Coronavirus حس مشترک

گفته مارک تواین یک بار گفت: "این آسان تر است برای فریب دادن یک فرد نسبت به متقاعد کردن یک فرد است که آنها که ف

توسط ATSHNEWS در 11 اردیبهشت 1399

گفته مارک تواین یک بار گفت: "این آسان تر است برای فریب دادن یک فرد نسبت به متقاعد کردن یک فرد است که آنها که فریب خورده است."

هرگز وجود داشته است گسترده تر تایید این قضیه از زمان تقلب بودن مرتکب در مردم آمریکا توسط دولت و رسانه ها و دانشگاهیان در مورد کوروناویروس.

در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر آن را قابل فهم برای دولت برای اجرای سخت گیرانه اقدامات برای رسانه ها تا حدودی دست پاچه و برای دانشگاهیان برای ایجاد wildly نادرست مدل برای حمایت از روز قیامت فرضیه.

این بود توجیه می شود چرا که هیچ داده های واقعی در دسترس بود. در حال حاضر داده های واقعی در دسترس است و از نظر آماری قابل اعتماد محاسبات را می توان ساخته شده است.

در ایالات متحده آمریکا بیش از 5 میلیون نفر از مردم تست شده برای این ویروس با حدود یک میلیون یا 20% تست مثبت است. پس علم ما می توانیم نتیجه گیری کرد که بین 15% و 25% از جمعیت (حدود 55 تا 60 میلیون) با این ویروس آلوده. این امر نشان می دهد مرگ و میر در حدود 0.01%.

بنابراین coronavirus در حالی که شاید کمی بیشتر مسری است که بسیار شبیه به سالانه آنفولانزا در بر جمعیت. در طول تاریخ مستندات و قرنطینه شده اند استفاده می شود برای جدا کردن بیمار از جمعیت عمومی است.

این زمان برای پایان دادن به مستندات از سالم نفس بیش از حد از قدرت و کنترل توسط دولت های محلی نابودی اقتصاد ما ضرر ما قانون اساسی حق اعتراض به جمع آوری و صحبت می کنند و تضعیف سیستم ایمنی بدن ما با زندگی در یک محیط استریل.

اجازه دهید باز در کشور ما و در آن را دوباره.

مایک Ferreer
گروتونtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب