سه فرزند. سیمون 33 در زمینه بیکاری یک ماه پیش و با برنامه است که هنوز هم به عنوان ذکر شده "در انتظار است."

"من انجام همه چیز را به نگه داشتن خانواده سالم فرزندان من امن, اما همه چیز در اطراف من در حال سقوط است از هم جدا" سیمون گفت. "اما آنها آن را ببینید مهم نیست که من چقدر سعی در پنهان کردن ناامیدی من."

خطوط بزرگ را تشکیل داده اند و در بانک های مواد غذایی از, El Paso, تگزاس به حومه پاریس و کمبود مواد غذایی در حال ضربه زدن آفریقا به خصوص سخت است.

در آفریقا COVID-19 موارد یافت 43 درصد در هفته گذشته به 26,000 به گفته جان Nkengasong مدیر آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. ارقام تأکید یک سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این ویروس می تواند کشتن بیش از 300 ، 000 نفر در آفریقا و فشار 30 میلیون به جان فقر است.

در جوامع مسلمان همه گیر شد, ریخته گری سایه بیش از ماه رمضان مشخص شده توسط روز ناشتا یک شب جشن و جمعی از نماز. ماه رمضان آغاز می شود برای جهان 1.8 میلیارد مسلمان با این هفته ماه جدید. بسیاری از رهبران مسلمان را بسته در مساجد و یا ممنوع جمعی شب دعا برای دفع عفونت.

این ویروس در حال حاضر مختل مسیحیت, مقدس, هفته, یهودیت را عید فصح مسلمان حج و دیگر رویدادهای مذهبی بزرگ.

در حالی که بحران بهداشت و درمان کاسته است در مکان هایی مانند ایتالیا و اسپانیا و فرانسه کارشناسان می گویند آن است که به دور از بیش و خطر شیوع بیماری های جدید بيشترین.

"سوال این است که آیا وجود خواهد داشت موج دوم گفت:" دکتر هانس Kluge سر از این که اروپا ، "سوال این است که آیا ما خواهد شد را به حساب بزرگترین درس است."

___

لستر گزارش از Le Pecq فرانسه. آسوشیتد پرس خبرنگاران از سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im