شورای پیشرفت برنامه ای برای از بین بردن مینیاپولیس Police Dept.

توسط امی FORLITI و استیو KARNOWSKIمینیاپولیس (AP) — مینیاپولیس شورای شهر در روز جمعه به اتفاق آرا به تصویب یک

توسط ATSHNEWS در 6 تیر 1399

توسط امی FORLITI و استیو KARNOWSKI

مینیاپولیس (AP) — مینیاپولیس شورای شهر در روز جمعه به اتفاق آرا به تصویب یک پیشنهاد برای تغییر این شهرستان منشور اجازه می دهد تا به اداره پلیس به برچیده شود پس جرم انتقاد از اجرای قانون قتل جورج فلوید.

این 12-0 رای فقط اولین گام در یک فرایند است که چهره های قابل توجهی موانع اداری را در انتخابات نوامبر که در آن شهر رای دهندگان را نهایی می گویند. و آن آمد در میان سیل اخیر تیراندازی در ایالت مینه سوتا بزرگترین شهرستان است که باید افزایش بسیاری از شهروندان نگرانی در مورد بحث از بین بردن بخش.

پیشنهاد اصلاحیه بعدی می رود به یک کمیته سیاست و به شهرستان منشور کمیسیون برای بررسی رسمی که در آن نقطه شهروندان و مسئولان شهرستان نیز می تواند در وزن.

"من امیدوارم که این منشور کمیسیون تشخیص لحظه ای که ما و پیشنهاد ما پشتیبانی, اما ما می توانیم آن را به تسریع این فرایند طوری است که رای دهندگان باید یک فرصت به صدای این سوال مهم و این لحظه ای مهم در شهر ما تاریخ" رئیس شورای لیزا بندر گفت.

مینیاپولیس نیروی تحت فشار سنگین پس از فلوید, سیاه, دستبند زدن, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن برای نزدیک به هشت دقیقه است. فعالان طولانی متهم این گروه قادر به تغییر نژادپرستانه و وحشیانه, فرهنگ و اوایل این ماه اکثریت شورا اعلام کرد برای حمایت از از بین بردن بخش.

ارمیا الیسون یکی از اعضای شورا گفت: پس از رای گیری که منشور بوده است که مانع به نوع تغییراتی که شهروندان را خواستار شدند.

پیش نویس زبان متمم ارسال شده آنلاین را جایگزین این گروه با یک گروه از جامعه ایمنی و پیشگیری از خشونت "که باید مسئولیت عمومی برای خدمات ایمنی و امنیت اولویت جامع بهداشت عمومی-گرا رویکرد است."

اصلاح می رود می گویند مدیر جدید آژانس را "عدم اجرای قانون تجربه در جامعه خدمات ایمنی از جمله اما نه محدود به بهداشت عمومی و/یا رویکردهای عدالت ترمیمی." آن را نیز فراهم می کند برای یک بخش از مجوز صلح افسران که در پاسخ به این بخش مدیر.

اعضای شورا که در حمایت از تغییر به دنبال به دست گرفتن ناگهانی از حمایت قابل توجهی پلیس تغییرات زیر فلوید مرگ است. اگر آنها نمی منشور تغییر در انتخابات ماه نوامبر خود را در فرصت بعدی خواهد آمد تا نوامبر 2021 آنها می گویند.

بری کلگ رئیس منشور کمیسیون گفت: روند احساس می کند با عجله.

"همانطور که من درک می کنم آن, آنها گفت," ما در حال رفتن به این بخش جدید. ما نمی دانیم که آنچه در آن به مانند نگاه نشده است. ما نمی خواهد برای اجرای این یک سال ما را رقم آن را'" کلگ گفت. "برای خودم به هر حال من ترجیح می دهم که ما آن را نمیفهمد و پس از آن رای دادند در آن است."

کلگ گفت که برای دریافت اصلاحیه پیشنهادی سوال در انتخابات نوامبر آن را به نهایی توسط Aug. 21. او گفت: اگر منشور کمیسیون نهایی آن اقدام خود را در Aug. 5 جلسه وجود دارد که به احتمال زیاد به اندازه کافی زمان برای آن به تصویب توسط شورای رفتن را از طریق حق وتو دوره و پس از آن اگر وتو را هم به یدکی برای یک ممکن است شهرداری وتو زیر پا بگذارند. هنگامی که در رای گیری, اندازه گیری را به رای دهندگان.

شهردار یعقوب فری پشتیبانی نمی کند لغو بخش یک موضع است که او را هو کردن خیابان توسط فعالان که نشان داده در خارج از خانه پس فلوید مرگ و خواستار به جایی که او ایستاده بود.

فری ابراز نگرانی در مورد اصلاحیه پیشنهادی که در حال حاضر پیش نویس از جمله اینکه آیا تغییر خواهد خلاص شدن از شر police در دسترس نباشد و یا اجازه می دهد برای یک حضور پلیس رفتن به جلو. او همچنین گفت که در حال حاضر چیزی را اشتباه می رود رئیس و شهردار پاسخگو — اما در طرح جدید و پاسخگویی خواهد بود پراکنده در میان 14 نفر است. فری همچنین سوال که آیا پلیس شیوه را متفاوت بر اساس بخش یا عوامل دیگر.

"قابل توجهی وجود دارد عدم شفافیت. و اگر من از دیدن یک عدم شفافیت بنابراین ما از تشکیل" گفت: Frey که به گفته او از عمیق تغییر ساختاری موجود در بخش.

فلچر گفت: این سازمان زمانی که کسی تماس 911 همیشه وجود خواهد داشت یک پاسخ است که مناسب است از جمله گزینه برای پاسخ توسط کارکنان مجاز به استفاده از زور. اما او گفت: اکثریت قریب به اتفاق از تماس های تلفنی است که افسران پلیس در حال حاضر را پاسخ داده خواهد شد توسط کارکنان با تخصص های مختلف.

میسکی نور یک سازمان با سند چشم انداز با انتقاد از اصلاحیه پیشنهادی برای ایجاد یک بخش از مجوز افسران صلح در همه. او گفت: آن را "امر به فعلی و سابق پلیس راه بیش از حد قدرت به شکل عمومی ایمنی در مینیاپولیس."

استیون بلتون رئیس جمهور و رئیس اجرایی شهری لیگ دوقلو شهرستانها گفت: راه برخی از اعضای شورای جلو رفت و بدون بتن طرح "غیر مسئولانه است."

"مشکل این است که نیاز به اعلام به جلو از دیدگاه من این است که نژاد پرستی. ... من مطمئن هستم که آنچه که آنها در حال تلاش برای رفع در اینجا," او گفت:.

همین Blyly که محبوب تخیلی و رمز و راز کتابفروشی ها نابود شدند با آتش سوزی در ناآرامی های پس فلوید مرگ گفت: اگر رهبران محلی انجام کاری "به اندازه کافی احمق" وقتی که می آید به پلیس او نمی خواهد بازگشایی در مینیاپولیس.

"مشروع وجود دارد مشکلات با پلیس مینیاپولیس اما راه سیاستمداران در حال رفتن در مورد آن این است که فقط مسخره" Blyly گفت. "آنها pandering به یک بخش خاصی از رای دهندگان."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن