در Cougars اضافه کردن به فهرست خود را با وجود عدم قطعیت

محتوای مقاله در ادامه"این فقط یک حس بیشتری به ماندن در رجینا" گفت: Dornstauder یک 6-پا-7 رو به جلو است. "رفتن

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

"این فقط یک حس بیشتری به ماندن در رجینا" گفت: Dornstauder یک 6-پا-7 رو به جلو است. "رفتن به دانشگاه گام بعدی در زندگی بعد از مدرسه بالا است. اگر چه من در نظر گرفتن گام بعدی هنگامی که تابستان به پایان رسیده است من هنوز فقط رفتن به در خانه انجام کلاس های آنلاین پس از آن قطعا رفتن به عجیب و غریب."

Dornstauder و لانه هر دو عبور از انگشتان دست خود را که حداقل بخشی از 2020-21 برنامه را می توان نجات داد.

زمان خواهد شد بگویید.

"من سعی می کنم به عنوان یک فرد خوشبین به طور کلی" لانه گفت. "این احتمالا می آید و می رود با من کمی. من فکر می کنم ما بازی خواهیم کرد. وجود دارد برخی از سوالات در اطراف اینکه آیا یا نه آنها در حال رفتن به اتهام شما واجد شرایط بودن و اینکه آیا ما خواهید بود بازی شاید یک نمایشگاه نوع برنامه در مقابل برنامه لیگ, این نوع از همه چیز. این همان برای همه ما این که آیا آن هاکی و یا والیبال و یا شنا کردن شما نام آن را. من فکر می کنم ما همه نوع از تعجب و همان سوال است."

لانه امیدوار به دریافت چراغ سبز ظرف چند هفته آینده از سر فصل های آموزشی. آن باقی مانده است دیده شود چه شکلی کسانی که تمرینات را و چگونه بسیاری از بازیکنان می تواند درگیر در یک زمان اما حداقل این یک شروع است.

"من به شما قول خواهیم بود آموزش و خواهیم بود تمرین," او اضافه شده است. "ما قصد داریم به آن نزدیک مانند ما در حال آماده (برای این فصل). امیدوارم که به معنی ماه های ژانویه و اگر آن را نمی, ما را به ادامه کار در زیر جدول زمانی که آنها را به ما بدهید."

gharder@postmedia.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن