شورای آرا به جای توقف در درمانگاه حشیش باز

محتوای مقاله در ادامه"زمان بزرگ نیست اما این امر می تواند دشوار برای ما برای به دست آوردن آن را در اینجا قبل ا

توسط ATSHNEWS در 9 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"زمان بزرگ نیست اما این امر می تواند دشوار برای ما برای به دست آوردن آن را در اینجا قبل از سپتامبر گفت:" هولدن.

Fougere و با تهدید. Sharron برایس (بخش 7) هر دو ابراز نگرانی که این امر بیشتر تسهیل بازار سیاه خرید و فروش حشیش و احساس کردند که اجازه دادن به بازار آزاد دیکته حشیش در شهرستان مفید خواهد بود.

اصلاح قرار دادن یک مهلت قانونی جدید درمانگاه گذشت 6 به 4 در شورای.

2 میلیون دلار در کسب و کار امداد

نیز وجود دارد امداد در راه برای رجینا کسب و کار.

به تصویب شورای $2 میلیون نفر در امداد برای رجینا کسب و کار تطبیق و نهفته COVID-19.

در ماه جولای اجرایی کمیته قطعنامه ای که این برنامه توسط اداره شهرستان به جای آن از طریق رجینا و منطقه اتاق بازرگانی به عنوان در ابتدا پیشنهاد شده است.

"در حالی که ما آماده همکاری با شما در این پروژه ما با توجه به تصمیم کمیته اجرایی گفت:" جان هاپکینز مدیر عامل اتاق بازرگانی است.

بری لاکی, مدیر اجرایی, استراتژی مالی و توسعه پایدار گفت: این برنامه باید تعداد مجموعه ای از کمک های مالی در دسترس در هر هفته.

REGINA, SASK : May 9, 2019 -- An aerial photo shows Regina's downtown including the Hill Towers, the SGI building, the SaskTel building and other well-known landmarks. BRANDON HARDER/ Regina Leader-Post
کسب و کار در رجاینا در حال گرفتن برخی از کمک های مورد نیاز از این شهرستان در قالب 2 میلیون دلار ارزش کمک های مالی برای انطباق با دنیای جدید از COVID-19. براندون سخت تر/رجینا رهبر-پست

"بدیهی است که به عنوان کسب و کار همچنان به باز کردن و دیدن که در آن نیازهای خود هستند وجود دارد بدون نیاز به آنها را احساس می کنند نیاز به عجله گفت: Lacey.

Lacey به عنوان مثال اگر 30 برنامه ها را در یک هفته اما تنها 20 کمک های مالی در دسترس بودند. او گفت: 20 برنامه وزن بالاترین خواهد پول دریافت کنید در حالی که 10 باقی مانده خواهد بود واجد شرایط در آینده این هفته است.

هر کسب و کار و یا سازمانی و یا عامل از اموال غیر مسکونی در مرزهای رجینا را واجد شرایط گفت: Lacey.

استیونس پرسید: اگر کسب و کار پرداخت دستمزد رقابتی یا بهتر از فدرال CERB برنامه را دریافت خواهید کرد یک وزن بالاتر در طول روند درخواست.

یکی از رتبه بالاتر ضوابط مربوط به نحوه کسب و کار در نظر دارد به مردم بازگشت به کار و ایجاد موقعیت های جدید. حقوق با این حال بخشی از آنچه را که عطا می توان استفاده کرد.

شورا رای به اتفاق آرا به نفع ارائه در امداد برای رجینا کسب و کار.

alsalloum@postmedia.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب